Copywriter Cennik, copywriting cennik, dobry copywriter, copywriter pl czyli aktualne ceny za copywriting

 

Cennik” – prosimy skontaktować się z nami, a przygotujemy dokładną wycenę za wszystkie teksty, usługi SEO, tworzenie stron WWW czy za inne usługi 🙂 

Cennik za copywriting, usługi SEO / Pozycjonowanie stron WWW oraz Tworzenie stron WWW, za którym przemawia wysoka jakość i profesjonalna obsługa!

Kompleksowe tworzenie stron WWW!

Obejmuje to przygotowanie stron WWW, zakup domeny, hostingu, stworzenie logo i innych grafik, wyszukanie zdjęć, budowa social media (FB, IG, LI) + profil firmy w wyszukiwarce Google i Mapach Google.

Cennik za copywriting

Teksty proste 

Teksty marketingowe (na strony www, blogi firmowe, artykuły sponsorowane, content writing)

Artykuły Sponsorowane + Publikacja na popularnych serwisach!

Teksty specjalistyczne (wymagające researchu i specjalistycznej wiedzy, słownictwa; np. eksperckie, poradnikowe, sponsorowane)

Oferta handlowa 

Treści na mailing / newsletter 

Treść na całą stronę www 

Treści na ulotki i katalogi

Cennik za opisy produktów

Podstawowe

Zaawansowane (opisy z researchem, wymagające specjalistycznej terminologii, np. techniczne, medyczne, finansowe)

Perswazyjne (na strony produktowe i do ogłoszeń, skierowane dla czytelnika)

Branding

Naming marki firmy bądź produktu (4 różne propozycje)

Naming z wolną domeną czyli wymyślenie nazwy strony (4 różne propozycje)

Slogany firmowe i reklamowe (4 różne propozycje)

Pozycjonowanie stron WWW / SEO

Artykuły Sponsorowane - reklama na popularnych serwisach tematycznych już od 50 zł za 1 publikację. Posiadamy ponad 1000 serwisów tematycznych do wyboru, z ruchem organicznym, o wysokich wynikach w Google. Jest możliwość publikowania krótszych i dłuższych tekstów. Nawet do 2 linków dofollow w jednym artykule. Zapraszamy by poznać nasze przykłady realizacji artykułów sponsorowanych.
Założenie wizytówki Google Moja firma (Google Maps) - utworzenie wizytówki + darmowej strony w Google na podstawie wizytówki + pozytywne opinie + reklama przez 1 miesiąc

Opieka nad blogiem / stroną WordPress

Posiadają Państwo blog bądź stronę WWW opartą na technologii WordPress, a nie macie czasu, sił bądź wiedzy, aby zadbać o wszystkie sprawy techniczne? Mamy dla Was świetną propozycję! To WordPressowa opieka, dzięki której Twoja strona internetowa bądź blog będą zawsze aktualne, bezpieczne i widoczne w Internecie. 

Logo i grafiki do social media

Potrzebują Państwo logo firmy na stronę WWW, do Facebooka, Instagrama czy innego miejsca. A może jeszcze zdjęcie w tle bądź inne grafiki do social media, ulotek czy kampanii reklamowych? Chętnie je przygotujemy. Posiadamy wysokie doświadczenie w tym kierunku i dostęp do najlepszych programów graficznych. 

Pamiętaj:

  • zzs – skrót ten oznacza „znaków ze spacjami”(1000 zss to 1000 znaków ze spacjami, czyli od 120-150 słów. Na 1 stronę A4 z czcionką 12 występuje tekst o długości 4000 znaków)
  • wszelkie usługi – zawarte w cenniku – wyceniamy bezpłatnie!

Ps. Jeśli masz zapotrzebowanie na pewne teksty, usługi SEO bądź tworzenie stron WWW to zapraszamy do kontaktu. Jak najszybciej odpowiemy i przedstawimy dokładną wycenę każdego zlecenia.

Skontaktuj się!

Działamy na rzecz klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu email i poprzez nasze social media.

Napisz do nas
Kiedy pracujemy

Możesz do nas pisać w każdym momencie. Odpiszemy jak najszybciej, a następnie gdy będzie to konieczne, to skontaktujemy się telefonicznie i/lub przez 24 godzin.  Zapraszamy!