Przedstawiamy poniżej wiele cennych informacji, które mogą Państwa tym bardziej przekonać do skorzystania z naszych usług copywritingu, usług SEO i tworzenia stron WWW.

Referencje:

Referencje od GoodContent Dla Copywritera Szymon Owedyk

referencje dla Copywritera Szymon Owedyk od ErPlus

Referencje_Distante

Referencje od Rosliny-Magda Anna i Ryszard Wójciccy-page-001

referencje od BHP Dawid Szymański

Konto GoldenLine i LinkedIn

Przedstawiamy tutaj coraz bogatsze CV właściciela CopywriterExpert, czyli moje 🙂 i miłe opinie pracodawców, partnerów oraz zleceniodawców. To podstawa naszej działalności, a zarazem budowania dobrego zaufania u nowych klientów. Już na samym początku dbamy o utrzymywanie z Wami jak najlepszego kontaktu, szczególnie przez email oraz telefonicznego. Zawsze skupiamy się na Państwa potrzebach, a zarazem oczekiwaniach. Na tej podstawie udaje nam się przygotować dla Was wyjątkowy Copywriting i realizować najlepsze usługi związane ze skutecznym Pozycjonowaniem stron www.

Współpracujemy / Współpracowaliśmy z Agencjami reklamowymi i Firmami SEO:

  • SeoStation
  • Agencja reklamowa Tech-Media
  • TESTIN.PL – Tworzenie i Pozycjonowanie stron www
  • ContWeb – Agencja Marketingu Internetowego
  • ATOM Media Interaktywne
  • UnikalneOpisy
  • Agencja reklamowa 10Heads
  • Textbroker
  • Agencja reklamowa Benhauer

Ocena od aktualnych i dawnych zleceniodawców(w trakcie aktualizacji):

To wspaniałe osoby, z którymi udało nam się współpracować. Są to specjaliści wysilający się w kierunku copywritingu, content marketingu, seo copywritingu i pozycjonowania stron internetowych. Oto, co sądzą o współpracy z nami:

Copywriter PL Portfolio - CopywriterExpert Szymon Owedyk

Ocena dawnych klientów z Allegro: 100% pozytywnych komentarzy

Przez zmiany w Allegro oceny nie są już tak widoczne, ale część udało nam się zachować poprzez wykonane screeny 🙂

To klienci, z którymi nawiązaliśmy kontakt już wiele lat temu. Przyjmowaliśmy od nich zlecenia na różnego rodzaju teksty, artykuły, poradniki, opisy produktów i pozycjonowanie stron www. I jak widzicie, otrzymaliśmy od nich zawsze pozytywną opinię. Nawet po kilku latach część z nich zgłasza się do nas po kolejne zlecenia, które realizujemy dla nich z czystą przyjemnością.

Copywriter PL Portfolio - CopywriterExpert Szymon Owedyk

Skontaktuj się!

Działamy na rzecz klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu email i poprzez nasze social media.

Napisz do nas
Kiedy pracujemy

Możesz do nas pisać przez nasz email i naszego facebooka w każdym momencie. Odpiszemy jak najszybciej, a następnie gdy będzie to konieczne, to skontaktujemy się telefonicznie i/lub przez wideokonferencję. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 6-12 godzin.  Zapraszamy!