Firma w Anglii UK i pozycjonowanie strony firmowej 2020
Firma w Anglii / UK i jej promocja w Internecie

Dlaczego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na opcję – spółka LTD? Otóż spółka prowadzona w kraju tak rozwiniętym i sprzyjającym przedsiębiorczości jak Anglia daje ogromne pole do popisu dla sprytnych przedsiębiorców. Od wielu lat, rozczarowani ciągłymi wzrastającymi opłatami polscy przedsiębiorcy – niezależnie od rozmiaru działalności, którą prowadzą, poszukują rozwiązań alternatywnych tak aby zmniejszyć już i tak ogromne comiesięczne opłaty związane z prowadzeniem swojej działalności.

Wielu z nich decyduje się na opcję – firma w Anglii gdyż to właśnie tam odnajdują niezwykle sprzyjające warunki.

Firma w Anglii a rzeczywistość

Co ciekawe, spółka w Anglii wcale nie oznacza, że jesteśmy zobowiązani do przeprowadzenia całej swojej rodziny i rozpoczęcie życia na wyspach le spółka ta to tylko forma prawna. Każdy przedsiębiorca prowadzący ją może zamieszkiwać terytorium Polski i nadal korzystać z jej udogodnień.

Udogodnienia prowadzenia firmy w Anglii to między innymi: proste prawo, brytyjska emerytura, dobrowolne składki społeczne, bardzo wysoka kwota wolna od podatku i niskie podatki. To właśnie dlatego tak wielu polskich przedsiębiorców decyduje się na ten ruch.

Jeśli już zdecydowaliśmy się na prowadzenie firmy w Anglii, to zapewne zależy nam na tym, aby skutecznie promować swój biznes w Internecie. Tak, by co miesiąc pozyskiwać nowych Klientów. Jest to możliwe. Ale należy spełnić kilka aktualnych zasad SEO, które zawsze zadziałają!

Jak pozycjonować stronę firmową w Anglii / UK?

pozycjonowanie Anglia i UK czyli promocja w Internecie strony firmowej
Pozycjonowanie Anglia / UK

Prowadząc biznes w samej Anglii, w jakimś ciekawym mieście, chcemy pozyskiwać właśnie tam lokalnych Klientów. Pomaga w tym lokalne pozycjonowanie swojego biznesu. Należy więc dokładnie ustalić, na jakie frazy lokalne powinna być pozycjonowana nasza strona firmowa.

Przykładowe frazy lokalne: pozycjonowanie Southampton, pozycjonowanie London, pozycjonowanie Newscastle itp.

Kolejna sprawa to stworzenie i pozycjonowanie wizytówki w Mapach Google. Coraz więcej użytkowników mobilnych poszukuje lokalnej firmy na podstawie aplikacje Google Maps. Warto, aby wpisując usługi naszej firmy, nazwę naszej firmy, odszukali naszą wizytówkę, jej dane i dzięki temu skontaktowali się właśnie z nami.

Następnie liczy się skuteczne prowadzenie bloga firmowego i kanałów Social Media. Właśnie to sprawi, że na naszej stronie firmowej zacznie pojawiać się wielu nowych potencjalnych Klientów. I część z nich zdecyduje się na naszą ofertę.

Takie skuteczne pozycjonowanie Anglia / UK organizujemy od dłuższego czasu. Zachęcamy więc, aby skorzystać z naszej oferty pozycjonowania, której cena waha się od 100 do 300 GBP, w zależności od danej strony firmowej i popularności słów / fraz kluczowych. Zapraszamy do Kontaktu, chętnie przygotujemy wycenę i ofertę na pozycjonowanie w przeciągu 1 dnia!

Firma w Anglii / UK i pozycjonowanie strony firmowej 2020