Interesują Państwa teksty, artykuły bądź pozycjonowanie stron www? Zapraszam do skontaktowania się ze mną jak najszybciej, w celu uzyskania atrakcyjnej wyceny i rozpoczęcia współpracy na przejrzystych warunkach!

Teksty reklamowe ukazuje Dobry Copywriter PL Freelancer, Projektant stron www internetowych i Pozycjonowanie Kontakt - CopywriteraExpert, Copywritera Seo, Bloggera, Freelancera

Jak pracuje CopywriterExpert?!

Do każdego klienta i agencji reklamowej podchodzę w sposób indywidualny. Wysilam się na Waszą rzecz aż 6 dni w tygodniu. 

Od poniedziałku do piątku pracuję standardowo, od godz. 6.00-16.00, w sobotę od 12-16, niedziela wolna. Jednak, jeśli projekt czy zlecenie tego wymaga, to pracuję jeszcze dłużej w tygodniu.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu, jeśli:

  • Potrzebujecie jakichkolwiek tekstów (teksty reklamowe, teksty na strony www, teksty na bloga, teksty do pozycjonowania, teksty seo, poradniki).
  • Szukacie specjalisty do pozycjonowania stron internetowych (oferuję prowadzenie bloga, zaplecze seo, monitorowanie pozycji słów kluczowych, audyt strony, social media)

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Dane do kontaktu  z firmą CopywriterExpert

  • Email: kontakt@copywriterexpert.pl lub szymon.owedyk@gmail.com
  • Telefon: +48 697-527-225 (dzwonić od PN-PT od godz.12.00-16.00). Proszę pamiętać, że nie zawsze odbieram, ponieważ pracuję i nie rozpraszam swojej uwagi. W takim momencie proszę o wiadomość email.
  • Siedziba firmy / Adres:

 

 

CopywriterExpert PS.

Dobry Copywriter PL Portfolio Freelancer SEO Pozycjoner Projektant stron www Seo - Expert Szymon Owedyk

Jeśli chcą Państwo otrzymać szybką wycenę swojego zlecenia, to przede wszystkim zachęcamy do kontaktu email. Oczywiście jestem również otwarty na kontakt telefoniczny, ale tylko w godzinach pracy i szczerze zaznaczam, że nie zawsze odbiorę. Chętnie bliżej poznam Wasze potrzeby i oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu!