Interesują Cię różnego rodzaju teksty, pozycjonowanie stron lub skuteczne linki sponsorowane? Zapraszam do skontaktowania się ze mną jak najszybciej, w celu uzyskania atrakcyjnej wyceny i rozpoczęcia współpracy na przejrzystych warunkach 🙂

Teksty reklamowe ukazuje Dobry Copywriter PL Freelancer, Projektant stron www internetowych i Pozycjonowanie Kontakt - CopywriteraExpert, Copywritera Seo, Bloggera, Freelancera

Jak pracuje Copywriter i Pozycjoner Szymon Owedyk!

Do każdego klienta i agencji reklamowej podchodzę w sposób indywidualny. Wysilam się na Waszą rzecz aż 6 dni w tygodniu. 

Od poniedziałku do piątku pracuję standardowo, od godz. 6.00-15.00, w sobotę od godz. 7.00-9.00, niedziela wolna. Jednak, jeśli projekt czy zlecenie tego wymaga, to pracuję jeszcze dłużej w tygodniu.

Kontaktuje się z klientami telefonicznie i emailowo 2 razy dziennie – o 10.00 i przed 15.00. Jestem otwarty także na bezpośredni kontakt z klientem przy kawce, ale maksymalnie 100 km od mojej siedziby firmy (bądź więcej dla specjalnych klientów, jeśli więc do nich się zaliczasz, to daj znać) i po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Zapraszam do kontaktu, jeśli:

  • Potrzebujesz jakichkolwiek tekstów czyli Copywritera (teksty reklamowe, teksty na strony www, teksty na bloga, teksty do pozycjonowania, teksty seo, poradniki).

 

Napisz do mnie:


Dane do kontaktu z CopywriterExpert

  • Email: kontakt@copywriterexpert.pl  lub  szymon.owedyk@gmail.com
  • Telefon: +48 697-527-225 (dzwonić od PN-PT od godz. 14.00-16.00). Proszę pamiętać, że nie zawsze odbieram, ponieważ pracuję i nie rozpraszam swojej uwagi. W takim momencie proszę o wiadomość email.

 

CopywriterExpert PS.

Dobry Copywriter PL Portfolio Freelancer SEO Pozycjoner Projektant stron www Seo - Expert Szymon Owedyk

Jeśli chcą Państwo otrzymać szybką wycenę swojego zlecenia, to przede wszystkim zachęcam do kontaktu email. Oczywiście jestem również otwarty na kontakt telefoniczny, ale tylko w wyznaczonych godzinach (14-16) i szczerze zaznaczam, że nie zawsze odbiorę (mogę pracować bądź po prostu być zajęty – proszę wtedy o sms). Chętnie bliżej poznam Wasze potrzeby i oczekiwania 🙂

 

Zapraszam do kontaktu!