copywriting seo cennik, copywriter, copyrighter, pisanie tekstów, teksty na strony internetowe, teksty na stronę www, opisy produktówBlog Copywritera Expert zwracający uwagę na różne zagadnienia: Copywriting, Content Marketing i Copywriting Seo.

Będę poruszał różne tematy, począwszy od wyjaśnienia terminu Copywriter i Copywriting. Dokładnie wyjaśnię, jak przebiega również moja praca i jak “Ja” staram się ją planować, aby przynosiła jak największe rezultaty. Podzielę się swoim doświadczeniem i wyjaśnię, w jakich kierunkach Copywritingu warto się szczególnie rozwijać.

Nazywam się Szymon Owedyk i Copywritingiem Zajmuje się od roku 2008, więc chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Na przestrzeni lat udało mi się przejść wiele szkoleń w tym zakresie, których część przedstawiłem na swojej stronie, w kategorii “O mnie“. Nie mam zamiaru się tam przechwalać, lecz tylko uświadomić moim aktualnym i przyszłym klientom, że nadal rozwijam się jako Copywriter i dzięki temu dostarczam im wysokiej jakości teksty, z których są coraz bardziej zadowoleni.

Dzięki temu udaje mi się realizować zlecenia na poważne Oferty handlowe, Teksty na strony firmowe i wiele innych. Część zamieściłem w swoim Portfolio.

Już niedługo artykuły: Jak wygląda praca Copywritera, Seo Copywritera, WebWritera i Ghostwritera oraz Ile zarabia Copywriter? Marketing a Pozycjonowanie stron internetowych?

 

Copywriting Seo – dla czytelników

copywriting seo, czyli blog copywritera Expert, copywritera seo, bloggera, redaktora, freelanceraDodatkowo chętnie zamieszczę odpowiedzi na pytania moich czytelników, jak i poruszał tematy, które szczególnie ich interesują. Zachęcam więc do czytania, jak i stałego kontaktu z Copywriterem Expert.

Wiadomości o nowych wpisach zostaną umieszczone na Fanpage bloga Copywriting, Content Marketing, Seo Copywriting

Jeśli więc chcesz być na bieżąco, to zachęcam do polubienia – “Daj likea!” na moim Fanpage i Zapisz się na Newsletter. Dzięki temu otrzymasz ode mnie wiadomość o zamieszczeniu każdego nowego artykułu.

Pozostałe moje blogi:

E-Commerce Sklepu Internetowego – cenne wskazówki, jak poprawić sprzedaż w każdym serwisie i sklepie internetowym. Zapraszamy do zajrzenia i zapoznania się z nowoczesnymi technikami sprzedaży B2B, specjalnie polecane producentom, dystrybutorom, hurtownikom i właścicielom sklepów internetowych.

Copywriting, Content Marketing, Seo Copywriting – nowa wersja mojego bloga na silniku wordpress. Zapraszam 🙂

 

 

Print Friendly
Copywriting Seo, Content Marketing i Pozycjonowanie stron internetowych !
5.00 avg. rating (0% score) - 14 votes

Dodaj komentarz