Artykuły sponsorowane to skuteczna metoda pozycjonowania. Artykuły takie są rodzajem reklamy natywnej, która skupia się na subtelnej i nienachalnej promocji produktów oraz usług. Dzięki artykułom sponsorowanym udaje się skutecznie budować pozytywny wizerunek firmy i marki. Dodatkowo przyczyniają się one do skutecznego zwiększenia ruchu na naszej stronie internetowej.

artykuły sponsorowane czyli popularne serwisy, blogi i strony www - link building i pozycjonowanie strony www

Artykuł sponsorowany spotyka się na wielu popularnych stronach www, serwisach i znanych blogach. Wyszukiwarka Google coraz bardziej ceni sobie merytoryczną i wartościową treść dla użytkowników. Taką treść prowadzącą do naszej strony oferują właśnie artykuły sponsorowane. Im więcej takich artykułów, tym automatycznie Google o wiele lepiej ocenia naszą stronę i podnosi jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Najczęściej artykuły sponsorowane zawierają linki sponsorowane, logotypy i grafiki. Dzięki nim powstaje wartościowy link building. Jak skutecznie promować swoją stronę www poprzez takie artykuły sponsorowane? O tym poniżej!

Artykuły sponsorowane – Oferta

Nie muszą Państwo samodzielnie kontaktować się z właścicielami serwisów i stron www w celu publikacji artykułów sponsorowanych (proces ten jest często czasochłonny i nieefektywny).

My dla Państwa ułatwienia stworzyliśmy listę najlepszych serwisów www, w których to artykuł sponsorowany może pojawić się nawet w przeciągu 24 godzin. Przy dużym zleceniu(publikacji 5-20 artykułów czas publikacji rozkładamy na kilka dni, tygodniu, aby był bardziej naturalny dla wyszukiwarki Google i dopasowany do zasad SEO).

Zalety:

 • Nie musicie już kontaktować się osobno z właścicielem każdego portalu
 • Możecie filtrować i sortować serwisy tematycznie pasujące do Waszej działalności
 • Zawsze macie możliwość umieszczenia w artykule linka do Waszej strony www
 • Uzyskujecie skuteczną i wartościową reklamę na portalach o zasięgu krajowym i lokalnym

Wszystko dla Waszej wygody! Sprawimy, że uda się Wam zrealizować kampanie Content Marketingowe nawet przy małym budżecie. Taka reklama korzystanie wpłynie na widoczność Waszej strony w wyszukiwarce Google oraz Social Media.

Za darmo doradzimy, na których serwisach i portalach powinna pojawić się reklama Waszej strony!


Ponad 300 serwisów tematycznych – napisanie i publikacja artykułów sponsorowanych

artykuły sponsorowane oferta specjalna - 5, 10 i 20 artykułów sponsorowanych

Cena: za 5 artykułów – 350 zł netto; za 10 artykułów – 600 zł netto; za 20 artykułów – 1000 zł netto;

PS. Taka cena obowiązuje, gdy My przygotowujemy te artykuły od podstaw. Jeśli jednak Państwo prześlą nam własne przygotowane artykuły(minimum długość 2000 znaków, w 100% unikalne), to koszty wyglądają następująco: 5 artykułów – 325 zł netto; 10 artykułów – 550 zł netto; 20 artykułów – 900 zł netto.

Jeśli Klient chce, abyśmy opublikowali dłuższe artykuły, to koszt przedłużenia 1 artykułu wynosi 20 zł netto. Tak więc koszty przygotowania i publikacji takich artykułów wyglądają następująco: 5 artykułów – 450 zł netto; 10 artykułów – 800 zł netto; 20 artykułów – 1400 zł netto;

Proszę „pobierz listę 112 serwisów tematycznych” – w środku lista serwisów z opisem ich tematyki, ceną publikacji, popularnością i dodatkowymi parametrami. Na tych 112 serwisach tematycznych obowiązuje powyżej opisany cennik publikacji. Możesz pobrać także „listę ponad 300 serwisów tematycznych„, na których to cena publikacji jest ustalana indywidualnie. Chętnie pomożemy Ci dopasować idealne serwisy tematyczne do promocji Twojej strony WWW!

 • do wyboru tematyka serwisów: Elektronika/Gry/Technologia/RTV/AGD, Motoryzacja, Marketing/IT, Turystyka, Dziecko/Ciąża/Mama, Dom/Ogród/Budowa, Biznes/Finanse, Zdrowie i Uroda,
 • publikujemy tylko unikalne o minimalnej długości 2000 znaków ze spacjami lub dłuższe 4000 znaków
 • w cenie oferujemy napisanie artykułów oraz kilka zdjęć (zdjęcia stockowe oparte o prawa COO co oznacza, że można je dowolnie używać do celów komercyjnych i reklamowych bądź Klient może przesłać własne)
 • umieszczamy w 1 artykule 1 link dofollow
 • możliwość linkowania ze zdjęć, obrazów i banerów
 • możliwość wrzucenia / embedowania filmu z Youtube i Vimeo
 • portale tematyczne są postawione na domenach o końcówce .pl, z wieloletnią historią w archive.org
 • wszystkie portale uzyskują wysokie wskaźniki SEO i generują ruch organiczny z wyszukiwarek internetowych
 • artykuły sponsorowane pozostają na stałe!
 • artykuły są również opublikowane w social media(facebook, twitter, google+)
 • nie publikujemy treści erotycznych i hazardowych itp.

Artykuły sponsorowane idealnie dopasowane

Z powyższej listy mogą Państwo wybrać odpowiednie serwisy. Bądź proszę zgłosić się do nas, a zaproponujemy te najlepsze, dopasowane do danej strony firmowej, bloga, sklepu czy serwisu internetowego. Zapraszamy!

email: kontakt@copywriterexpert.pl lub szymon.owedyk@gmail.com


Dodatkowa oferta linkowania / link building: