Jak promować i pozycjonować Fanpage na Facebooku za darmo?

Fanpage CopywriterExpert jak promować i pozycjonować za darmo
Fanpage CopywriterExpert jest regularnie promowany i pozycjonowany!

Fanpage to inaczej strona firmowa bądź strona artysty czy organizacji na Facebooku. Prowadzenie takiego Fanpage jest w stanie przynieść wiele wspaniałych korzyści. Udaje się dotrzeć do potencjalnych Klientów, społeczności, na Facebooku. Jest możliwość budowania pewnej marki na FB. Aby to było możliwe, wcześniej należy założyć taki Fanpage. A następnie go skutecznie rozwijać. Jak promować Fanpage za darmo i dbać o jego skuteczne pozycjonowanie. Poniżej kilka wskazówek, które stosujemy na co dzień!

Promowanie i pozycjonowanie Fanpage to podstawa zwiększenia liczby fanów i ich aktywności.

Jak promować Fanpage za darmo – wskazówki:

  1. Ustal cel swojego Fanpage – zastanów więc, jaki jest główny cel Twojego Fanpage i dlaczego inni mieliby chcieć go obserwować. Muszą na tym w pewien sposób korzystać.
  2. Ustal ciekawy tytuł Fanpage – niech będzie powiązany z nazwą Twojej firmy, jej marką, branżą, produktami czy usługami, które zapewniasz bądź z Tobą.
  3. Przygotuj ciekawe zdjęcie w tle – pomoże Ci w tym darmowy program CANVA. Gdy zalogujesz się do niego, to wystarczy w pole wyszukiwarki wpisać fanpage czy facebook. I tam otrzymujesz projekt przygotowania zdjęcia w tle już o odpowiednich rozmiarach. Te właściwe rozmiary zdjęcia w tle na Facebooku to aktualnie 851 x 315. Choć wymiary rekomendowane przez nas to 1025×390 px. Maksymalny rozmiar 100 kb.
  4. Przygotuj ciekawe zdjęcie profilowe – idealne wymiary polecane przez Facebook to 168×168 px. Wymiary rekomendowane przez nas to 320×320 px.
  5. Zaplanuj wpisy w każdym tygodniu – zastanów się, jakimi wpisami na tym Fanpage będziesz dzielił się w poszczególne dni tygodnia. Najlepiej być aktywnym przez cały czas. Dobrze, gdy każdego dnia pozostawimy 1 wpis. A jeśli to dla nas za często, to zaplanujmy w ciągu 1 tygodnia pozostawić przynajmniej 3 wpisy w różne dni(np. poniedziałek, czwartek, sobota). Niech w te różne dni pojawią się innego rodzaju wpisy(np. reklamowe, tematyczne, informacyjne, ciekawostki, motywacyjne itp.). To coś sprawi, że inni polubią nasz Fanpage i chętnie będą go obserwować, a zarazem dalej polecać. Do automatyzacji takich wpisów, by przygotować je w ciągu 1-2 dni, a później same się publikują, pomoże Ci taki program, jak LATER.
  6. Połącz Fanpage z Instagramem – użytkownikom Instagrama łatwiej będzie dowiedzieć się, że posiadasz swój Fanpage i go także warto jest obserwować. Dodatkowo możesz na Instagramie również dać krótkie info o nowych wpisach, które publikujesz na Fanpage!
  7. Promuj Fanpage na blogu oraz w innych Social Media – na blogu możesz umieścić specjalny widget ukazujący dany Fanpage i możliwość jego obserwowania. Na koncie YouTube jest możliwość w opisie każdego filmu przedstawiać linki do naszych innych mediów społecznościowych, w tym do Fanpage.
  8. Zachowuj aktywność na Facebooku – dołącz jako Fanpage do pewnych grup tematycznych, w których to możesz się udzielać. I dzięki temu inni zostaną zachęceni, by poznać Twój Fanpage i go obserwować. Budowanie pozycji eksperta naprawdę pomaga!
  9. Promuj Fanpage przez reklamy sponsorowane – duże możliwości zapewniają reklamy Google Ads czy FB Ads. Natomiast skuteczne przygotowanie takiej kampanii sponsorowanej wymaga pewnego doświadczenia. My w tym celu przeszliśmy odpowiednie kursy na ten temat. I dlatego aktualnie udaje się nam wysilać w tym kierunku. Pewne kursy o przygotowaniu takich reklam można odnaleźć na Udemy.
  10. Zbuduj sklep na Fanpage – tworząc sklep na Fanpage masz możliwość promowania w nim konkretnych produktów czy usług. Inni będą zachęceni, aby poznać asortyment takiego sklepu i z niego skorzystać.

