Najlepsze portale na mocne linki pozycjonujące i artykuły sponsorowane

Najlepsze portale na mocne linki pozycjonujące i artykuły sponsorowane

Poszukiwanie miejsc na mocne linki pozycjonujące, to właściwe założenie rozsądnie myślących i działających właścicieli stron www. Jeśli więc masz pewien biznes, który dodatkowo promujesz w Internecie, przez swoją stronę firmową, blog, sklep, kanał społecznościowy, to także i Ty musisz zadbać o mocne linki SEO. Okazuje się, że odpowiednie w tym kierunku są najlepsze portale tematyczne. Dlaczego? Otóż mogą one tematycznie pasować do naszej strony www, a zarazem znajduje się na nich ruch unikalnych użytkowników(potencjalnych Klientów). Poza tym…

Google pozytywnie ocenia linkowanie w najlepszych portalach tematycznych / serwisach sponsorowanych!

Najlepsze portale – kilka przykładów

Nasze najlepsze portale - serwisy i artykuły sponsorowane

Ważne, aby najlepsze portale posiadały każdego miesiąca unikalny ruch użytkowników. Liczy się również to, na jak różne frazy/słowa kluczowe dany portal uzyskuje TOP pozycje w Google.

To przykładowe najlepsze portale z naszej listy:

 • rodzicdziala.pl – aktualnie ok. 6500 wizyt co miesiąc
 • gpmapa.pl – aktualnie ok. 600

Nie zapewniamy publikacji w portalach, w których ruch miesięczny wynosi kilkadziesiąt czy milion unikalnych odsłon. Za publikację w 1 takim serwisie musiałbyś zapłacić od kilku do kilkunastu tysięcy zł. U nas możesz liczyć na publikację w mniej popularnych serwisach tematycznych, gdzie ruch miesięczny wynosi od kilkuset użytkowników do 10 tysięcy. I wiedz, że są to już mocne linki SEO, w które warto rozsądnie inwestować!

Najlepsze portale na mocne linki SEO – co nas wyróżnia?

najlepsze portale na mocne linki SEO pozycjonujące

Odpowiednie portale / serwisy tematyczne, są w stanie sprawić, by strony www naszych Klientów znalazły się wyżej w Google na ważne dla nich słowa kluczowe. My dodatkowo chętnie doradzamy im, które serwisy tematyczne z naszej listy najlepiej pasują do ich stron www.

Co wyróżnia nasze najlepsze portale:

 1. Przedstawiamy do wyboru ponad 315 najlepszych portali / serwisów, o tematyce: Elektronika/Gry/Technologia/RTV/AGD, Motoryzacja, Marketing/IT, Turystyka, Dziecko/Ciąża/Mama, Dom/Ogród/Budowa, Biznes/Finanse, Zdrowie i Uroda.
 2. Publikujemy jedynie unikalne artykuły, których długość minimalna wynosi 2000 znaków ze spacjami bądź dłuższe minimum 4000 zzs.
 3. W cenie publikacji artykułów zapewniamy także przygotowanie artykułów dopasowany do danej tematyki, słów/fraz kluczowych i strony www Klienta.
 4. Oferujemy Klientom możliwość przesłania własnych artykułów, co automatycznie zmniejsza koszt publikacji.
 5. W 1 artykule umieszczamy 1 link DoFollow(w przypadku dłuższych artykułów, możliwość umieszczenia do 2 linków). Dostępne linki to: do strony www, blogów, kanałów społecznościowych, wizytówek google itp.
 6. Możliwość linkowania ze zdjęć, obrazów i banerów
 7. Możliwość wrzucenia / embedowania filmu z Youtube i Vimeo
 8. Nasze najlepsze portale są postawione na domenach o końcówce .pl, z wieloletnią historią w archive.org
 9. Wszystkie portale uzyskują wysokie wskaźniki SEO i generują ruch organiczny z wyszukiwarek internetowych
 10. Artykuły sponsorowane pozostają na stałe!
 11. Wszystkie artykuły są także publikowane w Social Media(Facebook, Twitter, Google+) tworzonych do każdego serwisu tematycznego.
 12. Nie publikujemy treści erotycznych i hazardowych itp.

Widzisz więc, że dbamy także o jakość wszystkich serwisów tematycznych. To sprawia, że gdy na nich pojawi się link prowadzący do Twojej strony www, to jest to mocny link pozycjonujący. Poznaj więc tą całą naszą „Listę 315 serwisów tematycznych – artykuły sponsorowane„.

Pamiętaj: Te najlepsze portale to dobra inwestycja w przyszłość Twojego biznesu, lokalnego i biznesu online. Zadbaj więc regularnie o nowe mocne linki SEO, które prowadzą do Twojej strony internetowej. A to sprawi, że uzyskasz Top Pozycje w Google na ważne słowa kluczowe.

Mocne linki SEO pozycjonujące czyli artykuły sponsorowane 2020

Mocne linki SEO pozycjonujące czyli artykuły sponsorowane 2020

By każda strona www znalazła się wysoko w serpach, a przez to wysoko w wyszukiwarce Google na ważne słowa/frazy kluczowe, potrzebne jest jej skuteczne i regularne linkowanie zewnętrzne. W tym wszystkim pomagają mocne linki SEO, które należy znaleźć i właściwie wykorzystać. Poniżej wyjaśniamy, jak powinno to wyglądać w praktyce!

Mocne linki SEO to połowa sukcesu w pozycjonowaniu stron www

Mocne linki SEO przez tematyczne Artykuły Sponsorowane

Jest w Internecie wiele serwisów o konkretnej tematyce, na przykład: biznesowe, finansowe, lifestyle, o życiu, dla kobiet, mężczyzn, dla dzieci, marketingowe, it, turystyczne, motoryzacyjne itp. Do takich serwisów regularnie, każdego miesiąca, zagląda od kilkuset do miliona unikalnych użytkowników. Warto więc, aby w takich najlepszych portalach pojawiły się mocne linki SEO prowadzące do naszej strony firmowej, bloga czy sklepu internetowego.

I staje się to możliwe. Od razu wpisując w Google hasło typu „mocne linki SEO” czy „artykuły sponsorowane” bądź hasła związane ze „skutecznym pozycjonowaniem stron www”, otrzymamy firmy i serwisy, które oferują pewne linki pozycjonujące. Natomiast często ceny tych linki seo są naprawdę wysokie, które przekraczają nas budżet. Zdarza się, że za 1 link w danym serwisie zapłacimy kilkaset, a nawet kilka tysięcy zł. A nie mamy pewności, jak to wpłynie na naszą witrynę. Dlatego lepiej jest poszukać prostszego rozwiązania. Patrz poniżej!

Tańsze Mocne linki SEO – 315 serwisów tematycznych

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom wielu właścicieli stron www, blogów i sklepów, którzy rozsądnie inwestując swoje pieniądze, mogą sukcesywnie poprawiać widoczność swoich stron w Google i Social Media. A zarazem są w stanie poprawiać widoczność swojej wizytówki w Mapach Google. W tym wszystkim pomagają nasze najlepsze portale.

Poniżej widzisz tylko zdjęcie, ale gdy w nie klikniesz, przejdziesz do całej listy 315 najlepszych portali, w których mogą pojawić się mocne linki SEO prowadzące do Twoich stron www. A jeśli chcesz pobrać taką listę w pliku excel, to kliknij w „Artykuły sponsorowane – lista 315 najlepszych portali„.

Czemu ta oferta jest wyjątkowa? Otóż za publikację w 5 serwisach tematycznych płacisz 350 zł netto. Za publikację 10 serwisach = 600 zł netto, a za publikację w 20 serwisach = tylko 1000 zł netto. Nikt jak dotąd nie przebił naszej oferty!

I dodatkowo w cenie tej dbamy o przygotowanie unikalnych tekstów, w których pojawia się mocny link SEO prowadzący do Twojej strony www. Tak więc płacisz nie tylko za samą publikację, ale również za to, że realizujemy dla Ciebie usługę Copywritingu. A jeśli to Ty nam prześlesz swoje teksty, które mamy opublikować, to zapłacisz jeszcze mniej!

Pamiętaj: Mocne linki SEO, w tematycznie pasujących serwisach, bloga, do Twojej strony, mogą przynieść wspaniałe wyniki. Musisz pamiętać także o tym, aby te nowe mocne linki pozycjonujące zdobywać każdego miesiąca. W ten sposób pokonasz konkurencję na rynku. Działaj w ten sposób, a jeśli potrzebujesz wsparcia, to daj nam znać, a chętnie Ci pomożemy!

Pozycjonowanie Instagrama czyli Jak wypromować konto Instagram?

Pozycjonowanie Instagrama czyli Jak wypromować konto Instagram

Na Instagramie aktualnie spędza czas wiele osób, nie tylko nastolatkowie, jak dawniej. Większość ludzi dorosłych, w tym biznesmenów, posiada swoje konto Instagram i na bieżąco z niego korzysta. W jakim celu? Dzięki niemu mają możliwość obserwowania pewnych osób / firm, które pomagają im się rozwijać czy osiągać pewne cele. Skoro więc na kanale Instagram jest tak duży potencjał, to jak na nim zaistnieć. Nie wystarczy tylko stworzyć samo konto. Jak dalej wygląda pozycjonowanie Instagrama, prowadzenie konta, jego optymalizacja SEO i właściwa promocja? O tym poniżej.

I dla Ciebie pozycjonowanie Instagrama nie musi być tak straszne!

Pozycjonowanie Instagrama – tworzenie konta

Najlepiej, gdy założyć konto Firmowe, ponieważ dzięki niemu udaje się zbierać znacznie więcej statystyk. Są one cenne w późniejszym czasie, gdy wykorzystuje się reklamę na Instagramie. Odpowiednio zebrane statystyki pozwalają ustalić, kto jest najlepszą grupą docelową naszego konta Instagram i jak do nich dotrzeć.

Poza tym, samo konto Instagram powinno być ciekawie przygotowane. Oto jeden z przykładów:

Pozycjonowanie Instagrama - konto instagram JakSieRozwijac

To powyższe konto Instagram #JakSieRozwijac, które posiada ciekawy opis. Jego długość warto zachować do 150 znaków. Ale przy tym, zadbać o to, by ten opis właściwie, ciekawie, wyświetlał się na urządzeniach mobilnych(pamiętajmy, że w większości z Instagrama korzystają właściciele smartfonów). W takim opisie zawsze można umieścić od 2-4 najważniejszych naszych słów kluczowych.

Poza ciekawym opisem, liczy się również chwytliwy, łatwy do zapamiętania i unikalny Tytuł konta Instagram. Warto nad jego przygotowaniem dłużej popracować.

Pozycjonowanie Instagrama – promocja / marketing

Gdy posiadamy konto Facebook, Fanpage, LinkedIn, YouTube, to właśnie w tych kanałach możemy pochwalić się również naszym kontem Instagram. W ten sposób zyskamy część społeczności z innych Social Media, którzy uwielbiają Instagram i chętnie zaobserwują nasz kanał. A przy okazji takie działanie pozytywnie wpływa na SEO, czyli poprawia popularność naszego konta Instagram.

Dodatkowo, gdy publikujemy jakieś ciekawe wpisy na Instagramie, to następnie warto się nimi podzielić na Facebooku, YouTube oraz w innych Social Media.

pozycjonowanie instagrama przez nowe polubienia i komentarze

Wtedy zyskamy większą społeczność, która zacznie reagować na taki wpis. Pojawi się dzięki temu więcej polubień i komentarzy.

Pozycjonowanie Instagrama – dalsza promocja i nowi obserwujący

By nasze konto Instagram dalej się rozwijało, to należy regularnie, najlepiej codziennie tworzyć nowe tematyczne i zgodne z naszym kanałem, wpisy. Niech będą to coraz lepsze zdjęcia i filmy wideo.

Z czasem warto postawić na transmisje na żywo, dzięki czemu jeszcze lepiej będziemy komunikować się ze swoją społecznością.

By liczba obserwujących się zwiększyła, możemy poszukać inne popularne konta Instagram, skontaktować się z właścicielami i porozmawiać o pewnej ofercie. Niech poleci nasze konto na swoim kanale. Zróbmy coś wspólnego, ciekawy projekt, film itp., a później zachęćmy swoją społeczność do wzajemnego polubienia swoich kanałów Instagram.

Po takich działanaich przyszedł czas na dalszy, skuteczny marketing, czyli promocję konta Instagram na samym Instagramie, ale również na Facebooku oraz w innych miejscach.

Pamiętajmy: Skuteczne prowadzenie konta Instagram, to nie tylko wrzucanie kilku przypadkowych zdjęć. Musi to być bardziej przemyślane i długofalowe…

Pozycjonowanie Instagrama to nie tylko przypadkowe zdjęcia i wpisy

Należy być konsekwentnym i dalej się rozwijać. Nawet, jeśli na początku nie dostrzegamy dużego wzrostu. Już po miesiącu, gdy zdobędziemy 10-100 obserwujących, powinniśmy być dumni. I dalej wyznaczać sobie nową liczbę obserwujących(1000, 10 tys., 100 tys., 1 mln itp.).

Takie i inne działania wdrażamy, aby pozycjonowanie Instagrama przynosiło konkretne rezultaty. Promujemy tam również biznesy naszych Klientów. Jeśli chcesz uzyskać wsparcie w promocji swojego biznesu w Internecie, to zachęcamy do kontaktu!

Pozycjonowanie Social Media – Facebook, Instagram, LinkedIn

Pozycjonowanie Social Media - Facebook, Instagram, LinkedIn itp.

Czy Social Media wpływają na popularność firmy w Internecie? Czy decydują o tym, jak wielu Klientów trafia do firmy każdego miesiąca? Okazuje się, że aktualnie media społecznościowe odgrywają taką rolę. Tym bardziej powinniśmy wiedzieć, jak należy z nich korzystać, szczególnie z popularnych Social Media, jak: Facebook, Instagram i LinkedIn. Zobacz, jak powinno wyglądać Pozycjonowanie Social Media, tak by ich popularność była coraz wyższa. I wiedz, że nie dzieje się to od tak. Wymaga to podjęcia konkretnych działań i procesów. Poniżej przedstawiamy kilka z nich!

Pozycjonowanie Social Media warto rozumieć jako skuteczną promocję poszczególnych kanałów mediów społecznościowych.

Pozycjonowanie Social Media – krok 1

Pozycjonowanie Social Media - krok 1

Pierwsza rzecz, którą się zajmujemy, gdy pozycjonujemy strony firmowe naszych Klientów, to przeglądamy, jakie Social Media już posiadają. Bardzo często okazuje się, że właściciele firm nie znają się na marketingu i możliwości promocji, które daje Internet.

Z tego względu od początku zakładamy firmowe konta na Facebooku(Fanpage), Twitter, Instagram, LinkedIn, a czasami jeszcze na innych. Jeśli więc jeszcze nie posiadasz takich mediów społecznościowych, to tym bardziej warto o to zadbać.

Po utworzeniu takich Social Mediów, dbamy o to, aby były one właściwie ustawione, wypełnione właściwymi informacjami. Gdy to uczynimy, to przechodzimy do kolejnego kroku!

Pozycjonowanie Social Media – krok 2

Wszystkie kanały Social Media stają się popularniejsze, jeśli są właściwie prowadzone. Ich prowadzenie polega już na tym, aby regularnie publikować posty.

My najczęściej dbamy o to, aby w takich podstawowych Social Media naszych Klientów pojawiały się ważne wpisy każdego tygodnia. Są to najczęściej wpisy dotyczące ich oferty wraz z ciekawymi informacjami. To sprawia, że obserwujących, fanów takich mediów społecznościowych jest coraz więcej.

W prowadzeniu takich kanałów społecznościowych pomagają nam odpowiednie narzędzia, z których również staramy się regularnie korzystać.

Pozycjonowanie Social Media – krok 3

Social Media to Pozycjonowanie od początku

Dalsze pozycjonowanie Social Media naszych Klientów, to pozyskiwanie nowych fanów. Polega to na promocji takich wpisów i samych Social Mediów w różnych miejscach w Internecie.

Promujemy je na grupach tematycznych, poprzez reklamę i inne działania promocyjne. To sprawia, że polubień danego Fanpage, Twittera, Instagrama, LinkedIn, jest coraz więcej. A ma to później silne przełożenie na pozyskiwanie ważnych Klientów.

To podstawowe 3 kroki, które pomagają w skutecznym pozycjonowaniu Social Mediów w Internecie. Oczywiście stosujemy jeszcze inne. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszej pomocy – naszego pozycjonowania Twojej strony firmowej, daj nam znać!

Pozycjonowanie Facebooka / Fanpage w 2020 roku i później

Pozycjonowanie Facebooka Fanpage w 2020 roku i później
Fanpage CopywriterExpert

Każda firma powinna zaistnieć na Facebooku? Dlaczego? Ponieważ właśnie tam możesz dotrzeć do ogromnej ilości potencjalnych Klientów. I jeśli Fanpage zostanie właściwie poprowadzony, ustawiony, to dotarcie do ważnych odbiorców, nie okaże się tak kosztowne. Jak więc wygląda Pozycjonowanie Facebooka / swojego konta Fanpage? O tym dzielimy się z Tobą poniżej, ponieważ mamy z tym styczność każdego dnia!

Pozycjonowanie Facebooka to proces ciągły, ale można się tego nauczyć. Zobacz więc, kiedy Twój Fanpage będzie popularny!

Pozycjonowanie Facebooka – utworzenie i ustawienie Fanpage

Jeśli jeszcze nie promujesz swojego biznesu na Facebooku, to już najwyższy na to czas. Załóż więc swoje konto Fanpage. Wystarczy, że logując się na swoje konto osobiste Facebook na samej górze przejdziesz do ustawień. I tam masz do wyboru opcję „Twoje strony www”. Wybierasz następnie opcję „Utwórz nową stronę” i przechodzisz przez wszystkie etapy. Wyjaśniamy to również w filmie poniżej:

Dzięki temu udaje Ci się stworzyć Fanpage, którego ustawienie nie okazuje się już tak trudne.

Pozycjonowanie Facebooka – regularne i dobrze zaplanowane posty

Jeśli masz już ciekawy Fanpage, to następnie staraj się ustalić, jak zgromadzić w nim coraz większą ilość obserwujących. Będzie to możliwe, jeśli na swoim Fanpage regularnie podzielisz się czymś wartościowym dla innych.

Mogą to być pewne posty informacyjne, edukacyjne, rozwojowe, śmieszne i wiele innych. Warto, aby były jeszcze dostępne w różnej formie, na przykład tekstowej, zdjęciowej, audio i wideo. Dzięki temu takie różne i ciekawie przygotowane posty będą lepiej promowane przez Facebooka.

W takich postach możesz również zachęcać do skorzystania z oferty Twojej firmy, konkretnej usługi lub produktu. Ale nie rób tego zbyt często i zbyt nachalnie.

Przykład: Masz firmę budowlaną i w pewne dni tygodnia umieszczasz posty informacyjne, edukacyjne, na temat wykonywania poszczególnych prac budowlanych, materiałów budowlanych itp. Możesz tutaj również pokusić się o wideo. Ale przy okazji 1 lub 2 razy w tygodniu wstawiasz post, w którym zachęcasz do skorzystania z Twojej pewnej oferty. Tak oto budujesz coraz większą społeczność ludzi zainteresowaną tematyką budowlaną. A przy okazji to potencjalni Klienci i część z nich zdecyduje się na współpracę!

Pozycjonowanie Facebooka – Webinary i filmy wideo

Aktualnie Facebook szczególnie promuje w swoim serwisie materiały wideo. Jeśli więc opanujesz wrzucanie filmów wideo na Fanpage, to one będą później wyświetlane przez dużą ilość odbiorców.

Dodatkowo taki film opublikowany na Fanpage będziesz mógł również udostępnić w wielu miejscach, na przykład na swoim osobistym koncie Facebook, na swojej tablicy. A jeszcze umieścić taki film na swojej stronie www czy blogu bądź na kanale YouTube. Możliwości promocji jest naprawdę wiele.

I gdy posiadasz już 100 bądź więcej obserwujących, to możesz przygotować dla nich pewien Webinar. To wideo na żywo, w którym możesz podzielić się ze swoimi obserwującymi konkretnymi informacjami. Możesz również przygotować Webinar w stylu Q&A, w którym odpowiadasz na pytania obserwujących, zadających je w treści komentarzy.

Pozycjonowanie Facebooka wymaga regularności, dobrego planu i przełamywanie się w publikowaniu wideo. Ale mimo wszystko przyniesie to piękne rezultaty. Gwarantujemy!

Zauważa to już wiele Klientów, którym zapewniamy promocję ich firm przez ich Fanpage. Jeśli więc nie są w stanie Państwo tak skutecznie prowadzić swoje konto Facebook i promować swoją stronę firmową w Google, to zachęcamy do współpracy!

Marketing internetowy w 2020 to Google i Social Media

marketing internetowy w 2020 roku przez Google i Social Media
Marketing internetowy w Google i Social Media

Marketing internetowy opiera się na zastosowaniu różnych miejsc w Internecie, aby móc tam skutecznie promować pewną firmę, markę bądź osobę. W jaki jednak dokładny sposób powinno się to odbywać, aby marketing okazał się skuteczny. Na pewno wymaga to zastosowania zasad SEO czyli kilku prostych kwestii związanych z pozycjonowaniem stron www. Kilka wyjaśnień na ten temat przedstawiamy poniżej!

Marketing internetowy – popularne miejsca w Internecie

Promowanie czegoś bądź kogoś w Internecie jest możliwe i szczególnie skuteczne jest tam, gdzie odnajdzie się cenną grupę docelową. Społeczność, która pozytywnie zareaguje na przesłany przekaz reklamowy. Jak uzyskać takie możliwości? Gdzie szczególnie być widocznym?

Okazuje, że najpopularniejsze miejsca odwiedzane przez internautów to media społecznościowe, jak Facebook, Instagram oraz LinkedIn. Jeśli więc jeszcze tam nie promujemy skutecznie siebie i swojego biznesu, to powinniśmy się o to postarać.

Dodatkowo internauci w ponad 90% korzystają z wyszukiwarki Google, aby odnajdywać interesujące ich treści. Wpisują do tej wyszukiwarki pewne zapytania i następnie przechodzą do pewnej strony www. Należy więc zadbać, aby na ważne dla naszej strony internetowej słowa kluczowe, odnajdywali nas na samej górze wyników wyszukiwania w Google. Jak uzyskać coś takiego?

Nie wystarczy tylko posiadać pewne profile społecznościowe, Fanpage, konto IG czy LinkedIn oraz inne. Nie wystarczy tylko posiadać stronę firmową czy sklep online. Ważniejsze jest ich dalsze prowadzenie, promowanie i dostosowanie pod SEO!

Marketing internetowy a Pozycjonowanie www

Gdy posiadamy już pewne miejsca w Internecie, dzięki którym inni mogą nas poznać i skorzystać z naszej oferty, to następnie liczy się ich skuteczna promocja. To tak zwana dystrybucja w Internecie, która może być przeprowadzona na wiele sposobów. Oto kilka przykładów:

 • Posiadasz stronę firmową, więc skutecznie, gdy prowadzisz również na niej swojego bloga. Publikujesz tam regularnie pewne ciekawe artykuły, odpowiadasz na potencjalne pytania Klientów. Dzięki temu na Twój blog pojawiają się nowi czytelnicy, a część z nich okazuje się Klientami. Dodatkowo w ramach SEO takie działanie poprawia widoczność Twojej strony firmowej na ważne dla Ciebie słowa kluczowe w Google. Gdy np. w Google chcesz, aby Twoja strona firmowa uzyskała wysoką pozycję na hasło „firma sprzątająca Warszawa”, to skutecznie gdy napiszesz również na swoim blogu pewne artykuły na ten temat. Przykładowe tytuły to: „Najlepsza firma sprzątająca w Warszawie”, „Ile kosztuje wynajęcie firmy sprzątającej w Warszawie?”, „Jak wybrać firmę sprzątającą w Warszawie do biura?”. Później w tych artykułach będziesz mógł naturalnie wpleść hasło firma sprzątająca Warszawa. A to będzie pozytywnie odebrane przez czytelników i Google!
 • Swoją stronę firmową, stronę główną, jej wszystkie podstrony i artykuły na blogu, możesz później dalej promować w swoich kanałach Social Media. Gdy coś opublikujesz na blogu, to automatycznie niech wpis na ten temat pojawi się również w Twoich mediach społecznościowych(FB, IG, LinkedIn itp.). W przypadku stron firmowych opartych na technologii WordPress można ku temu wykorzystać wtyczkę JetPack.
 • Na firmowych kontach Social Media twórz konkretne wpisy dotyczące Twojej grupy odbiorczej. Niech pojawiają się one regularnie, na przykład 1 dziennie, czasami w przypadku pewnych Social Media możesz publikować nawet częściej. Istota, aby być na bieżąco z odbiorcami naszych kanałów, a wtedy pozostaną z nami na długi. I dodatkowo przyczynimy się do zwiększenia ich popularności.

Oto przykład, jak może działać również Twój marketing internetowy. A jeśli chcesz uzyskać pomocy w tym kierunku, to zapraszamy do Kontaktu!

Zasady SEO 2020 przy Tworzeniu stron www i ich Pozycjonowaniu

Zasady SEO 2020 przy Tworzeniu stron www i ich Pozycjonowaniu
Zasady SEO w roku 2020 i później

W dobie internetu i mediów społecznościowych coraz to więcej ludzi decyduje się na prowadzenie blogów czy stron internetowych. Tworzenie wpisów, wbrew pozorom może okazać się wyzwaniem dla początkującego twórcy, bowiem ważne jest, aby treść była jak najbardziej wartościowa zarówno dla algorytmów wyszukiwarek, jak i dla czytelnika.

Obecnie takie wyszukiwarki są w stanie automatycznie stwierdzić, która z wyszukanych stron posiada bardziej trafną i przyjazną dla przeglądającego treść, dzięki czemu takie strony są wyświetlane jako pierwsze w liście wyszukiwań.

Jak zatem stworzyć stronę, aby była jak najwyżej pozycjonowana? Jak stworzyć tekst SEO? Pomogą nam w tym aktualne Zasady SEO!

Zasady SEO 2020:

1. Tworząc stronę, najpierw musimy przemyśleć, co ma ona przedstawiać. Musimy bowiem dobrać odpowiedni tytuł, ogólnie opisujący co chcemy przedstawić. Należy na to zwrócić szczególną uwagę, gdyż tytuły niepowiązane z treścią (czyli wprowadzające w błąd) są szczególnie niemile widziane przez czytelników i wyszukiwarki.

Tytuł powinien być prosty, ale ciekawy, by wzbudzić zainteresowanie potencjalnego odwiedzającego. W tym etapie musimy też wybrać 3-4 frazy kluczowe, które będziemy wplatać w różnych miejscach w tekście, pamiętając jednak, by nie powtarzać ich zbyt często, gdyż jest to nieczytelne dla użytkownika. Frazy te muszą nawiązywać do całego artykułu i jego treści. Aby tekst SEO był lepiej pozycjonowany, warto spojrzeć na proponowane słowa kluczowe np. w aplikacji Google Adwords. Można też zapoznać się z często wyszukiwanymi frazami w aplikacji Google Trends – mogą one być inspiracją na nagłówki w artykule. Inne pomocne narzędzie, darmowe, to Ubersuggest.

2. Treść strony powinna być przede wszystkim autorska, ponieważ wyszukiwarki pomijają strony, których treść została skopiowana z innych. Można oczywiście się wzorować, ale w żadnym wypadku nie wolno kopiować. Tekst powinien wyczerpywać temat i jak najobszerniej opisywać wybrany temat, pamiętając jednak, że nie wolno powielać tych samych informacji w tekście.

3. Tekst SEO powinien być odpowiednio sformatowany: należy unikać długich ścian tekstu i dzielić go na akapity, stosując intuicyjne nagłówki. Należy pamiętać, że musi być zachowana hierarchia nagłówków, czyli po musi wystąpić, po musi być itd. Aby tekst był lepiej odbierany, należy oczywiście przestrzegać zasad ortografii i gramatyki, dlatego warto przejrzeć treść strony pod kątem błędów kilka razy po ukończeniu. Mile widziane przez czytelników jest też bogate słownictwo, dlatego staraj się używać synonimów.

4. Do strony można też dołączyć grafikę nawiązującą do tematu, jeżeli takiej nie posiadasz, wystarczy wpisać „stock images”, a na pewno coś znajdziesz, pamiętaj jednak, aby dodanym grafikom dodać atrybut „alt” – wyszukiwarki biorą to też pod uwagę. Popularny stock zdjęć z darmowymi zdjęciami, które można wykorzystywać do publikacji komercyjnych i niekomercyjnych, to Pixabay czy Unsplash.

Już te 4 zasady SEO stosujemy, dbając o strony www naszych Klientów. I zapewniamy, że przynosi to odpowiednie efekty, co ukazujemy już na naszej stronie z ofertą na skuteczne pozycjonowanie. Strony www naszych Klientów, ich Fanpage i wizytówki Google Maps, znajdują się wysoko w Google na poszczególne słowa kluczowe. I Państwu również tego życzymy. A jeśli potrzebna jest pomoc, to zachęcamy do Kontaktu!

Wysoka pozycja w Google Top 1-3 – czy możemy ją zagwarantować?

