Interesują Państwa różnego rodzaju teksty, pozycjonowanie stron www lub skuteczne linki sponsorowane? Zapraszamy do skontaktowania się z nami jak najszybciej, w celu uzyskania atrakcyjnej wyceny i rozpoczęcia współpracy na przejrzystych warunkach 🙂

Teksty reklamowe ukazuje Dobry Copywriter PL Freelancer, Projektant stron www internetowych i Pozycjonowanie Kontakt - CopywriteraExpert, Copywritera Seo, Bloggera, Freelancera

 

 

Jak pracujemy?

Do każdego klienta i agencji reklamowej podchodzimy w sposób indywidualny. Wysilamy się na Waszą rzecz aż 6 dni w tygodniu. 

Od poniedziałku do piątku pracujemy standardowo, od godz. 6.00-15.00, w sobotę od godz. 7.00-9.00, niedziela wolna. Jednak, jeśli projekt czy zlecenie tego wymaga, to pracujemy jeszcze dłużej w ciągu tygodnia.

Kontaktujemy się z Klientami w 90% e-mailowo i przez messengera, ale jesteśmy otwarci także na kontakt telefoniczny oraz na bezpośredni kontakt z Klientem przy kawce, ale maksymalnie 100 km od naszego aktualnego miejsca zamieszkania(bądź więcej w przypadku specjalnych klientów, jeśli więc do nich się zaliczasz, to daj znać).

Zapraszamy do kontaktu, jeśli:

  • Potrzebujesz jakichkolwiek tekstów czyli poszukujesz Copywritera (teksty reklamowe, teksty na strony www, teksty na bloga, teksty do pozycjonowania, teksty seo, poradniki).
  • Potrzebujesz promocji swojej strony w Google czyli poszukujesz Specjalisty SEO od pozycjonowania stron internetowych (oferuję Ci prowadzenie bloga, budowanie silnego zaplecza seo, monitorowanie pozycji słów kluczowych, audyt strony, prowadzenie social media i wiele innych działań poprawiających widoczność Twojej strony w Google, Mapach Google i Social Media).

Napisz do nas:


Dane do kontaktu z CopywriterExpert

  • Email: [email protected]  lub  [email protected]
  • Telefon: +48 697-527-225 (dzwonić od PN-PT od godz. 8.00-16.00). Proszę pamiętać, że nie zawsze odbieramy, ponieważ pracujemy i nie rozpraszamy swojej uwagi. W takim momencie prosimy o wiadomość sms, wiadomość przez messengera, kontakt e-mail.
Dobry Copywriter PL Portfolio Freelancer SEO Pozycjoner Projektant stron www Seo - Expert Szymon Owedyk

Jeśli chcą Państwo otrzymać szybką wycenę swojego zlecenia na teksty lub pozycjonowanie strony firmowej, to serdecznie zapraszamy. Chętnie bliżej poznamy Państwa potrzeby i oczekiwania, a następnie przedstawimy atrakcyjną ofertę 🙂

Zapraszamy do zakładki Kontakt i rozpocznijmy współpracę!