Od 2006 roku rozwijamy się w temacie Copywritingu i SEO, tak by obsługiwać swoich Klientów jak najlepiej. Ale to nie wszystko, ponieważ od roku 2018 wysilamy się także w tworzeniu własnych kursów online i książek, o których wspominamy na naszym blogu JakSieRozwijac. Na tą chwilę udało nam się nam przygotować różne kursy o SEO, WordPress, Pracy zdalnej i Biznesie online, którymi chcemy się z Państwem także podzielić. Dlaczego? To dodatkowe świadectwo, że w danej tematyce posiadamy bogatą wiedzę i wysokie doświadczenie.

Jeśli więc zastanawiają się Państwo czy warto nam zaufać, to tutaj dajemy dodatkowy dowód. Więcej ich w naszym zakładkach Portfolio i Opinie Klientów. Mamy nadzieję, że i to zachęci Państwa do skorzystania z naszych usług copywritingu, pozycjonowania stron www czy pomocy w zarządzaniu własną stroną WordPress. A może zainteresują Państwo nasze kursy online i książki – do nich także zachęcamy!

A. Nasze książki:

Ogarnij Pozycjonowanie i SEO. Prosto i na temat czyli dla Każdego!

książka Ogarnij Pozycjonowanie i SEO

Zostań Freelancerem… – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

książka Zostań Freelancerem...

B. Nasze kursy online:

Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online

kurs-online-zostań-freelancerem-i-rozwijaj-biznes-online

Kurs na podstawie 10 letniej pracy jako Freelancer / pracownik zdalny. Dzielimy się w nim, jak każdy możesz zacząć pracować zdalnie jako Freelancer. Zapewniamy dostęp do najlepszych narzędzi i materiałów. Dodatkowo uczymy, jak należy z nich korzystać.

Jeśli więc chciałbyś zarabiać na pracy zdalnej i rozwijać biznes online, to te szkolenie jest dla Ciebie czymś idealnym. Poprowadzimy Cię w nim krok po kroku, więc na pewno sobie poradzisz. Zainwestuj więc w swoją przyszłość. Zapraszamy do udziału!

Dołącz do kursu „Zostań Freelancerem – pracuj zdalnie i rozwijaj biznes online„!

Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?

kurs online jak zostać copywriterem

Kurs o Copywritingu ukazujący, jak każdy jest w stanie krok po kroku nauczyć się pisać różnego rodzaju teksty i dzięki temu zarabiać pieniądze. Wskazówki pod okiem Copywritera z ponad 10 letnim doświadczeniem, który dodatkowo pomaga w czasie trwania kursu.

W kursie dostępne narzędzia i materiały, z których uczestnicy na bieżąco mogą korzystać, aby zarabiać jeszcze więcej na pisaniu. Naprawdę warto!

Dołącz do kursu „Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu?„!

Kurs online Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www

kurs-online-Ogarnij-WordPress-i-tworzenie-stron-www-zarządzane-stroną-WP-CMS

Kurs, w którym dzielimy się wieloletnim doświadczeniem na temat WordPressa. Przez kurs uczymy w pełni korzystać z panelu administracyjnego WP, a zarazem tworzyć strony www – firmowe, bloga, serwisy, a nawet sklep internetowy.

Wspaniały dla osób, które chcą nauczyć się tworzyć własne strony w technologii WordPress. I dla tych, którzy posiadają już swoje strony WP, a chcieliby nimi o wiele lepiej zarządzać. Zapraszamy do sprawdzenia strony docelowej kursu i udziału w tym szkoleniu!

Dołącz do kursu „Ogarnij WordPress i Tworzenie stron www„!

Kurs online Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www

Kurs-online-Ogarnij-Pozycjonowanie-SEO-i-Reklama-w-Google-i-Social-Media

W prosty i przejrzysty sposób uczy on pozycjonowania stron internetowych i tematyki SEO. Ukazuje, z jakich narzędzi oraz w jaki sposób należy z nich korzystać.

Wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą samodzielnie opanować proste pozycjonowanie. A zarazem dla osób, które zamierzają pracować jako pozycjonerzy stron www. Zapraszamy do sprawdzenia strony docelowej kursu i udziału w tym szkoleniu SEO!

Dołącz do kursu „Ogarnij SEO i Pozycjonowanie stron www„!

YouTube Marketing – Zarabianie na YouTube krok po kroku?

Kurs-online-YouTube-Marketing-Twój-kompletny-przewodnik-po-YouTube (1)

Kurs online YouTube Marketing pozwala od podstaw poznać kanał YouTube i jego możliwości.

Dzięki niemu można nauczyć się prowadzić swój kanał YouTube i dbać o jego coraz większą popularność. Pozwala to również dowiedzieć się, jak zarabiać na YouTube i poprawnie się z tego rozliczać. Zapraszamy do udziału w tym szkoleniu!

Dołącz do kursu „YouTube Marketing – Twój kompletny przewodnik po kanale YouTube„!

Zapraszamy do zakładki Kontakt  i rozpocznijmy współpracę!