Wysoka pozycja w Google Top
Zespół marketingowy ustala nowe pomysły na wysoką pozycję stron swoich Klientów w wyszukiwarce Google i w Social Media

Czy możemy zagwarantować, że Państwa strona znajdzie się w Top 3 na wybrane słowo kluczowe? To częste pytanie, które otrzymujemy od Klientów. Spora część z nich nie ma większego doświadczenia w marketingu i Internecie. Jakiej odpowiedzi staramy się im udzielić?

Otóż nie mamy możliwości dać takiej gwarancji – utrzymanie pozycji TOP 1-3 w Google. Dlaczego?

Zależy to od wielu czynników. Różne realia rynkowe, działania SEO, algorytm Google, mogą sprawić, że gdy wcześniej uzyskamy dla Państwa wysoką pozycję, to z czasem może się ona zmienić. Chociaż zadbamy o to, aby nie było tutaj diametralnych zmian.

A co możemy zagwarantować zapewniając skuteczne pozycjonowanie stron www?

Zapewniamy, że będziemy podejmować co miesiąc przeróżne i aktualne działania SEO, które na pewno będą pozytywnie wpływać na podwyższenie pozycji Państwa strony na ważne słowa kluczowe.

Dodatkowo zadbamy o promocję Państwa biznesu w Mapach Google, poprzez właściwą promocję wizytówki Google Maps. I postaramy się, aby popularność Waszej strony i firmy była widoczna również w Social Media(szczególnie na Facebooku).

Proszę także pamiętać, że pozycja Państwa strony zależy również od zewnętrznych czynników. Od tego, jak Państwo dbają o realizację swoich usług, o jakość produktów itd. Jeśli rozwój jest widoczny, to również coś takiego chętnie wykorzystujemy do skutecznej promocji firmy i strony www w Internecie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, to zapraszamy do Kontaktu!

Firma w Anglii / UK i pozycjonowanie strony firmowej 2020

Firma w Anglii UK i pozycjonowanie strony firmowej 2020
Firma w Anglii / UK i jej promocja w Internecie

Dlaczego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na opcję – spółka LTD? Otóż spółka prowadzona w kraju tak rozwiniętym i sprzyjającym przedsiębiorczości jak Anglia daje ogromne pole do popisu dla sprytnych przedsiębiorców. Od wielu lat, rozczarowani ciągłymi wzrastającymi opłatami polscy przedsiębiorcy – niezależnie od rozmiaru działalności, którą prowadzą, poszukują rozwiązań alternatywnych tak aby zmniejszyć już i tak ogromne comiesięczne opłaty związane z prowadzeniem swojej działalności.

Wielu z nich decyduje się na opcję – firma w Anglii gdyż to właśnie tam odnajdują niezwykle sprzyjające warunki.

Firma w Anglii a rzeczywistość

Co ciekawe, spółka w Anglii wcale nie oznacza, że jesteśmy zobowiązani do przeprowadzenia całej swojej rodziny i rozpoczęcie życia na wyspach le spółka ta to tylko forma prawna. Każdy przedsiębiorca prowadzący ją może zamieszkiwać terytorium Polski i nadal korzystać z jej udogodnień.

Udogodnienia prowadzenia firmy w Anglii to między innymi: proste prawo, brytyjska emerytura, dobrowolne składki społeczne, bardzo wysoka kwota wolna od podatku i niskie podatki. To właśnie dlatego tak wielu polskich przedsiębiorców decyduje się na ten ruch.

Jeśli już zdecydowaliśmy się na prowadzenie firmy w Anglii, to zapewne zależy nam na tym, aby skutecznie promować swój biznes w Internecie. Tak, by co miesiąc pozyskiwać nowych Klientów. Jest to możliwe. Ale należy spełnić kilka aktualnych zasad SEO, które zawsze zadziałają!

Jak pozycjonować stronę firmową w Anglii / UK?

pozycjonowanie Anglia i UK czyli promocja w Internecie strony firmowej
Pozycjonowanie Anglia / UK

Prowadząc biznes w samej Anglii, w jakimś ciekawym mieście, chcemy pozyskiwać właśnie tam lokalnych Klientów. Pomaga w tym lokalne pozycjonowanie swojego biznesu. Należy więc dokładnie ustalić, na jakie frazy lokalne powinna być pozycjonowana nasza strona firmowa.

Przykładowe frazy lokalne: pozycjonowanie Southampton, pozycjonowanie London, pozycjonowanie Newscastle itp.

Kolejna sprawa to stworzenie i pozycjonowanie wizytówki w Mapach Google. Coraz więcej użytkowników mobilnych poszukuje lokalnej firmy na podstawie aplikacje Google Maps. Warto, aby wpisując usługi naszej firmy, nazwę naszej firmy, odszukali naszą wizytówkę, jej dane i dzięki temu skontaktowali się właśnie z nami.

Następnie liczy się skuteczne prowadzenie bloga firmowego i kanałów Social Media. Właśnie to sprawi, że na naszej stronie firmowej zacznie pojawiać się wielu nowych potencjalnych Klientów. I część z nich zdecyduje się na naszą ofertę.

