Skąd taka usługa, jak opieka nad blogiem / stroną WordPress? Regularnie spotykamy osoby, które zastanawiają się, jak zaktualizować WordPressa, wtyczki, motywy, jak wykonać kopię bezpieczeństwa (Backup) i wiele więcej. Taka oto powstał nasz pomysł na WordPressową opiekę 🙂

Opieka nad blogiem stroną WordPress

Co obejmuje taka opieka nad blogiem / stroną WordPress:

  1. Aktualizacje – WordPressa, motywów, wtyczek (1 raz w miesiącu)
  2. Backup / Kopię zapasową – tworzenie kopii bezpieczeństwa i przechowywanie w bezpiecznym miejscu
  3. Testowanie – po przeprowadzeniu aktualizacji i innych zmian testujemy czy wszystko działa tak, jak powinno
  4. Monitoring – sprawdzamy czy twój blog / strona jest poprawnie widoczna w Internecie
  5. Wsparcie – zawsze możesz zadać nam pytanie odnośnie działania Twojego bloga / strony

Cennik za „WordPressową opiekę”:

  • Opieka nad blogiem / stroną WordPress – od 500 zł netto / miesiąc (opłata do wyboru: na 3 miesiące, 6 miesięcy i roczna)
  • Opieka nad blogiem / stroną WordPress + Hosting – 600 zł netto / miesiąc (opłata do wyboru: na 3 miesiące, 6 miesięcy i roczna)

Hosting” oznacza przeniesienie bloga pod mój serwer (powierzchnia do 20 GB, nieograniczona ilość skrzynek mailowych), dzięki czemu Twoja strona czy bloga zawsze będzie pod naszą opieką 🙂

Pamiętaj: Powyższe ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Wystawione przeze nas Faktury możesz wrzucić w koszty firmy. Opłaty wnoszone na rok, 6 miesięcy i 3 miesiące nie są zwracane, gdy pojawi się chęć zrezygnowania z dalszej opieki nad blogiem. Zapewniamy wszystkie dane potrzebne do przeniesienia bloga lub strony WordPress.

Wybierz więc bezpieczeństwo swojego bloga / strony WordPress. Zapraszamy do Kontaktu!

Skontaktuj się!

Działamy na rzecz klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu email i poprzez nasze social media.

Napisz do nas
Kiedy pracujemy

Możesz do nas pisać przez nasz email i naszego facebooka w każdym momencie. Odpiszemy jak najszybciej, a następnie gdy będzie to konieczne, to skontaktujemy się telefonicznie i/lub przez wideokonferencję. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 6-12 godzin.  Zapraszamy!

×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?