Tak wiele sposobów na to, jak promować Fanpage za darmo. Wykorzystujemy je dbając o promocję firm i biznesów naszych Klientów w Internecie. Gdy posiadają oni stronę firmową, to regularnie promujemy ją również na Facebooku poprzez ich coraz popularniejszy Fanpage.

Jeśli nie mają Państwo czasu na promocję i pozycjonowanie strony www oraz Fanpage’a to zachęcamy do Kontaktu. Chętnie pomożemy!

Co to Content Marketing i dlaczego warto w niego inwestować?

Co to Content Marketing i dlaczego warto w niego inwestować
Content Marketing to treść promowana w Internecie

Content Marketing to cenne wsparcie dla tych firm, które chcą się skutecznie promować w Internecie. Na czym polega taka forma marketingu? Dlaczego warto na nią postawić?

Poznaj Content Marketing i wykorzystaj go w swoim biznesie!

Co to Content Marketing?

Content Marketing to nic innego, jak marketing treści. Główną rolę, jaka sama nazwa wskazuje, odgrywa tu odpowiednia treść (wartościowa i unikalna), którą można upowszechniać w sieci za pomocą dobrze dobranych kanałów (np. blogów firmowych lub portali, na których można umieszczać artykuły sponsorowane).

Content Marketing to promocja treści, które służą celom marketingowym, mogą przybierać różne formy.

Content Marketing – Przykłady

Dla jednych ciekawym rozwiązaniem będą profesjonalne wpisy na blogu, dla innych – artykuły sponsorowane, które można publikować na popularnych portalach(Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest, Linkedin itp.).

Poradniki, ebooki, infografiki – oto kolejne rozwiązania, które można wykorzystać w tej formie promocji.

Zasady Content Marketingu

Bez względu na to, co wybierzemy, musimy przestrzegać kilku prostych zasad. Reklama nie może być nachalna, a sama treść tekstu powinna przyciągać uwagę czytelnika, dostarczać mu wielu ciekawych informacji oraz odpowiadać na jego potrzeby.

Warto ustalić też grupę docelową, do której kierujemy swój przekaz, i na niej się skupić. Innym językiem będziemy przecież opisywać produkty dla seniorów, innym gadżety tworzone z myślą o młodzieży. Pamiętajmy też o unikalności. Internet nie lubi plagiatów, a im bardziej oryginalne będą nasze teksty, tym większa szansa na to, iż dotrą one do szerokiej grupy odbiorców. Dodatkowo jest to ważne ze względu na skuteczne pozycjonowanie danej strony www.

Im bardziej unikalny Content na naszej stronie www, blogu czy kanale Social Media, tym będzie on skutecznej promowany w wyszukiwarce Google.

Dlaczego warto postawić na Content Marketing?

Powodów jest sporo. Choć taka forma marketingu wymaga znacznego nakładu pracy, może każdej firmie przynieść wiele korzyści. Za pomocą treści można kreować pozytywny wizerunek firmy oraz oferowanych przez nią produktów, można też dotrzeć z przekazem do tych osób, które tradycyjnych reklam unikają.

Tu warunek jest jeden – reklama nie może być nachalna, a tekst musi zawierać ciekawy i wartościowy przekaz.

Co jeszcze można zyskać? Wielu potencjalnych klientów, odwiedzających regularnie naszą stronę www lub firmowego bloga oraz wyższą pozycję w wyszukiwarkach. Pamiętajmy, że marketing treści wiąże się z SEO, bez którego przedsiębiorcy promujący się w sieci nie mogą się obejść.

Jak pisać opisy produktów zgodnie z SEO i wyszukiwarką Google?

Jak pisać opisy produktów zgodnie z SEO i wyszukiwarką Google
Jak pisać opisy produktów w sklepie internetowym?

Każdy, kto prowadzi sklep internetowy, doskonale wie, jak ważną umiejętnością jest tworzenie opisów produktów. Jakich zasad warto się trzymać podczas pracy nad taką treścią? Jak pisać opisy produktów, aby przyciągały uwagę i zachęcały do skorzystania z naszej oferty?

Dobre opisy produktów są jak prawdziwe zakochanie. Przyciągają uwagę od pierwszego wejrzenia!

Jak pisać dobre opisy produktów?

Dobry opis produktu musi spełniać kilka istotnych zadań. Po pierwsze – musi on przedstawić, czym jest produkt, po drugie – pokazać, dlaczego warto na daną rzecz postawić.

Jak osiągnąć cel i stworzyć opis, który będzie zwiększać sprzedaż?

Podstawa to unikanie tak częstego błędu, jakim jest wyliczanie cech danego produktu. Efekt jest taki, iż opis jest uniwersalny, ale i niejaki. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zastanowienie się, dla jakiej grupy osób dany produkt będzie atrakcyjny, i stworzyć taki opis, który będzie skierowany do konkretnej grupy docelowej.

Warto też unikać utartych fraz, a stawiać na oryginalne i niebanalne określenia. Dobry opis produktu powinien przekonać potencjalnego klienta, że dana rzecz jest mu potrzebna i że korzystanie z niej przyniesie mu z czasem wiele korzyści.

Dobry opis musi tez uwzględniać zasady SEO, czyli zawierać odpowiednie słowa kluczowe. By zwiększyć szansę na sukces, warto w trakcie tworzenia opisów dla sklepu internetowego korzystać z synonimów, dzięki czemu tekst stanie się ciekawszy, a jednocześnie – bardziej atrakcyjny dla wyszukiwarek.

Pisz sam dobre opisy produktów bądź zleć to nam

Wyjaśniliśmy Ci, jak pisać opisy produktów w sklepie internetowym. Jeśli więc masz czas i wykorzystasz te wskazówki, to życzymy Ci powodzenia w skutecznej promocji swojego sklepu online. Gwarantujemy, że z dobrymi opisami Twój sklep stanie się bardziej popularny w Internecie i wyszukiwarce Google.

Jeśli jednak potrzebujesz kogoś, kto przygotuje Ci opisy produktów, to zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. Zapewniamy opisy produktów do niemalże wszystkich sklepów online.

U nas zawsze możesz liczyć na atrakcyjny cennik za opisy produktów. Promocję Twojego sklepu zapewnimy również poprzez popularne Artykuły Sponsorowane w serwisach tematycznych. Zachęcamy do Kontaktu!

Jak pisać teksy na bloga w roku 2019 i 2020? Copywriting!

Jak pisać teksy na bloga w roku 2019 i 2020 Copywriting!
Jak pisać teksty na bloga?

Blogi cieszą się wielką popularnością, a liczba osób, które za ich pomocą starają się promować wiedzę na temat swych usług lub produktów, konsekwentnie wzrasta. Dobry blog może stać się przepustką do sukcesu i z pewnością warto poświęcić mu więcej uwagi. Warto jednak pamiętać, że choć każdy może założyć bloga, nie każdy ma szansę go wypromować. Od czego zależy sukces? Od treści, które będą się tu pojawiały. Ważne są teksty na bloga, o które należy zadbać pod różnymi względami. Jakimi?!

Teksty na bloga muszą być jakieś, a nie takie sobie!

Jak pisać teksty na bloga? Kilka wskazówek!

Teksty na bloga mają swą specyfikę, a ich pisanie może się dla wielu osób stać wielkim wyzwaniem. Ciekawa treść to nie wszystko. By blog stał się miejscem popularnym i chętnie odwiedzanym przez internautów, należy zadbać o to, by pojawiały się na nim odpowiednie słowa kluczowe.

Muszą się one pojawiać w sposób naturalny, a ich umiejętny dobór wymaga dokonania wcześniejszej analizy wyników wyszukiwania z popularnych wyszukiwarkach.

Optymalizacja pod kątem SEO to ważna kwestia, o której nie można zapominać. Ważne jest też unikanie kopiowania treści.

Teksy na bloga muszą być ciekawe i unikalne – inaczej o powodzeniu takiej strony można zapomnieć. Nie można tworzyć tekstów zbyt krótkich (nie mają one większego sensu), nie można też koncentrować się tylko na swoich przeżyciach.

