Copywriter Współpraca, Formalnie od Copywritera Expert, Bloggera, Freelancera    W skrócie wyjaśniam Wam tutaj, jak zazwyczaj przebiega moja współpraca z każdym Klientem. Oczywiście do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, więc moje warunki mogą czasami ulec zmianie 🙂

Cena i dodatkowe koszty

Spójrz na mój aktualny Cennik

Skontaktuj się ze mną, a uzyskasz dokładne koszty pracy nad Twoim zleceniem.

Podaję Ceny brutto, do których nie należy doliczać podatku Vat (moja firma nie jest podatnikiem Vat)

Współpraca – Termin

Zlecenie realizuję najczęściej w terminie do 5-7 dni od mailowego porozumienia i akceptacji kosztów. Jeśli zamówienie jest większe – uprzedzam i podaję najbliższy czas realizacji.

Obsługuję Klientów, którzy potrzebują teksty, artykuły, wpisy i pozycjonowanie stron www „na wczoraj” i „na już” 🙂 Chętnie wykonuję takie ekspressowe zlecenia w terminie od 1-3 dni. Koszt zlecenia wzrasta wtedy o minimum 30%.

Prawa Autorskie i Klauzula Poufności

Zapłata za zakupione teksty oznacza, że przechodzą one na własność klienta. Zawsze wystawiam oświadczenie o „przekazaniu praw autorskich”.

Kiedy klient nie zastrzeże poufności, na stronie i w mediach społecznościowych informuję o pracy nad danymi tekstami. Oczywiście nie podaję większych szczegółów!

Na życzenie klienta podpisuję klauzulę poufności na kwotę stanowiącą dwu-krotność wartości zlecenia, maksymalnie na 2000 zł.

Forma współpracy:

  • Faktura

  • Rachunek

  • ProForma
  • Oświadczenie o przekazaniu praw autorskich

Warunki współpracy zostały przygotowane na bazie wieloletniego doświadczenia, które pozwala mi dopasowywać się do jeszcze większej grupy klientów i zleceniodawców. CopywriterExpert, czyli Ja, Szymon Owedyk, zapraszam do szybkiego kontaktu, w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy. Jestem otwarty na Wasze różne propozycje, zlecenia i usługi. Dzięki nim udaje mi się jeszcze bardziej trafić w Wasze potrzeby i oczekiwania. Oczywiście zapewniam Wam przeniesienie praw autorskich. Dodatkowo jestem w stanie podpisać się pod swoje teksty jako autor 🙂

 

Co jeszcze?

Po owocnej współpracy zapewniam dodanie informacji o wykonanych tekstach na mojej stronie i Fanpage’u. Odbywa się to tylko za Waszą zgodą. Już wielu moich klientów i zleceniodawców wyraziło taką zgodę, o czym dokładnie dowiadujecie się w zakładce Portfolio. Takie działanie pozwala mi na bieżąco promować Wasze cenne strony fimowe i sklepy internetowe, a zarazem uzupełniać swoje portfolio o nowe zlecenia i usługi, które dla Was wykonałem. Dbam więc o to, aby zarówno stali i nowi klienci nabierali do mojej osoby coraz większego zaufania.

 

Zapraszam do Kontaktu!