CopywriterExpert PL Fanpage

Ukazujemy na nim różne zlecenia i cenną wiedzę z zakresu copywritingu, seo i pozycjonowania stron internetowych. Dzięki temu jesteśmy z Wami zawsze na bieżąco. Fanpage CopywriterExpert pozwala nam polecać stron firmowe, sklepy internetowe, produkty i usługi naszych klientów. Przy okazji zapewniamy poszerzenie naszego portfolio o nowe pozycje, z którym inni mogą się dobrze zapoznać.

CopywriterExpert PL GoldenLine

Portfolio przedstawia coraz bogatsze CV właściciela Agencji reklamowej CopywriterExpert i miłe opinie pracodawców, partnerów oraz zleceniodawców. To podstawa naszej działalności, a zarazem budowania dobrego zaufania u nowych klientów. Już na samym początku dbamy o utrzymywanie z Wami dobrego kontaktu, zarówno telefonicznego oraz email. Zawsze skupiamy się na Waszych potrzebach, a zarazem oczekiwaniach. Na tej podstawie udaje nam się przygotować dla Was wyjątkowe i unikalne teksty, usługi pozycjonowania i projekty stron, z których jesteście w pełni zadowoleni.

A. Współpracujemy/Współpracowaliśmy z Agencjami i Firmami:

  • Agencja reklamowa Tech-Media
  • TESTIN.PL – Tworzenie i Pozycjonowanie stron www
  • ContWeb – Agencja Marketingu Internetowego
  • ATOM Media Interaktywne
  • UnikalneOpisy
  • Agencja reklamowa 10Heads
  • Textbroker
  • Agencja reklamowa Benhauer

B. Ocena od aktualnych i dawnych zleceniodawców(w trakcie aktualizacji):

To wspaniałe osoby, z którymi udało nam się współpracować. Są to specjaliści wysilający się w kierunku copywritingu, content marketingu, seo copywritingu i pozycjonowaniu stron internetowych.

Copywriter PL Portfolio - CopywriterExpert Szymon Owedyk

C. Ocena współpracy od naszych klientów z serwisu Allegro: 100% pozytywnych komentarzy

Poznaj wszystkie opinie przez nasz nick: sztuka2012492

To klienci, z którymi nawiązaliśmy kontakt już wiele lat temu. Przyjmowaliśmy od nich zlecenia na różnego rodzaju teksty, artykuły, poradniki, opisy produktów, strony internetowe i pozycjonowanie. I jak widzicie, otrzymaliśmy od nich pozytywną opinię. Nawet po kilku latach część z nich zgłasza się do nas po kolejne zlecenia, które realizujemy dla nich z czystą przyjemnością.

Copywriter PL Portfolio - CopywriterExpert Szymon Owedyk

Widzisz więc, że na przestrzeni lat zdobyliśmy setki, a nawet tysiące pozytywnych opinii. Przedstawiliśmy te najważniejsze, które powinny Was zachęcić do współpracy z firmą CopywriterExpert zapewniającą Copywriting, Pozycjonowanie i Tworzenie responsywnych stron. Jeśli więc udało się nam Was przekonać, to zapraszamy do poznania naszego aktualnego Cennika i wysłania zapytania przez nasz formularz kontaktowy bądź email.