Artykuły sponsorowane Cena

Celem wszystkich właścicieli stron www(zapewne i Twoim także) jest uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google i Social Media. Czyli uzyskanie takiego efektu, by na naszej stronie internetowej pojawiło się jak najwięcej potencjalnych Klientów, zainteresowanych naszymi produktami czy usługami. Jak jednak uzyskać ten efekt? Pomóc nam w tym mogą Artykuły sponsorowane Cena. Dlaczego? Ponieważ to one stanowią mocne LINKI SEO, które mogą dotyczyć naszej strony www.

Zajrzyj także do artykułu „Co to jest Artykuły Sponsorowane – Przykłady i Cennik!„. Tutaj jednak skupimy się na tym, jak wygląda ich CENA na rynku SEO. Gdzie jest najlepsza oferta i skąd to wynika?!

Artykuły sponsorowane CENA na 5, 10 i 20 publikacji

Najkorzystniej jest wybrać Artykuły Sponsorowane w większej ilości dla promocji naszej 1 strony internetowej. Możemy dzięki temu otrzymać ciekawszą listę serwisów tematycznych, które pasują do naszej strony www. A przy okazji my decydujemy o tym, jak później wygląda ich publikacja. Najlepiej, aby była rozłożona w czasie. Czyli nie publikujemy tego samego dnia 5 artykułów sponsorowanych na temat naszej strony internetowej. O wiele lepiej byłoby, gdyby takie artykuły były publikowane co 1 dzień lub rzadziej. Wtedy to działanie i pozycjonowanie naszej strony będzie potraktowane przez Google bardziej naturalnie.

Są popularne serwisy, jak Whitepress czy LinkHouse, w których to czasami za publikację artykułu sponsorowanego w 1 serwisie zapłacimy od 100 do nawet 1000 zł czy jeszcze więcej. Zapewne na takie koszty nie są przygotowani właściciele prostych stron firmowych czy sklepów internetowych lub blogów. Oni poszukują tańszych rozwiązań skutecznej promocji swojej strony www. I dlatego powinny ich zainteresować inne artykuły sponsorowane. Jakie? Gdzie?

Otóż u nas znajduje się blisko 316 serwisów tematycznych, w których to publikujemy Państwa Artykuły Sponsorowane. Pewne z nich prowadzimy nawet od 1998 roku. Dzięki temu gwarantujemy, że nasze artykuły sponsorowane to skuteczna promocja Państwa strony www.

Oferta ta jest atrakcyjniejsza cenowo. Oto dowód:

Artykuły sponsorowane Cena za:

  • 5 publikacji – 350 zł brutto
  • 10 publikacji – 600 zł brutto
  • 20 publikacji – 1000 zł brutto

Widać więc, że im Klient decyduje się na większą ilość artykułów sponsorowanych, to cena jednostkowa spada. W przypadku zamówienia 5 publikacji za 1 artykuł sponsorowany płacimy 70 zł brutto. Natomiast już w zamówieniu 20 publikacji za 1 artykuł sponsorowany płaci się jedynie 50 zł brutto. To naprawdę super oferta, w porównaniu z wcześniej wymienionymi serwisami.

Dajemy Państwu możliwość dobrze poznać nasze Artykuły Sponsorowane. Wystarczy kliknąć na „Artykuły Sponsorowane Cena – cała lista 316 serwisów” i zobaczyć, które Państwu szczególnie odpowiadają. Chętnie także pomożemy w doborze najlepszych serwisów tematycznych. Wystarczy przesłać do nas wiadomość z linkiem do Państwa strony www, a następnie przedstawimy najlepszą propozycję!

Artykuły sponsorowane Cena za publikację w serwisach tematycznych