Interesują Państwa teksty, responsywna strona internetowa bądź pozycjonowanie i optymalizacja?

Zapraszamy do skontaktowania się z nami jak najszybciej, w celu uzyskania atrakcyjnej wyceny i rozpoczęcia współpracy na przejrzystych warunkach!

Teksty reklamowe ukazuje Dobry Copywriter PL Freelancer, Projektant stron www internetowych i Pozycjonowanie Kontakt - CopywriteraExpert, Copywritera Seo, Bloggera, Freelancera

CopywriterExpert zaprasza do miłej współpracy!

Do każdego klienta i agencji reklamowej podchodzimy w sposób indywidualny. Wysilamy się na Waszą rzecz aż 7 dni w tygodniu.

Od poniedziałku do piątku pracujemy standardowo, od godz. 8.00-16.00. Jednak, jeśli projekt czy zlecenie tego wymaga, to wysilamy się również w weekendy bądź dłużej w tygodniu.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu, jeśli:

  • Potrzebujecie jakichkolwiek tekstów (teksty reklamowe, teksty na strony www, teksty na bloga, teksty do pozycjonowania, teksty seo, poradniki).
  • Szukacie specjalisty do pozycjonowania stron internetowych (oferuję prowadzenie bloga, monitorowanie pozycji słów kluczowych, audyt strony, prowadzenie firmowych kont na portalach społecznościowych, katalogowanie, marketing szeptany na forach internetowych itp.)
  • Szukacie fachowca od Projektowania / Tworzenia responsywnych stron internetowych (na silniku WordPress – moi klienci mogą później sami modyfikować swoje strony i dodawać do nich nowe artykuły – uczę ich krok po kroku).

Dane do kontaktu  z firmą CopywriterExpert

  • Email: szymon.owedyk@gmail.com
  • Telefon: +48 697-527-225 (dzwonić od PN-PT od godz.12.00-16.00)
  • Siedziba firmy / Adres:

 

 

 

CopywriterExpert PS.

Dobry Copywriter PL Portfolio Freelancer SEO Pozycjoner Projektant stron www Seo - Expert Szymon Owedyk

Jeśli chcą Państwo otrzymać szybką wycenę swojego zlecenia, to przede wszystkim zachęcamy do kontaktu email. Oczywiście jesteśmy również otwarci na kontakt telefoniczny. Pozwala on nam jeszcze dokładniej poznać Wasze potrzeby i oczekiwania. Jeśli więc go preferujecie, to również zapraszamy do kontaktu.