W roku 2018 wysilam się w tworzeniu własnych kursów online, o których wspominam również na swoim blogu JakSieRozwijac. Na tą chwilę udało mi się przygotować 2 kursy, z którymi chcę się z Państwem podzielić. To dodatkowe świadectwo, że w danej tematyce posiadam bogatą wiedzę i wysokie doświadczenie. Jeśli więc zastanawiają się Państwo czy warto mi zaufać, to tutaj daję dodatkowy dowód. Więcej w moim Portfolio i Opinie Klientów. Może to zachęcić do skorzystania z moich usług copywritingu, pozycjonowania stron www czy pomocy w zarządzaniu stronami WordPress. 

Dodatkowo może i Państwo chcieliby samodzielnie zająć się pozycjonowaniem stron internetowych bądź nauczyć się tworzenia stron w technologii WordPress. Jeśli tak, to te kursy są do Waszej dyspozycji:

1. Kurs online Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO

ogarnij pozycjonowanie stron www i seoW prosty i przejrzysty sposób uczy on pozycjonowania stron internetowych i tematyki SEO. Ukazuje, z jakich narzędzi oraz w jaki sposób należy z nich korzystać.

Wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie opanować proste pozycjonowanie. A zarazem dla osób, które zamierzają pracować jako pozycjonerzy stron www. Zapraszam do sprawdzenia strony docelowej kursu i udziału!

 

 

2. Kurs online Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www

ogarnij wordpress i tworzenie stron wwwNajnowszy mój kurs, w którym dzielę się wieloletnim doświadczeniem na temat WordPressa. Przez kurs uczą w pełni korzystać z panelu administracyjnego WP, a zarazem tworzyć strony www – firmowe, bloga, serwisy, a nawet sklep internetowy.

Wspaniały dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć strony w technologii WordPress. I dla tych, którzy posiadają już swoje strony WP, a chciałyby nimi o wiele lepiej zarządzać. Zapraszam do sprawdzenia strony docelowej kursu i udziału!