Artykuły sponsorowane to skuteczna metoda pozycjonowania. Artykuły takie są rodzajem reklamy natywnej, która skupia się na subtelnej i nienachalnej promocji produktów oraz usług. Dzięki artykułom sponsorowanym udaje się skutecznie budować pozytywny wizerunek firmy i marki. Dodatkowo przyczyniają się one do skutecznego zwiększenia ruchu na naszej stronie internetowej.

artykuły sponsorowane czyli popularne serwisy, blogi i strony www - link building i pozycjonowanie strony www

Artykuł sponsorowany spotyka się na wielu popularnych stronach www, serwisach i znanych blogach. Wyszukiwarka Google coraz bardziej ceni sobie merytoryczną i wartościową treść dla użytkowników. Taką treść prowadzącą do naszej strony oferują właśnie artykuły sponsorowane. Im więcej takich artykułów, tym automatycznie Google o wiele lepiej ocenia naszą stronę i podnosi jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Najczęściej artykuły sponsorowane zawierają linki sponsorowane, logotypy i grafiki. Dzięki nim powstaje wartościowy link building. Jak skutecznie promować swoją stronę www poprzez takie artykuły sponsorowane? O tym poniżej!

Artykuły sponsorowane – Oferta

Nie muszą Państwo samodzielnie kontaktować się z właścicielami serwisów i stron www w celu publikacji artykułów sponsorowanych (proces ten jest często czasochłonny i nieefektywny).

My dla Państwa ułatwienia stworzyliśmy listę najlepszych serwisów www, w których to artykuł sponsorowany może pojawić się nawet w przeciągu 24 godzin. Przy dużym zleceniu(publikacji 5-20 artykułów czas publikacji rozkładamy na kilka dni, tygodniu, aby był bardziej naturalny dla wyszukiwarki Google i dopasowany do zasad SEO).

Zalety:

 • Nie musicie już kontaktować się osobno z właścicielem każdego portalu
 • Możecie filtrować i sortować serwisy tematycznie pasujące do Waszej działalności
 • Zawsze macie możliwość umieszczenia w artykule linka do Waszej strony www
 • Uzyskujecie skuteczną i wartościową reklamę na portalach o zasięgu krajowym i lokalnym

Wszystko dla Waszej wygody! Sprawimy, że uda się Wam zrealizować kampanie Content Marketingowe nawet przy małym budżecie. Taka reklama korzystanie wpłynie na widoczność Waszej strony w wyszukiwarce Google oraz Social Media.

Za darmo doradzimy, na których serwisach i portalach powinna pojawić się reklama Waszej strony!


315 Artykułów Sponsorowanych – Publikacja + Napisanie czyli 2w1!

artykuły sponsorowane oferta specjalna - 5, 10 i 20 artykułów sponsorowanych

Cena: za 5 artykułów – 350 zł netto; za 10 artykułów – 600 zł netto; za 20 artykułów – 1000 zł netto;

PS. Taka cena obowiązuje, gdy My przygotowujemy te artykuły od podstaw. Jeśli jednak Państwo prześlą nam własne przygotowane artykuły(minimum długość 2000 znaków, w 100% unikalne), to koszty wyglądają następująco: 5 artykułów – 325 zł netto; 10 artykułów – 550 zł netto; 20 artykułów – 900 zł netto.

Jeśli Klient chce, abyśmy opublikowali dłuższe artykuły, to koszt przedłużenia 1 artykułu wynosi 20 zł netto. Tak więc koszty przygotowania i publikacji takich artykułów wyglądają następująco: 5 artykułów – 450 zł netto; 10 artykułów – 800 zł netto; 20 artykułów – 1400 zł netto;

Proszę otworzyć listę „Najlepszych serwisów tematycznych na Artykuły Sponsorowane„. W środku lista serwisów tematycznych z opisem ich tematyki, ceną publikacji, popularnością i dodatkowymi parametrami. A jeśli nie możesz odczytać, to kliknij „Tutaj„, a pobierzesz tą listę artykułów na swoje urządzenie w formacie formularza xls!

 • do wyboru tematyka serwisów: Elektronika/Gry/Technologia/RTV/AGD, Motoryzacja, Marketing/IT, Turystyka, Dziecko/Ciąża/Mama, Dom/Ogród/Budowa, Biznes/Finanse, Zdrowie i Uroda,
 • publikujemy tylko unikalne o minimalnej długości 2000 znaków ze spacjami lub dłuższe 4000 znaków
 • w cenie oferujemy napisanie artykułów oraz kilka zdjęć (zdjęcia stockowe oparte o prawa COO co oznacza, że można je dowolnie używać do celów komercyjnych i reklamowych bądź Klient może przesłać własne)
 • umieszczamy w 1 artykule 1 link DoFollow
 • możliwość linkowania ze zdjęć, obrazów i banerów
 • możliwość wrzucenia / embedowania filmu z Youtube i Vimeo
 • portale tematyczne są postawione na domenach o końcówce .pl, z wieloletnią historią w archive.org
 • wszystkie portale uzyskują wysokie wskaźniki SEO i generują ruch organiczny z wyszukiwarek internetowych
 • artykuły sponsorowane pozostają na stałe!
 • artykuły są również opublikowane w Social Media(Facebook, Twitter, Google+)
 • nie publikujemy treści erotycznych i hazardowych itp.

Artykuły sponsorowane idealnie dopasowane

Z powyższej listy mogą Państwo wybrać odpowiednie serwisy. Bądź proszę zgłosić się do nas, a zaproponujemy te najlepsze, dopasowane do danej strony firmowej, bloga, sklepu czy serwisu internetowego. Zapraszamy!

email: kontakt@copywriterexpert.pl lub szymon.owedyk@gmail.com


Dodatkowa oferta linkowania / link building: