Interesują Cię różnego rodzaju teksty, pozycjonowanie stron www lub skuteczne linki sponsorowane? Zapraszam do skontaktowania się ze mną jak najszybciej, w celu uzyskania atrakcyjnej wyceny i rozpoczęcia współpracy na przejrzystych warunkach 🙂

Teksty reklamowe ukazuje Dobry Copywriter PL Freelancer, Projektant stron www internetowych i Pozycjonowanie Kontakt - CopywriteraExpert, Copywritera Seo, Bloggera, Freelancera

 

 

Jak pracuje Copywriter i Pozycjoner Szymon Owedyk!

Do każdego klienta i agencji reklamowej podchodzę w sposób indywidualny. Wysilam się na Waszą rzecz aż 6 dni w tygodniu. 

Od poniedziałku do piątku pracuję standardowo, od godz. 6.00-15.00, w sobotę od godz. 7.00-9.00, niedziela wolna. Jednak, jeśli projekt czy zlecenie tego wymaga, to pracuję jeszcze dłużej w tygodniu.

Kontaktuje się z klientami telefonicznie i e-mailowo 2 razy dziennie – o 10.00 i przed 15.00. Jestem otwarty także na bezpośredni kontakt z klientem przy kawce, ale maksymalnie 100 km od mojego miejsca zamieszkania (bądź więcej dla specjalnych klientów, jeśli więc do nich się zaliczasz, to daj znać).

Zapraszam do kontaktu, jeśli:

  • Potrzebujesz jakichkolwiek tekstów czyli poszukujesz Copywritera (teksty reklamowe, teksty na strony www, teksty na bloga, teksty do pozycjonowania, teksty seo, poradniki).
  • Potrzebujesz promocji swojej strony w Google czyli poszukujesz Specjalisty SEO od pozycjonowania stron internetowych (oferuję Ci prowadzenie bloga, budowanie silnego zaplecza seo, monitorowanie pozycji słów kluczowych, audyt strony, prowadzenie social media i wiele innych działań poprawiających widoczność Twojej strony w Google, Mapach Google i Social Media).

Napisz do mnie:


Dane do kontaktu z CopywriterExpert

  • Email: [email protected]  lub  [email protected]
  • Telefon: +48 697-527-225 (dzwonić od PN-PT od godz. 8.00-16.00). Proszę pamiętać, że nie zawsze odbieram, ponieważ pracuję i nie rozpraszam swojej uwagi. W takim momencie proszę o wiadomość sms a na pewno oddzwonię (lub e-email).
Dobry Copywriter PL Portfolio Freelancer SEO Pozycjoner Projektant stron www Seo - Expert Szymon Owedyk

Jeśli chcą Państwo otrzymać szybką wycenę swojego zlecenia na teksty lub pozycjonowanie strony firmowej, to serdecznie zapraszam do siebie. Chętnie bliżej poznam Państwa potrzeby i oczekiwania, a następnie przedstawię atrakcyjną ofertę 🙂

Zapraszam do zakładki Kontakt i rozpocznijmy współpracę!