Ludzie w sieci szukają konkretnych wiadomości, ciekawych porad oraz informacji, które pozwolą im rozwiązać dany problem. Jeśli zasypiemy ich długimi opisami własnych przeżyć, na dłużej ich uwagi nie przyciągniemy.

Dobry blog to miejsce, które jest chętnie odwiedzane przez czytelników. Kusi ich ciekawa szata graficzna i wartościowa treść. Im lepiej dopasujemy ją pod potrzeby wyszukiwarek, tym lepiej i dla nas, i dla prowadzonej przez nas strony.

Teksty na bloga – Cennik

Nie zawsze my musimy odpowiadać za przygotowanie takich tekstów na blog. Możliwe, że nie posiadamy na to czasu. A innym razem nawet umiejętności. Nie każdy z nas musi mieć talent do pisania, to naturalne.

W takim momencie mimo wszystko warto jest prowadzić bloga firmowego, który poprawi pozycję naszej strony w wyszukiwarce Google. Jego prowadzenie można zlecić firmie copywriterskiej, jak nasza. Dbamy wtedy każdego miesiąca o przygotowanie od 4-8 artykułów na bloga, w zależności od potrzeb danego Klienta.

Cennik za teksty na bloga jest uzależniony od ilości zamówionych artykułów. A dodatkowo liczy się długość tych tekstów i jeszcze inne wymagania związane z prowadzeniem bloga. Jeśli Klient chce, abyśmy zadbali o ciągłą aktualizację bloga postawionego na WordPressie, to również się tym zajmiemy.

Poznałeś kilka naszych rad, jak pisać teksty na bloga, więc życzymy powodzenia, jeśli się decydujesz. Ale pamiętaj, że takie teksty na bloga przygotowujemy regularnie dla naszych Klientów. Nie tylko takie. Zapewniamy również promocję ich stron www przez nasze Artykuły Sponsorowane. Wszystko po to, aby ich strony firmowe uzyskały wysoką pozycję w Google i zapewniały im jeszcze więcej Klientów!

Jak pozycjonować stronę, bloga, sklep, YouTube, Instagram i Fanpage?

Jak pozycjonować stronę, bloga, sklep, YouTube, Instagram i Fanpage
Jak pozycjonować samemu?

Wielu z nas jest właścicielami pewnych stron firmowych, serwisów internetowych, blogów. A innym razem posiadamy pewien kanał Social Media(np. Instagram, YouTube, Fanpage). Zależy nam na tym, aby były one popularne w Internecie. Uzyskiwały wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. A dzięki czemu będzie to możliwe? Jak pozycjonować taką stronę www czy poszczególny kanał Social Media tłumaczymy poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z całym artykułem!

Jak pozycjonować każdego dnia?

Pozycjonowanie strony www i bloga czy sklepu online wymaga regularności. Codziennie można już podejmować pewne działania, które sprawią, że już niedługo na tych stronach internetowych pojawi się większy ruch. Co to za działania SEO?

Codziennie można stworzyć 1 artykuł, który umieścimy w naszej stronie www. Będzie dotyczył pewnego produktu, usługi, a innym razem stanowi rozwiązanie pewnych problemów, z którymi spotykają się Internauci. Pomocne jest w tym narzędzie Ubersuggest i Google Keyword Planner. Za ich pomocą udaje się nam wyszukać nowe słowa kluczowe, które są wpisywane przez Internautów do wyszukiwarki Google. My znajdziemy te, które pasują do naszej strony. W tamtym miejscu łatwo jest również porównać naszą konkurencję i dzięki niej wyciągnąć wiele wniosków. Warto to uczynić!

Poza Contentem, musimy jeszcze zadbać o optymalizację naszych stron www. Tak, by były one szybkie, ładowały się w przeciągu kilku sekund. Na przykład 1.5 sekundy na komputerze, a maksymalnie do 2 sekund na urządzeniach mobilnych. Sprawdźmy więc możliwości naszej strony www w narzędziu PageSpeed Insight. Jest ono w pełni darmowe i dodatkowo ukazuje nam, jak krok po kroku możemy lepiej zoptymalizować naszą witrynę.

