Pozycjonowanie UK czyli pozycjonowanie stron internetowych Anglia
Pozycjonowanie w UK czyli w regionie Anglia przez doświadczonych specjalistów SEO

Pozycjonowanie UK to oferta skierowana dla wszystkich tych, którzy mieszkają w Anglii(np. w Londynie, Southampton, Menchester, Birmingham, Bristol, Oksford, Liverpool, Cambridge, Sheffield, York, Newcastle, Nottingham, Leicester, Leeds, Brighton, Coventry, Bradford, Derby, Bath, Plymouth, Portsmouth, Edynburg, Kingston upon Hull, Stoke-on-trent, Durham, Exeter, Blackpool bądź w wielu innych miastach) i starają się tam prowadzić swój własny biznes.

Aby regularnie pozyskiwać nowych Klientów wystarczy zadbać o skuteczne pozycjonowanie strony firmowej w w wyszukiwarce Google.Co.UK oraz w Mapach Google i Social Media. My zajmujemy się tym już od wielu lat!

Pozycjonowanie UK nie kosztuje tak dużo – od 100 do 300 GBP – w zależności od danej strony oraz słów/fraz kluczowych, na które jest pozycjonowana.

Rozliczamy się z Klientem co miesiąc, na podstawie Faktury, Raportów. Dzięki temu mają Państwo pewność, czym się zajmujemy i jak to wpływa na rozwój Waszego biznesu!

Co obejmuje pozycjonowanie UK / Anglii:

  • Promocję strony firmowej w wyszukiwarce Google.CO.UK
  • Promocja strony firmowej i biznesu w Mapach Google
  • Promocja strony firmowej i biznesu w Social Media(na Fanpage co miesiąc nowi fani i nowe posty – od 4 do 8)
  • Prowadzenie bloga firmowego(2-4 artykuły co miesiąc).

Wykorzystujemy aktualne i legalne działania SEO, które skutecznie poprawią widoczność Państwa strony firmowej w całej Anglii, dzięki czemu będzie ona dostępna dla nowych potencjalnych Klientów. Jeśli dana strona firmowa nie jest jeszcze w pełni dostosowana do zasad SEO, to również o to staramy się zadbać. Dzięki temu znacznie łatwiej jest ją później dalej promować w wyszukiwarce Google. A gdy nie posiadają Państwa jeszcze bloga firmowego bądź wizytówki firmy w Mapach Google, to także o to zadbamy!

Chcą Państwo zdecydować się na nasze Pozycjonowanie UK? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu wysyłając do nas wiadomość e-mail na kontakt@copywriterexpert.pl bądź przez komunikator messenger występujący na naszej stronie www.