Upsss! Znajdujesz się na stronie, która nie istnieje 🙂 Ale to nic, ponieważ również tutaj przygotowałem dla Ciebie coś specjalnego. Zostań chwilę, a dowiesz się krótko czym się zajmuje i jaki prezent Ci zapewniam.

Kilka słów o mnie / specjalisty od Copywritingu i Rozwoju osobistego

Copywriter i Pozycjoner szymon owedyk, właściciel firmy CopywriterExpert

Zapewne wiesz, że wysilam się od ponad 10 lat jako Copywriter. Od blisko 5 lat rozwijam się również jako Pozycjoner. Przez cały czas interesuje się rozwojem osobistym i przez to udaje mi się realizować kolejne zlecenia i usługi dla moich klientów. Moja podstawowa usługa to Copywriting. Jako autor tekstów tworzę różnorodne treści, zarówno na potrzeby reklamy, internetu, jak i pozycjonowania stron internetowych.

Tutaj poznaj mój Copywriting Cennik!

 

Zapraszam do współpracy

Chętnie współpracuję z właścicielami firm lokalnych i krajowych, właścicielami sklepów internetowych i agencjami reklamowymi. Prowadzę własną działalność gospodarczą, dzięki czemu wszyscy moi klienci mogą liczyć na Fakturę i oświadczenie o przekazaniu praw autorskich – za realizację moich usług. Zapraszam do Kontaktu, a gwarantuję, że Państwa biznes będzie się rozwijał!

Więcej o mnie można dowiedzieć się jeszcze tutaj.

Jaki prezent zapewnia Szymon Owedyk / Copywriter i Pozycjoner stron www:

  1. Zajrzyj na blog o Rozwoju osobistym, Copywritingu i Pozycjonowaniu stron www i dołącz do listy subskrybentów, a otrzymasz 5 darmowych narzędzi i jeszcze więcej wartościowych rzeczy!
  2. Dołącz do grupy na FB o Rozwoju osobistym, Copywritingu i Pozycjonowaniu i rozwijaj się na bieżąco!

To tyle na stronie błędu 404, na której miło było Cię widzieć. Do usłyszenia!