Te wyżej opisane działania można realizować także na naszych kanałach Social Media. Liczą się unikalne, regularne i dobrze przemyślane posty na Instagramie, nowe filmy na kanale YouTube czy również dobre wpisy na Fanpage(+ webinary, filmy itp.). To wszystko wpływa pozytywnie na pozycjonowanie. Ale to nie jedyne rozwiązania, które warto stosować.

Jak pozycjonować przez Linkowanie?

Każda strona www i kanał Social Media potrzebuje skutecznego linkowania. Tak, by link do naszej strony czy kanału Social Media pojawił się na innych stronach internetowych. Najlepiej w pasujących do siebie pod względem tematycznych. Na silnych i dość popularnych stronach www, które są pozytywnie ocenione przez Google.

Jak jednak wyszukać takie miejsca? Silne linkowanie to już kanał Social Media. Tam możemy dzielić się informacjami o naszych stronach czy kanałach Social Media. Jest opcja dołączenia do pewnych grup, gdzie również warto ukazać innym, czym się zajmujemy.

To nie wszystko, ponieważ dużą moc SEO zapewniają Artykuły Sponsorowane. Na ich stosowanie decydują się osoby, które chcą jak najszybciej liczyć na dobre wyniki i zależy im na tym, aby dobra pozycja ich strony utrzymywała się przez długi czas.

To tylko kilka wskazówek, jak pozycjonować samemu stronę www, bloga, sklep internetowy czy pewne kanały Social Media. Wykorzystaj to u siebie bądź zleć to nam. Zapraszamy!

Pozycjonowanie lokalne strony w Google i Google Maps

Pozycjonowanie lokalne strony w Google i Google Maps
Pozycjonowanie lokalne strony w wyszukiwarce Google i Mapach Google

Pozycjonowanie lokalne polega na promocji strony www w wyszukiwarce Google oraz w Google Maps na poszczególne miasta, województwa i region całego kraju. Jeśli więc posiadają Państwo pewną stronę firmową i działacie tylko lokalnie, to takie pozycjonowanie strony www okazuje się dla Was najlepszą opcją. Jak jednak można zadbać o skuteczne pozycjonowanie lokalne strony? Poniżej kilka trafnych wskazówek!

Pozycjonowanie lokalne wymaga czasu i skutecznego linkowania

Pozycjonowanie lokalne strony – kiedy widoczne efekty?

Efektów pozycjonowania nie można spodziewać się po pierwszym miesiącu czy dwóch. Odpowiednio wdrożona strategia pozycjonowania zaczyna działać zazwyczaj po minimum 3 miesiącach pozycjonowania. Dotyczy to także pozycjonowania lokalnego, choć tutaj czasami efekty są widoczne po 2 miesiącach. Tak przynajmniej jest u nas, z czego jesteśmy zadowoleni. Dzieje się tak, ponieważ dokładnie zrozumieliśmy na czym opiera się pozycjonowanie strony w Mapach Google oraz w wyszukiwarce Google.

Wiemy, co zrobić, aby Państwa strona www wyświetlała się na frazy lokalne, na przykład: usługa + miasto, nazwa firmy + miasto. Za pomocą cennych narzędzi SEO dokładnie oceniamy, jak wielu internautów poszukuje Państwa firmy i jej usług w okolicy. Dzięki temu doradzamy najlepsze słowa kluczowe i później wykorzystujemy je w pozycjonowaniu lokalnym.

Pozycjonowanie lokalne – mocne linki SEO przez Artykuły Sponsorowane

Aby jakość pozycjonowania lokalnego była naprawdę wysoka, należy zadbać o kilka istotnych rzeczy. Już sama strona www powinna być właściwie przygotowana, posiadać atrakcyjną i unikalną treść. Jeśli się na tym nie znamy, to również zapraszamy do nas, ponieważ tworzymy wysokiej jakości teksty na strony www (w ramach usługi Copywritingu).

Poza treścią na stronie, liczy się skuteczne linkowanie strony internetowej. Tak, by była ona promowana w Mapach Google. A zarazem by linki do tej strony www i jej wizytówki Google Maps pojawiły się w Social Media, jak i w silnych serwisach tematycznych. W tym Państwu także pomożemy poprzez nasze Artykuły Sponsorowane w ponad 315 serwisach tematycznych.

