Nazywam się Szymon Samuel Owedyk. Mam 26 lat (urodzony w 1990 roku) i mieszkam w okolicy Bydgoszczy i Torunia. Znany jestem jako CopywriterExpert. Prowadzę własną firmę, agencję reklamową, o tej samej nazwie, czyli „CopywriterExpert Szymon Owedyk” i dzięki temu swoje usługi kieruję do szerokiego grona odbiorców! Dane na temat naszej działalności uzyskacie w CEIDG

dobry copywriter pl, copywriting cennik szymon owedyk copywriterexpert

Copywriter PL, Pozycjoner, Projektant i Freelancer od prawie 10 lat !

Doświadczenie jako Copywriter, Copywriter Seo, Ghost Writer – Pisarz Widmo, Blogger i Freelancer zdobywam od roku 2008. Od samego początku zajmuję się pisaniem tekstów na potrzeby Internetu, a zarazem oferuję pozycjonowanie stron www i tworzenie responsywnych stron w technologii WordPress.

Odbyłem staż w agencji PR, podczas którego zajmowałem się: pisaniem tekstów na strony internetowe, do katalogów, opisami produktów i wielu innych. Obecnie prowadzę własną działalnośćwspółpracuję z firmami seo oraz z agencjami reklamowymi. Dodatkowo buduję listę aktualnych i nowych klientów, dla których realizuje mniejsze i większe zlecenia.

 

CopywriterExpert – Moje osiągnięcia:

 • redaktor serwisu SeoStation.pl
 • aktualnie pozycjonuję ok. 10 stron
 • współpracuję z 7 agencjami reklamowymi
 • współpracuję z 12 sklepami internetowymi
 • utrzymuję stały kontakt z ponad 30 firmami i klientami prywatnymi

Moja ogromną zaletą jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dokładnie i sumiennie wywiązuje się ze wszystkich powierzonych mi zadań, co pozwala mi współpracować z najbardziej wymagającymi klientami. Zapraszam więc agencje reklamy, marketingu, interaktywne i klientów prywatnych do rozpoczęcia współpracy z firmą CopywriterExpert zapewniającą Wam atrakcyjny Cennik.

Moje konta:

Goldenline – Copywriter Szymon Owedyk

Facebook – Copywriter Szymon Owedyk

Ostatnio ukończone kursy(pewne z certyfikatami):

 • Media społecznościowe w biznesie
 • Internetowe Rewolucje Google Kurs Marketingu
 • Poradnik Copywitingu Dariusza Puzyrkiewicza
 • Kurs Start E-commerce dla sklepów internetowych i serwisów www
 • Kurs Copywritingu
 • Kurs Marketingu Internetowego Google
 • Użycie fotograficznych i graficznych materiałów cyfrowych
 • Umiejętności interpersonalne
 • Co to jest E-biznes?
 • Planowanie Kariery
 • Język Angielski – średnio zaawansowany (na razie!)

    

dobry copywriter, copywriting cennik szymon owedyk copywriterexpert Certyfikat Media społecznościowe w biznesie

dobry copywriter pl, copywriting cennik Certyfikat internetowych rewolucji Google  dobry copywriter pl, copywriting cennik - Użycie fotograficznych i graficznych materiałów cyfrowych  dobry copywriter pl, copywriting cennik Copywriter Seo - Umiejętności interpersonalne  dobry copywriter pl, copywriting cennik Copywriter Seo - Certyfikat Planowanie kariery  Dobry Copywriter PL Seo - Co to jest E-biznes

 

 

 

 

 

Krótka historia o tym, jak powstał Dobry Copywriter PL czyli CopywriterExpert?

Do pisania zawsze miałem dryg. Pisanie wypracowań z języka polskiego nie sprawiało mi żadnych trudności, podobnie, jak napisanie pracy maturalnej. Z Copywritingiem miałem już styczność w gimnazjum, kiedy prowadziłem swoje blogi muzyczne. I już w drugiej klasie Technikum Ekonomicznego nawiązałem współpracę z coraz to nowymi agencjami reklamowymi. Nawet uczęszczając do szkoły tworzyłem nowe pomysły na teksty, które następnie redagowałem. Od agencji i klientów prywatnych otrzymywałem zlecenia na różnorodne teksty, dzięki czemu rozwinąłem zakres swoich umiejętności. Wszystko to bez studiów, dzięki czemu na przestrzeni kolejnych lat udawało mi się wzorować na najlepszych Copywriterach, z których pomocy korzystam do dziś. 

Przeszedłem dodatkowe kursy w kierunku Pozycjonowania i Projektowania Responsywnych stron internetowych. Dzięki temu poszerzył się zakres moich usług, które kieruję zarówno do klientów firmowych, prywatnych oraz pozostałych agencji reklamowych.

Przełomowy okazał się dla mnie rok 2014 roku, ponieważ serwis useme.eu umożliwił mi wystawianie Faktur.  Oto moje wyniki z tego serwisu:

portfolio CopywriterExpert, copywriting portfolio, copywriter portfolio, copywriter Szymon Owedyk, copywriter pl, doświadczenie copywritera w useme

Dzięki temu na przestrzeni kolejnych 2 lat udało mi się zgromadzić duże grono stałych klientów, dzięki którym zdecydowałem się na założenie własnej działalności gospodarczej. I tak oto w roku 2016 powstała firma CopywriterExpert.

Wybierz nasz Copywriting Cennik

Zajrzyj do naszego cennika i przekonaj się, jak atrakcyjne ceny dla Ciebie przygotowaliśmy. Skontaktuj się z nami, a dokładniej ustalimy wycenę i współpracę.