Copywriter Współpraca, Formalnie od Copywritera Expert, Bloggera, Freelancera

    W skrócie wyjaśniamy Wam tutaj, jak zazwyczaj przebiega nasza współpraca z każdym klientem. Oczywiście do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, więc te warunki mogą ulec zmianie 🙂

Cena i dodatkowe koszty

Spójrz na nasz aktualny Cennik.

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dokładne koszty pracy nad Twoim zleceniem.

Termin realizacji

Zlecenie realizujemy najczęściej w terminie do 3-7 dni od mailowego porozumienia i akceptacji wyceny. Jeśli zamówienie jest większe – uprzedzamy i podajemy najbliższy czas realizacji.

Obsługujemy Klientów, którzy potrzebują teksty, artykuły, wpisy i pozycjonowanie stron www „na wczoraj” i „na już” 🙂 Chętnie wykonujemy takie ekspresowe zlecenia w terminie od 2-3 dni. Koszt zlecenia wzrasta wtedy o minimum 50% jego wartości.

Prawa Autorskie i Klauzula Poufności

Zapłata za zakupione teksty oznacza, że przechodzą one na własność klienta. Wystawiamy oświadczenia o „przekazaniu praw autorskich” (co oznacza przekazanie praw do dzieła na stałe) bądź tak zwaną licencję (oznacza ona możliwość wykorzystywania dzieła przez Klienta przez najbliższe 15 lat). Tak to wygląda w przypadku umów dotyczących realizacji usług copywritingu. W przypadku usług SEO podpisujemy umowę na podstawie faktury Vat(z której dokładnie wynika, co jest przedmiotem usługi i jak będziemy ją realizować).

Forma współpracy:

  • Faktura Vat
  • ProForma
  • Oświadczenie o przekazaniu praw autorskich
  • Umowa o dzieło
  • Licencja

W przypadku zawierania umowy na pozycjonowanie strony WWW, nie podpisujemy długoterminowej umowy. Umowa jest przedłużana co miesiąc na podstawie Faktury VAT + co miesiąc przesyłamy statystyki z pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google, Google Maps, w social media i inne raporty.

Co jeszcze?

Po owocnej współpracy zapewniamy dodanie informacji o wykonanych tekstach na naszej stronie i Fanpage’u. Odbywa się to tylko za Państwa zgodą. Już wielu naszych klientów i zleceniodawców wyraziło taką zgodę, o czym dokładnie informujemy w zakładce Portfolio. Takie działania pozwalają nam na bieżąco promować i uzupełniać swoje portfolio o nowe zlecenia i usługi, które dla Państwa wykonujemy. Dbamy więc o to, aby zarówno stali i nowi klienci nabierali do nas coraz większego zaufania.

Skontaktuj się!

Działamy na rzecz klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu email i poprzez nasze social media.

Napisz do nas
Kiedy pracujemy

Możesz do nas pisać w każdym momencie. Odpiszemy jak najszybciej, a następnie gdy będzie to konieczne, to skontaktujemy się telefonicznie i/lub przez wideokonferencję. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 24 godzin.  Zapraszamy!

×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?