Od 2006 roku rozwijamy się w temacie copywritingu i SEO, tak by obsługiwać swoich klientów jak najlepiej. Ale to nie wszystko, ponieważ od roku 2018 wysilamy się w tworzeniu własnych kursów online i książek, o których wspominamy na naszym blogu JakSieRozwijac. Na tą chwilę udało nam się nam przygotować różne kursy o SEO, tworzeniu stron WWW, pracy zdalnej, biznesie online, grafice itp, którymi chcemy się z Państwem także podzielić. Dlaczego? To dodatkowe świadectwo, że w danej tematyce posiadamy bogatą wiedzę i wysokie doświadczenie.

Jeśli zastanawiają się Państwo czy warto nam zaufać, to tutaj dajemy dodatkowy dowód. Więcej ich w naszym zakładkach portfolio i opinie klientów. Mamy nadzieję, że i to zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług. A może zainteresują Państwo nasze kursy online i książki – do nich także zachęcamy!

A. Nasze książki:

Ogarnij Pozycjonowanie i SEO. Prosto i na temat czyli dla Każdego!

książka Ogarnij Pozycjonowanie i SEO

Zostań Freelancerem… – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

książka Zostań Freelancerem...

Nasze wszystkie kursy online i książkie

Skontaktuj się!

Działamy na rzecz klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Zapraszamy do kontaktu email i poprzez nasze social media.

Napisz do nas
Kiedy pracujemy

Możesz do nas pisać przez nasz email i naszego facebooka w każdym momencie. Odpiszemy jak najszybciej, a następnie gdy będzie to konieczne, to skontaktujemy się telefonicznie i/lub przez wideokonferencję. Zazwyczaj odpowiadamy w przeciągu 6-12 godzin.  Zapraszamy!