Artykuły sponsorowane to skuteczna metoda pozycjonowania. Artykuły takie są rodzajem reklamy natywnej, która skupia się na subtelnej i nienachalnej promocji produktów oraz usług. Dzięki artykułom sponsorowanym udaje się skutecznie budować pozytywny wizerunek firmy i marki. Dodatkowo przyczyniają się one do skutecznego zwiększenia ruchu na stronie.

artykuły sponsorowane czyli popularne serwisy, blogi i strony www - link building i pozycjonowanie strony www

Artykuł sponsorowany spotyka się na wielu popularnych stronach www, serwisach i znanych blogach. Wyszukiwarka Google coraz bardziej ceni sobie merytoryczną i wartościową treść dla użytkowników. Taką treść prowadzącą do naszej strony oferują właśnie artykuły sponsorowane. Im więcej takich artykułów, tym automatycznie Google o wiele lepiej ocenia naszą stronę i podnosi jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Najczęściej artykuły sponsorowane zawierają linki sponsorowane, logotypy i grafiki. Dzięki nim powstaje wartościowy link building.

Artykuły sponsorowane – Oferta

Nie musicie samodzielnie kontaktować się z właścicielami serwisów i stron www w celu publikacji artykułów sponsorowanych (proces ten jest często czasochłonny i nieefektywny).

W tym celu stworzyłem dla Was listę najlepszych serwisów www, w których to Wasz artykuł sponsorowany może pojawić się nawet w przeciągu 24 godzin. Umożliwiam publikację artykułów eksperckich tylko na starannie wyselekcjonowanych portalach internetowych.

Zalety:

 • Nie musicie już kontaktować się osobno z właścicielem każdego portalu
 • Możecie filtrować i sortować serwisy tematycznie pasujące do Waszej działalności
 • Zawsze macie możliwość umieszczenia w artykule linka do Waszej strony www
 • Uzyskujecie skuteczną i wartościową reklamę na portalach o zasięgu krajowym i lokalnym

Wszystko dla Waszej wygody! Sprawię, że uda się Wam zrealizować kampanie Content Marketingowe nawet przy małym budżecie. Taka reklama korzystanie wpłynie na widoczność Waszej strony w wyszukiwarce Google.

Co z przygotowaniem artykułów?

Możecie napisać je samodzielnie lub zlecić jego wykonanie mnie (CopywriterExpert – Szymon Owedyk). Gwarantuję szybką publikację artykułu.

Za darmo doradzę, na których serwisach i portalach powinna pojawić się reklama Waszej strony!


5, 10 lub 20 Artykułów Sponsorowanych – Publikacja + Napisanie czyli 2w1!

artykuły sponsorowane oferta specjalna - 5, 10 i 20 artykułów sponsorowanych

Cena: za 5 artykułów – 350 zł brutto; za 10 artykułów – 600 zł brutto; za 20 artykułów – 1000 zł brutto;

PS. Taka cena obowiązuje, gdy My przygotowujemy te artykuły od podstaw. Jeśli jednak Państwo prześlą nam własne przygotowane artykuły(minimum długość 2000 znaków, w 100% unikalne), to koszty wyglądają następująco: 5 artykułów – 325 zł brutto; 10 artykułów – 550 zł brutto; 20 artykułów – 900 zł brutto.

Otwórz listę „Najlepszych serwisów tematycznych na Artykuły Sponsorowane„. Z opisem ich tematyki, ceną publikacji, popularnością i dodatkowymi parametrami. Koniecznie zajrzyj!

 • do wyboru tematyka serwisów: Elektronika/Gry/Technologia/RTV/AGD, Motoryzacja, Marketing/IT, Turystyka, Dziecko/Ciąża/Mama, Dom/Ogród/Budowa, Biznes/Finanse, Zdrowie i Uroda,
 • publikuję tylko unikalne artykuły wysokiej jakości o długości do 2000 znaków ze spacjami
 • w cenie oferuję napisanie artykułów oraz kilka zdjęć (zdjęcia stockowe oparte o prawa COO co oznacza, że można je dowolnie używać do celów komercyjnych i reklamowych bądź Klient może przesłać własne)
 • umieszczam w 1 artykule 1 link DoFollow
 • możliwość linkowania ze zdjęć, obrazów i banerów
 • możliwość wrzucenia / embedowania filmu z Youtube i Vimeo
 • portale tematyczne są postawione na domenach o końcówce .pl, z wieloletnią historią w archive.org
 • wszystkie portale uzyskują wysokie wskaźniki SEO i generują ruch organiczny z wyszukiwarek internetowych
 • artykuły sponsorowane pozostają na stałe!
 • artykuły są również opublikowane w Social Media każdego portalu (FB, Twitter, Google+)
 • nie publikuję treści erotycznych i hazardowych itp.

Przykłady portali i ich cena u konkurencji:
ideainteractive.pl w linkhouse – 154 zł brutto za publikację i artykuł;
www.zrodlozdrowia.pl w linkhouse – 111 zł brutto za publikację i artykuł;
www.swiat-domu.pl w linkhouse – 111 zł brutto za publikację i artykuł;
Podsumowanie: W LinkHouse płacisz 375 zł za publikację i przygotowanie 3 artykułów sponsorowanych. U mnie w tej cenie masz ponad 5 artykułów. A kupując 10 lub 20 zyskujesz jeszcze więcej. Zapraszam 🙂

Artykuły sponsorowane idealnie dopasowane

Z powyższej listy możesz sam wybrać odpowiednie artykuły. Bądź zgłoś się do mnie, a zaproponuje Ci te najlepsze i przedstawię najlepsza ofertę dopasowaną do Twojej strony firmowej, bloga, sklepu czy serwisu internetowego 🙂


email: [email protected] lub [email protected]