Od roku 2018 wysilam się w tworzeniu własnych kursów online i książek, o których wspominam również na swoim blogu JakSieRozwijac. Na tą chwilę udało mi się przygotować 3 kursy (choć ukończony jest już prawie kolejny kurs) i 2 książki, którymi chcę się z Państwem podzielić. To dodatkowe świadectwo, że w danej tematyce posiadam bogatą wiedzę i wysokie doświadczenie.

Jeśli więc zastanawiają się Państwo czy warto mi zaufać, to tutaj daję dodatkowy dowód. Więcej ich w moim Portfolio i Opinie Klientów. Może to zachęci Państwa do skorzystania z moich usług copywritingu, pozycjonowania stron www czy pomocy w zarządzaniu stronami WordPress. A może do zakupu moich kursów online 🙂

A. Moje książki:

1. Ogarnij Pozycjonowanie i SEO. Prosto i na temat czyli dla Każdego! – dostępna 🙂

książka Ogarnij Pozycjonowanie i SEO

2. Zostań Freelancerem… – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online – dostępna 🙂

książka Zostań Freelancerem...

B. Moje kursy online:

Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

kurs-online-zostań-freelancerem-i-rozwijaj-biznes-online

Kurs na podstawie 10 letniej pracy jako Freelancer / pracownik zdalny. Dziele się w nim, jak każdy możesz zacząć pracować zdalnie jako Freelancer. Zapewniam dostęp do najlepszych narzędzi i materiałów. Dodatkowo uczę, jak należy z nich korzystać.

Jeśli więc chciałbyś zarabiać na pracy zdalnej i rozwijać biznes online, to te szkolenie jest dla Ciebie czymś idealnym. Poprowadzę Cię w nim krok po kroku, więc na pewno sobie poradzisz. Zainwestuj więc w swoją przyszłość. Zapraszam do udziału!

Kurs online Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www

kurs-online-Ogarnij-WordPress-i-tworzenie-stron-www-zarządzane-stroną-WP-CMS

Kurs, w którym dzielę się wieloletnim doświadczeniem na temat WordPressa. Przez kurs uczą w pełni korzystać z panelu administracyjnego WP, a zarazem tworzyć strony www – firmowe, bloga, serwisy, a nawet sklep internetowy.

Wspaniały dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć strony w technologii WordPress. I dla tych, którzy posiadają już swoje strony WP, a chciałyby nimi o wiele lepiej zarządzać. Zapraszam do sprawdzenia strony docelowej kursu i udziału!

Dodatkowo może i Państwo chcieliby samodzielnie zająć się pozycjonowaniem stron internetowych bądź nauczyć się tworzenia stron w technologii WordPress? Jeśli tak, to te 3 kursy są do Waszej dyspozycji.

Kurs online Ogarnij Pozycjonowanie stron www i SEO

Kurs-online-Ogarnij-Pozycjonowanie-SEO-i-Reklama-w-Google-i-Social-Media

W prosty i przejrzysty sposób uczy on pozycjonowania stron internetowych i tematyki SEO. Ukazuje, z jakich narzędzi oraz w jaki sposób należy z nich korzystać.

Wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie opanować proste pozycjonowanie. A zarazem dla osób, które zamierzają pracować jako pozycjonerzy stron www. Zapraszam do sprawdzenia strony docelowej kursu i udziału!

YouTube Marketing – Zarabianie na YouTube krok po kroku?

Kurs-online-YouTube-Marketing-Twój-kompletny-przewodnik-po-YouTube (1)

Kurs online YouTube Marketing pozwala od podstaw poznać kanał YouTube i jego możliwości. Dzięki niemu nauczysz się prowadzić swój kanał YouTube i dbać o jego coraz większą popularność. A zarazem dowiesz się, jak zarabiać na YouTube i poprawnie się z tego rozliczać. Zapraszam!

Kurs Jak tworzyć i sprzedawać kursy online?

Chcesz nauczyć się stworzyć kurs online i później ciągle na nim zarabiać? Jeśli tak, to skorzystaj z tego szkolenia. W nim dokładnie wyjaśniam, gdzie na początek tworzyć swoje kursy online. Jak później dbać o ich promocję. I coraz bardziej zwiększa ich sprzedaż. Plus wskazówki, jak tworzyć kolejne kursy online, by zwiększać swoje dochody. Zapraszam!

Kurs Google Adwords (Ads) dla początkujących

Kurs o tworzeniu reklam Google Adwords przeznaczony dla początkujących i średnio-zaawansowanych. W prosty sposób wyjaśnia, jak odnaleźć się w panelu Google Adwords. I jak później utworzyć swoją pierwszą reklamę Google Express i bardziej zaawansowaną reklamę Google Adwords. Zapraszam!

Zapraszam do zakładki Kontakt i rozpocznijmy współpracę!