To tylko kilka pomysłów na to, aby pozycjonowanie lokalne przyniosło piękne efekty w przypadku każdej strony internetowej. Zapraszamy, by wybrać nasze Pozycjonowanie strony www!

Jak samemu pozycjonować stronę firmową i sklep internetowy?

Jak pozycjonować stronę firmową i sklep internetowy
Jak pozycjonować stronę firmową i sklep internetowy przez metody SEO?

Jesteśmy właścicielami strony firmowej bądź sklepu internetowego. Chcemy, aby na tych stronach internetowych pojawił się jak największy ruch. I przede wszystkim taki ruch, który pozwoli nam zwiększyć sprzedaż. W tym celu należy podjąć takie działania, aby potencjalni Klienci pojawili się na naszej stronie i następnie skorzystali z oferty, którą im zapewniamy. Jak do tego dążyć?! Jak pozycjonować stronę internetową, by nie uzależniać się od pewnej firmy SEO czy freelancera?

Jak samemu pozycjonować stronę?! Nie jest łatwo, ale jest to możliwe!

Jak pozycjonować stronę? Zadbaj o wygląd strony!

Wygląd Twojej strony www i sklepu ma ogromne znaczenie. Gdy jest dostosowana do urządzeń mobilnych, a przy tym posiada ciekawy wygląd, to automatycznie Internauci znacznie chętniej na nią powracają.

I łatwiej jest im się z nami skontaktować. A zarazem skorzystać z najważniejszych informacji, które umieszczamy na stronie.

Gdyby strona www była nieciekawa, posiadała dawny wygląd, źle ułożoną treść, długo się ładowała, to Internauci szybko by z niej zrezygnowali!

Mocne linki SEO przez Artykuły sponsorowane

Budowanie silnego zaplecza SEO dla Twojej strony www jest bardzo ważne. Linkowanie jednak powinna opierać się na zastosowaniu silnych linków SEO. Nie warto inwestować w farmy linków na forach internetowych i katalogach SEO, które już nie mają wartości dla Google.

Znacznie lepiej jest zainwestować w Artykuły sponsorowane, dzięki którym informacja o naszej stronie internetowej czy sklepie pojawi się w popularnych i cenionych serwisach tematycznych.

Optymalizacja SEO strony www!

Stworzenie strony firmowej czy sklepu internetowego to tylko początek. Jeśli już wygląd jest opanowany, to dobrze jest jeszcze usprawnić optymalizację SEO. Wymaga to czasami przyśpieszenia ładowania się strony internetowej.

Jeśli ładuje się w przeglądarce do 3 sekund, to Internauci chętnie pozostają na takiej stronie www. Gdyby ładowała się dłużej, to ją wyłączają i szukają innej.

Jak pozycjonować stronę sklepu internetowego? Copywriting

Unikalna treść na głównej stronie sklepu online. A zarazem unikalne, ciekawe i wyczerpujące opisy produktów. Coś takiego może sprawić, że Klienci znacznie szybciej zdecydują się na pierwsze i kolejne zakupy.

A Google poprzez tak unikalną treść, dostosowaną pod SEO, sprawi, że strona sklepu poszybuje w górę wyników wyszukiwania.

Zasady Copywritingu SEO mówią, aby opisy produktów posiadały ważne słowa kluczowe, naturalnie wmontowane w treść.

Tak może wyglądać pozycjonowanie strony www. Ale to dopiero początek. Jest jeszcze wiele innych działań, które każdego miesiąca należy podejmować, aby strona www była wysoko w Google i Social Media. Jeśli więc nie masz na to głowy, to poleć nam Pozycjonowanie strony www bądź promocję Twojej strony przez nasz Artykuły Sponsorowane!

Teksty sponsorowane do skutecznej promocji Twojej strony www

Teksty sponsorowane do skutecznej promocji Twojej strony www
Teksty sponsorowane planowane dla danej strony www

Promocja strony www w Google jest możliwa, jeśli jest o niej głośno w Internecie. Co to ma dokładnie oznacza? W skutecznym pozycjonowaniu stron internetowych od zawsze liczą się mocne Linki SEO. Gdy na pewnych mocnych pod względem SEO stronach www widnieje link do naszej strony internetowej, to automatycznie otrzymujemy dobrą ocenę od Google. I istota, aby również wokół takiego linka pojawiła się ciekawa, unikalna treść, bogata w najważniejsze słowa kluczowe. Szczególnie te słowa kluczowe, na które promujemy swoją stronę firmową, bloga czy sklep w Google i Social Media. Gdzie uzyskać takie mocne Linki SEO do promocji naszej strony www?! Pomocą są Teksty Sponsorowane i właśnie na ich zastosowanie należy sobie pozwolić. W jaki sposób?!

Zainwestuj w teksty sponsorowane, aby promować swoją stronę www!

Serwisy i teksty sponsorowane do wyboru

Gdy prowadzimy swój biznes, to nie mamy zbyt wiele czasu i umiejętności na jego skuteczną promocję w Internecie. Natomiast pomoże Państwu nasza oferta na Teksty Sponsorowane. Dlaczego?

To gotowe serwisy tematyczne, ponad 315, na których możemy utworzyć atrakcyjny i unikalny Tekst o Państwa stronie internetowej. Zwrócimy uwagę na zalety Państwa biznesu, ukażemy w każdym tekście ważne słowa kluczowe. I nie zapomnimy umieścić również do 2 linków w każdym artykule sponsorowanym. Wszystko po to, aby takie teksty sponsorowane zostały pozytywnie odebrane przez Google.

W efekcie Państwa strona www na długi czas uzyska wysoką pozycję w wyszukiwarce. Przez to zwiększy się ruch organiczny na Państwa stronie www, co wpłynie na pozyskiwanie nowych Klientów! Bardzo podobnie mogą pomóc artykuły sponsorowane na blogach.

Teksty Sponsorowane – Atrakcyjny Cennik

Za każdym razem oferujemy atrakcyjny Cennik na nasze usługi pozycjonowania, w tym także na przeróżne teksty sponsorowane. Jesteśmy w stanie zaplanować ich publikację w najlepszych serwisach tematycznych. Tych, które pasują pod względem SEO do tematyki Państwa strony www.

Każdego miesiąca można zadbać o publikację w 5-20 serwisach tematycznych, tak aby pozycjonowanie strony www było regularne.

Już na publikację tekstów w 5 serwisach tematycznych zapewniamy atrakcyjną cenę. Jeszcze wyższą promocję na 10 czy 20 artykułów sponsorowanych. Zachęcamy, aby poznać aktualną listę serwisów tematycznych oraz Cennik na Artykuły i Teksty Sponsorowane.

Artykuły sponsorowane na blogach w 2019-2020 roku

Artykuły sponsorowane na blogach w 2019-2020 roku
Artykuły sponsorowane na blogach i serwisach tematycznych

Aktualnie dla wyszukiwarki Google i wielu innych znaczenie mają mocne linki prowadzące do naszej strony www. Jeśli więc posiadamy stronę, bloga czy sklep internetowy, to następnie link do tej naszej strony musimy pozostawić na silnych stronach www. W jaki sposób?! Wystarczy do tego wykorzystać popularne serwisy tematyczne i blogi, które już istnieją. I właściciele oferują, że są w stanie pozostawić na swojej stronie artykuł sponsorowany, który dodatkowo będzie prezentował link do naszej strony www. Wtedy Google potraktuje to jako mocny link SEO, który na pewno podwyższy pozycję naszej strony w wyszukiwarce na najważniejsze słowa kluczowe.

Artykuły sponsorowane na blogach warto wykorzystać do promocji naszej strony www!

Jeśli znaleźliśmy pewne blogi, które tematycznie pasują do tematyki naszej strony www, to skontaktujmy się z ich właścicielami. I przekonajmy się, ile kosztowałaby nas taka współpraca. Dajmy znać, że liczą się dla nas artykuły sponsorowane na stałe, bez żadnego abonamentu co rok.

Artykuły sponsorowane na blogach tematycznych

To kolejna rzecz, o której musimy pamiętać. Czyli wszystkie blogi, na których ma pojawić się link do naszej strony, powinny być dopasowane tematycznie.

Jeśli więc prowadzimy sklep internetowy obuwniczy, to nie musimy umieszczać linku takiego sklepu na blogach o tematyce biznesu online, marketingu, rynku it. Bardziej chcielibyśmy tutaj poszukać blogi o tematyce moda, obuwie bądź podobne.

Gdy na takich blogach tematycznych pojawi się link i artykuł o naszej stronie www, to okaże się te działanie silne pod względem SEO!

Artykuły sponsorowane w serwisach tematycznych

Kolejna rzecz, nad którą warto się pochylić, aby skutecznie promować naszą stronę www to tematyczne serwisy. Jest ich także bardzo wiele. Już w naszej ofercie mamy do zaprezentowania Państwu ponad 315 serwisów tematycznych.

Tematyka tych serwisów to: Moda, Uroda, Sport, Fitness, Wakacje, Praca, Biznes, Technologie, IT, Finanse, Budownictwo, Dom i wiele innych.

Zainteresowany, by w takich serwisach pojawił się artykuł sponsorowany o Twojej stronie www na stałe, z linkiem DoFollow. My przy okazji dbamy o utworzenie takiego artykułu w cenie. I zapewniamy atrakcyjne ceny za pakiety 5 artykułów, 10, 20 i jeszcze więcej. Zachęcamy, by skorzystać przechodząc do „Oferty na Artykuły Sponsorowane„.

Artykuły sponsorowane na blogach i serwisach tematycznych to dobra inwestycja. Znacznie lepsza, niż budowanie słabego zaplecza SEO na darmowych platformach blogowych, które już nie mają zbytnio znaczenia dla Google i innych wyszukiwarek. Liczą się te blogi i serwisy, na których jest naturalny ruch organiczny i są one tematycznie ułożone i regularnie dobrze prowadzone.

Linki sponsorowane przez Artykuły w serwisach tematycznych

Linki sponsorowane przez Artykuły w serwisach tematycznych

Linki sponsorowane wielu osobom od razu kojarzą się nam z nachalną reklamą. Artykułem, który promuje konkretny produkt czy usługę oraz wybraną stronę www. Tak jednak nie jest, jeśli wybieramy linki sponsorowane od prawdziwych specjalistów SEO. Oni dbają o to, aby te artykuły sponsorowane na temat naszej strony www nie były nachalną reklamą. A bardziej rozwiązywały pewien problem internauty. A przy okazji mają one jeszcze zwrócić uwagę na promocję pewnej strony internetowej, podkreślając ważne słowo kluczowe.

Linki sponsorowane pomogą nam zbudować mocne zaplecze SEO strony www, bloga i sklepu internetowego!

Dzieje się tak szczególnie wtedy, gdy do naszej strony www dopasowujemy linki sponsorowane pochodzące z tematycznych serwisów informacyjnych.

Linki sponsorowane w tematycznych serwisach informacyjnych

Serwisy tematyczne o Edukacji, Finansach, Pracy, Biznesie, Zdrowiu, Urodzie, Rodzinie, Domu, Modzie, Turystyce i Wakacjach oraz wiele innych. To te, które możemy dopasować do skutecznej promocji i pozycjonowania naszej strony www.

Przykładem niech okażą się te „Artykuły sponsorowane„, gdzie mogą Państwo od razu zapoznać się z listą ponad 315 serwisów tematycznych i ich parametrami. Widać tam, jak wiele lat istnieją te serwisy. Pewne z nich pochodzą sprzed roku 2000, więc utrzymują się już wiele lat w Internecie. I jeśli znajdzie się tam link do Państwa strony www, to Google potraktuje taki link bardzo pozytywnie. Automatycznie zwiększy się pozycja Państwa strony www w wyszukiwarce Google oraz w Social Media.

Linki sponsorowane publikujemy rozsądnie

Obsługujemy coraz więcej Klientów, którzy decydują się na nasze linki sponsorowane przez artykuły w serwisach tematycznych. I kiedy wybierają pakiet 10, 20 czy jeszcze więcej artykułów. Wtedy proponujemy im, aby ich publikację zaplanować w czasie. Oznacza to, że nie publikujemy wszystkich artykułów w tym samym dniu. Bezpieczniej i bardziej naturalnie w pozycjonowaniu jest publikowanie takich artykułów codziennie po 1 bądź po kilku. Wszystko w zależności od danej strony www i budżetu Klienta 🙂

Chcesz otrzymać mocne linki sponsorowane, które poprawią SEO Twojej strony www. Wybierz nasze „Artykuły Sponsorowane” bądź „Skuteczne pozycjonowanie strony www„. Zapraszamy!