Copywriter Współpraca, Formalnie od Copywritera Expert, Bloggera, Freelancera

    W skrócie wyjaśniamy Wam tutaj, jak zazwyczaj przebiega nasza współpraca z każdym Klientem. Oczywiście do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, więc te warunki mogą ulec zmianie 🙂

Cena i dodatkowe koszty

Spójrz na nasz aktualny Cennik.

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dokładne koszty pracy nad Twoim zleceniem.

Podajemy ceny Netto, do których należy doliczyć podatek VAT.

Współpraca – Termin

Zlecenie realizujemy najczęściej w terminie do 3-5 dni od mailowego porozumienia i akceptacji wyceny. Jeśli zamówienie jest większe – uprzedzamy i podajemy najbliższy czas realizacji.

Obsługujemy Klientów, którzy potrzebują teksty, artykuły, wpisy i pozycjonowanie stron www „na wczoraj” i „na już” 🙂 Chętnie wykonujemy takie ekspresowe zlecenia w terminie od 1-3 dni. Koszt zlecenia wzrasta wtedy o minimum 50% jego wartości.

Prawa Autorskie i Klauzula Poufności

Zapłata za zakupione teksty oznacza, że przechodzą one na własność Klienta. Wystawiamy oświadczenia o „przekazaniu praw autorskich”(co oznacza przekazanie praw do dzieła na stałe) bądź tak zwaną licencję(oznacza ona możliwość wykorzystywania dzieła przez Klienta przez najbliższe 15 lat). Tak to wygląda w przypadku umów dotyczących realizacji usług Copywritingu. W przypadku usług SEO związanych z pozycjonowaniem stron www podpisujemy z Klientem umowę na podstawie Faktury Vat(z której dokładnie wynika, co jest przedmiotem usługi i jak będziemy ją realizować).

Forma współpracy:

  • Faktura Vat
  • ProForma
  • Oświadczenie o przekazaniu praw autorskich
  • Umowa o dzieło
  • Licencja

W przypadku zawierania z Klientem umowy na Pozycjonowanie jego strony firmowej, nie podpisujemy długoterminowej umowy. Umowa jest przedłużana co miesiąc na podstawie Faktury VAT + co miesiąc przesyłamy statystyki z pozycjonowania strony w wyszukiwarce Google, Google Maps, w Social Media i statystyki z ogłoszeń na OLX. Wszystko po to, aby Klient czuł się z nami jeszcze bezpieczniej!

Warunki współpracy zostały przygotowane na bazie wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam dopasowywać się do jeszcze większej grupy Klientów i Zleceniodawców. Zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy. Jesteśmy otwarci na różne propozycje, zlecenia i usługi. Oczywiście gwarantujemy przeniesienie praw autorskich.

Dodatkowo jesteśmy w stanie podpisać się pod swoje teksty i usługi SEO jako autorzy. Nie wstydzimy się swoich realizacji 🙂

Co jeszcze?

Po owocnej współpracy zapewniamy dodanie informacji o wykonanych tekstach na naszej stronie i Fanpage’u. Odbywa się to tylko za Państwa zgodą. Już wielu naszych klientów i zleceniodawców wyraziło taką zgodę, o czym dokładnie informujemy w zakładce Portfolio. Takie działania pozwalają nam na bieżąco promować i uzupełniać swoje portfolio o nowe zlecenia i usługi, które dla Państwa wykonujemy. Dbamy więc o to, aby zarówno stali i nowi Klienci nabierali do nas coraz większego zaufania.

Zapraszamy do zakładki  Kontakt  i rozpocznijmy współpracę!