Co to jest Artykuły Sponsorowane Definicja i przykłady!
Artykuły Sponsorowane

Artykuły sponsorowane, jak sama nazwa wskazuje, posiadają ciekawą treść na temat danej firmy / produktu / usługi. Tak, aby w neutralny sposób doszło do reklamy pewnej strony internetowej, strony firmowej, bloga czy sklepu internetowego. W Internecie jest setki miejsc, w których można umieszczać takie artykuły za pewną opłatą. Mimo wszystko warto się na to zdecydować, ponieważ dzięki temu uzyskuje się mocne Linki SEO prowadzące do naszej strony www.

Sponsorowane artykuły najczęściej postawione są na serwisach tematycznych. Dzięki temu Google pozytywnie ocenia te serwisy internetowe, ze względu na unikalną i dobrze uporządkowaną treść.

Artykuły Sponsorowane – co to jest i jak są przygotowywane?

Definicja: „Artykuły i Teksty tego typu” są płatną reklamą na popularnych stronach i serwisach www, także na blogach. Reklamodawca zgadza się na przygotowanie takiego artykuły sponsorowanego i jego umieszczenie na stronie www w wybranym okresie czasu bądź na stałe. Może również wymagać od zleceniodawcy przygotowania takiego artykułu.

W artykule sponsorowanym można ustalić:

  • Tytuły artykułów
  • Słowa kluczowe, które mogą występować w tekście
  • Link do strony www lub pewnych kanałów Social Media – najczęściej do 2 w 1 artykule
  • zdjęcia
  • dodatkowe informacje

Co ważne, możemy wybierać te serwisy tematyczne, które pasują do tematyki naszej strony www. Wtedy umieszczenie w nich artykułu sponsorowanego ma ogromny sens pod względem SEO i skutecznego Pozycjonowania.

Artykuły sponsorowane Cennik

W naszej bazie znajduje się ponad 300 serwisów tematycznych. Wszystkie bardzo dokładnie opisane. Dodatkowo wyjaśniamy, że nasz cennik na te sponsorowane treści jest bardzo atrakcyjny. Dlaczego?!

Przygotowanie i publikacja artykułów sponsorowanych wynosi:

  • 5 artykułów sponsorowanych – 350 zł brutto
  • 10 artykułów sponsorowanych – 600 zł brutto
  • 20 artykułów sponsorowanych – 1000 zł brutto

Wystarczy tylko przesłać nam link do Państwa strony www oraz wybrane słowa kluczowe(na które się Państwo pozycjonują), a my następnie zaproponujemy najlepsze serwisy tematyczne.

Otwórz całą listę 315 serwisów tematycznych na artykuły sponsorowane!

Zachęcam więc, aby jeszcze bliżej poznać ofertę na Artykuły Sponsorowane! Na pewno się Państwu spodobają i sprawią, że Państwa strona www uzyska lepszą pozycję w Google. Zapraszamy!

Co to jest Artykuły Sponsorowane? Przykłady + Cennik!