Takie skuteczne pozycjonowanie Anglia / UK organizujemy od dłuższego czasu. Zachęcamy więc, aby skorzystać z naszej oferty pozycjonowania, której cena waha się od 100 do 300 GBP, w zależności od danej strony firmowej i popularności słów / fraz kluczowych. Zapraszamy do Kontaktu, chętnie przygotujemy wycenę i ofertę na pozycjonowanie w przeciągu 1 dnia!

Jak rozwijać własny biznes w 2020 roku przez reklamę w Internecie?

Jak rozwijać własny biznes w 2020 roku przez reklamę w Internecie
Rozwiń swój biznes(mały, średni i duży) w Internecie w 2020 roku

Dziś warto zastanowić się nad tym, co można zrobić dla siebie w tym roku? Nigdy nie jest za późno na to, by zaplanować swoje działania biznesowe na ten rok. Tylko od czego powinniśmy zacząć swoją przygodę z biznesem w tym roku? Co będzie się nam opłacało, a co nie? Co przyniesie nam największe zyski, a co może spowodować, że poniesiemy porażkę w naszym biznesie? Musimy wpierw dobrze to przeanalizować, żeby potem móc nie bać się zacząć prawdziwej historii z naszym interesem.

Odpowiadając sobie na te pytania dowiadujemy się, jak rozwijać własny biznes w kolejnym roku i następnych latach. Zachęcamy by poznać kilka sprawdzonych pomysłów!

Śmiałość to bardzo cenna cecha wśród ludzi biznesu. Nie zapominaj o tym!

Jak rozwijać własny biznes przez biznesplan?

Niestety, wiele osób, które miały pomysł na biznes w 2019 roku bądź wcześniej, już poniosło ogromne porażki. Trzeba bardzo uważać, by śmiałość nie przerodziła się w ryzykanctwo i lekkomyślność. Dlatego dobrze jest zacząć od tego, by zrobić swój biznesplan. Nie musi on być bardzo dokładny. Na początek wystarczy bardzo ogólny, bazujący na podstawowych założeniach i ogólnych obserwacjach rynku. Dobrze będzie, jeśli wykonamy go możliwie jak najszybciej, żeby nikt inny nas nie wyprzedził, nie ubiegł naszego pomysłu na sukces.

Kiedy już jesteśmy po analizach, możemy przystąpić do konkretnego działania i rozpocząć swój biznes. Oczywiście pod warunkiem, że nasze analizy potwierdziły nasze przekonanie, że nasz biznes odniesie sukces. Jeśli nie, to nawet nie warto myśleć o nim dalej. Lepiej zapomnieć o tym pomyśle i szukać następnych. Czasami zainspirować nas może biznes prowadzony przez kogoś innego, a czasami pomysł wpada nagle, niczym piorun z jasnego nieba.

Jak rozwijać własny biznes przez reklamę online?

Ukażemy to na naszym przykładzie. Na podstawie tych informacji mogą Państwo wyciągnąć wniosek, co warto jest czynić, aby promocja biznesu w Internecie okazała się skuteczna. Wskazówki te pozostaną aktualne przez cały czas, więc tym bardziej warto z nich skorzystać!

 • My, zanim zajmiemy się promować nowej strony naszego Klienta w Internecie, to działamy jak powyżej. Najpierw staramy się sporządzić pewien biznesplan promocji danej strony. Przeprowadzamy pewne analizy, zbieramy różne dane, także na temat konkurencji. Wyszukujemy najlepsze słowa kluczowe, na które warto jest pozycjonować daną stronę, ponieważ wtedy można pozyskiwać dla danej firmy wartościowych Klientów, a nie przypadkowych Internautów.
 • 2 etap przygotowań to przegląd danej strony www. Ocena jej wyglądu, szybkości, dostosowania do urządzeń mobilnych, treści. Staramy się ocenić, co warto poprawić, aby strona otrzymała jeszcze lepszą ocenę od Google i przez to było łatwiej ją pozycjonować w dalszym etapie.
 • 3 krok polega na przygotowaniu dodatkowych kanałów promocji czyli Fanpage(warto pomyśleć także o innych Social Media) oraz wizytówka w Mapach Google. Następnie tworzymy plan wpisów w takich kanałach(wpisy w Fanpage + wpisy w wizytówce Google Maps – przynajmniej 1 na tydzień). Przy okazji podejmowane są działania marketingowe, które zwiększają ilość polubień Fanpage oraz umożliwiają pozyskiwanie opinii od Klientów w wizytówce Google Maps.
 • 4 etap polega jeszcze na budowie bloga firmowego, na którym publikujemy przynajmniej 2 wysokiej jakości artykuły w miesiącu, które są pozytywnie odebrane przez Google. I będą umożliwiały pozyskiwanie nowych potencjalnych Klientów na stronie.
 • 5 etap polega już na powtarzaniu tych wielu działań i sporządzaniu regularnych raportów dla naszych Klientów. Mają dzięki temu dokładnie świadomość, co dla nich zrobiliśmy.

Zachęcamy, aby i Państwo starali się rozwijać tak swój biznes w Internecie. A jeśli potrzebujecie w tym kierunku wsparcia, to dajcie nam znać, a chętnie pomożemy!