Przedstawiam poniżej wiele cennych informacji, które mogą Was tym bardziej przekonać do skorzystania z naszych usług i pomocy. W pierwszej kolejności poznajcie referencje stałych i nowych klientów, Fanpage liczący 8000 fanów, konto LinkedIn oraz oceny od dawnych kontrahentów biznesowych 🙂 Powodzenia!

Referencje:

Referencje od GoodContent Dla Copywritera Szymon Owedyk
referencje dla Copywritera Szymon Owedyk od ErPlus
Referencje_Distante
Referencje od Rosliny-Magda Anna i Ryszard Wójciccy-page-001
referencje od BHP Dawid Szymański

Konto GoldenLine i LinkedIn

Przedstawiam tutaj coraz bogatsze CV właściciela CopywriterExpert, czyli moje 🙂 i miłe opinie pracodawców, partnerów oraz zleceniodawców. To podstawa mojej działalności, a zarazem budowania dobrego zaufania u nowych klientów. Już na samym początku dbam o utrzymywanie z Wami jak najlepszego kontaktu, szczególnie przez email oraz telefonicznego. Zawsze skupiam się na Waszych potrzebach, a zarazem oczekiwaniach. Na tej podstawie udaje mi się przygotować dla wyjątkowy Copywriting i Pozycjonowanie stron www.

Współpracujemy / Współpracowaliśmy z Agencjami reklamowymi i Firmami SEO:

  • SeoStation
  • Agencja reklamowa Tech-Media
  • TESTIN.PL – Tworzenie i Pozycjonowanie stron www
  • ContWeb – Agencja Marketingu Internetowego
  • ATOM Media Interaktywne
  • UnikalneOpisy
  • Agencja reklamowa 10Heads
  • Textbroker
  • Agencja reklamowa Benhauer

Ocena od aktualnych i dawnych zleceniodawców(w trakcie aktualizacji):

To wspaniałe osoby, z którymi udało mi się współpracować. Są to specjaliści wysilający się w kierunku copywritingu, content marketingu, seo copywritingu i pozycjonowania stron internetowych.

Copywriter PL Portfolio - CopywriterExpert Szymon Owedyk

Ocena dawnych klientów z Allegro: 100% pozytywnych komentarzy

Przez zmiany w allegro nie są one już widoczne, ale część udało mi się zachować poprzez wykonane screeny 🙂

To klienci, z którymi nawiązałem kontakt już wiele lat temu. Przyjmowałem od nich zlecenia na różnego rodzaju teksty, artykuły, poradniki, opisy produktów i pozycjonowanie stron www. I jak widzicie, otrzymałem od nich zawsze pozytywną opinię. Nawet po kilku latach część z nich zgłasza się do mnie po kolejne zlecenia, które realizuję dla nich z czystą przyjemnością.

Copywriter PL Portfolio - CopywriterExpert Szymon Owedyk

Wnioski
Na przestrzeni lat tysiące pozytywnych opinii. Przedstawiłem Wam te najważniejsze, które powinny Was zachęcić do współpracy z firmą CopywriterExpert, dzięki której zapewniam Copywriting i Pozycjonowanie stron www. Jeśli więc udało mi się Was przekonać, to zapraszam do poznania aktualnego Cennika i wysłania wiadomości przez formularz kontaktowy bądź na mój email:[email protected] lub [email protected]

Napisz do nas, a na pewno się nie zawiedziesz!