Copywriter Cennik, copywriting cennik, dobry copywriter, copywriter pl czyli aktualne ceny za copywriting

 

Poniższy „Cennik” to nasze propozycje, oparte na wieloletnim doświadczeniu w tej branży. Prosimy skontaktować się z nami, a przygotujemy dokładną wycenę za wszystkie teksty, usługi SEO, tworzenie stron WWW czy za inne usługi:)

Ważne: „Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych.” Oznacza to, że ten Cennik nie jest wiążący, a każde zlecenie ustalamy z klientem indywidualnie 🙂

 

Cennik za copywriting, usługi SEO / Pozycjonowanie stron WWW oraz Tworzenie stron WWW, za którym przemawia wysoka jakość i profesjonalna obsługa!

Jako klient możesz liczyć na bonusy:

  • wraz z gotowym tekstem dodajemy zdjęcia (od 1-3), które do niego pasują i są pobrane z darmowych stocków, które udostępniają je na licencji do dowolnego wykorzystania, także komercyjnego.
  • w przypadku prowadzenia bloga(poza przygotowaniem artykułów) zapewniamy aktualizację strony WWW(WordPress, wtyczek itp.).
  • w przypadku pozycjonowania oferujemy dodatkowy audyt SEO wraz z aktualizacją strony WWW.
  • podpowiadamy, jak jeszcze lepiej prowadzić biznes i dbać o jego rozwój w Internecie.

Nowość: Kompleksowe tworzenie stron WWW!

Obejmuje to przygotowanie stron WWW, zakup domeny, hostingu, stworzenie logo, social media(facebook, instagram) i wizytówki firmy w Mapach Google.

Cennik za copywriting

Teksty proste - 15 zł/1000 zzs (niewymagające researchu i fachowego słownictwa, tematyczne)

Teksty marketingowe - 30 zł/1000 zzs (na strony www, blogi firmowe, artykuły sponsorowane, content writing)

Artykuły Sponsorowane - 40 zł/1000 zzs + Publikacja na popularnych serwisach!

Teksty specjalistyczne - 40-60 zł/1000 zzs (wymagające researchu i specjalistycznej wiedzy, słownictwa; np. eksperckie, poradnikowe, sponsorowane)

Oferta handlowa - od 100 zł za 1000 zzs lub ok. 100 zł za 1 stronę A4

Treści na mailing / newsletter - od 100 zł za 1000 zzs lub ok. 100 zł za 1 stronę A4

Treść na całą stronę www (strona główna + 5 zakładek) - od 1500 zł

Treści na ulotki i katalogi - od 200 zł za pierwsze 1000 znaków + 199 zł za każde kolejne 1000 zzs

Cennik za opisy produktów

Podstawowe - od 30 zł za 1000 zzs (na podstawie dostarczonej specyfikacji i informacji,
zachęcające dla czytelnika)

Zaawansowane - od 40 zł za 1000 zzs (opisy z researchem, wymagające specjalistycznej terminologii, np. techniczne, medyczne, finansowe)

Perswazyjne - od 50 zł za 1000 zzs (na strony produktowe i do ogłoszeń, skierowane dla czytelnika)

Branding

Naming marki firmy bądź produktu (4 różne propozycje) - 800 zł + 199 zł za następną serię

Naming z wolną domeną czyli wymyślenie nazwy strony (4 różne propozycje) - 500 zł + 199 zł za następną serię

Slogany firmowe i reklamowe (4 różne propozycje) - 1000 zł + 199 zł za następną serię

Pozycjonowanie stron WWW / SEO

Artykuły Sponsorowane - reklama na popularnych serwisach tematycznych już od 50 zł za 1 publikację. Posiadamy ponad 1000 serwisów tematycznych do wyboru, z ruchem organicznym, o wysokich wynikach w Google. Jest możliwość publikowania krótszych i dłuższych tekstów. Nawet do 2 linków dofollow w jednym artykule. Zapraszamy by poznać nasze przykłady realizacji artykułów sponsorowanych.
Założenie wizytówki Google Moja firma (Google Maps) - 750 zł za utworzenie wizytówki + darmowej strony w Google na podstawie wizytówki + pozytywne opinie + reklama przez 1 miesiąc

Miesięczne pozycjonowanie strony WWW Polska - do negocjacji (np. 1000 zł za pozycjonowanie na 5-10 słów/fraz kluczowych)

Opieka nad blogiem / stroną WordPress

Posiadają Państwo blog bądź stronę WWW opartą na technologii WordPress, a nie macie czasu, sił bądź wiedzy, aby zadbać o wszystkie sprawy techniczne? Mamy dla Was świetną propozycję! To WordPressowa opieka, dzięki której Twoja strona internetowa bądź blog będą zawsze aktualne, bezpieczne i widoczne w Internecie. Już od 500 zł za opiekę przez 1 miesiąc. 

Logo i grafiki do social media

Potrzebują Państwo logo firmy na stronę WWW, do Facebooka, Instagrama czy innego miejsca. A może jeszcze zdjęcie w tle bądź inne grafiki do social media, ulotek czy kampanii reklamowych? Chętnie je przygotujemy. Posiadamy wysokie doświadczenie w tym kierunku i dostęp do najlepszych programów graficznych. 

Pamiętaj:

  • zzs – skrót ten oznacza „znaków ze spacjami”(1000 zss to 1000 znaków ze spacjami, czyli od 120-150 słów. Na 1 stronę A4 z czcionką 12 występuje tekst o długości 4000 znaków)
  • powyżej podane są ceny netto(do nich należy doliczyć podatek 23% VAT)
  • inne usługi – nie zawarte w cenniku – wyceniamy bezpłatnie!
  • konsultacje tylko po wcześniejszych ustaleniach!

Ps. Jeśli masz zapotrzebowanie na pewne teksty, usługi SEO bądź tworzenie stron WWW to zapraszamy do kontaktu. Jak najszybciej odpowiemy i przedstawimy dokładną wycenę każdego zlecenia.

Skontaktuj się!

Działamy na rzecz klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu email i poprzez nasze social media.

Napisz do nas
Kiedy pracujemy

Możesz do nas pisać przez nasz email i naszego facebooka w każdym momencie. Odpiszemy jak najszybciej, a następnie gdy będzie to konieczne, to skontaktujemy się telefonicznie i/lub przez wideokonferencję. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 6-12 godzin.  Zapraszamy!