Mocne linki SEO Sklep - Link Building Linkowanie na blogach i forach

Chcesz, aby Twoja strona uzyskała silne backlinki(linki zewnętrzne), tak by w oczach Google była bardziej wartościowa i wyżej oceniana na poszczególne słowa / frazy kluczowe? W takim razie postaw na nasz link building czyli linkowanie na blogach i forach tematycznych. Posiadamy bazę kilku tysięcy blogów i forów internetowych, na których możemy umieścić wartościowych komentarz wraz z linkiem do Twojej strony www, bloga i sklepu internetowego.

Cennik za mocne Linki SEO na blogach i forach internetowych

  • Cena za 1 komentarz na blogu bądź forum internetowym wraz z linkiem do Twojej strony www = 5 zł. Minimalne zamówienie 20 sztuk.
  • Przy zamówieniu 50 sztuk cena spada do 4,5 zł.
  • Przy zamówieniu minimum 100 sztuk cena spada do 3,5 zł.

To wartościowe linki nofollow i dofollow, posiadamy bogatą bazę ciekawych blogów tematycznych, blogi z ruchem organicznym więc cenne dla Google. Komentarze ręcznie wykonywane.

Mocne linki SEO – realizacja zamówienia:

Komentarze z linkiem do Twojej strony www zawsze zawierają unikalną treść i są dodawane na blogach oraz forach internetowych związane tematycznie z Państwa stroną www, blogiem czy sklepem online. Oferujemy także linkowanie na naszych wszystkich blogach i forach, co również pozytywnie wpłynie na widoczność Państwa witryny w Google.

Do realizacji zamówienia potrzebujemy:

  • adres url strony WWW oraz adresy podstron, jeżeli one również mają być przedmiotem linkowania
  • słowa / frazy kluczowe, a jeżeli nie są wybrane, to sami je zaproponujemy
  • dodanie wybranej ilości komentarzy na blogach tematycznych bądź forach internetowych
  • unikalna treść komentarzy bądź zaproponujemy własne
  • realizacja może odbywać się w oparciu o anchory lub adres url
  • wykonanie usługi finalizujemy przesłaniem do klienta raportu, w którym znajdują się adresy pozyskanych linków

Skontaktuj się!

Działamy na rzecz klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu email i poprzez nasze social media.

Napisz do nas
Kiedy pracujemy

Możesz do nas pisać przez nasz email i naszego facebooka w każdym momencie. Odpiszemy jak najszybciej, a następnie gdy będzie to konieczne, to skontaktujemy się telefonicznie i/lub przez wideokonferencję. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 6-12 godzin.  Zapraszamy!