Artykuły sponsorowane i linki na forach internetowych - przykłady realizacji

Od wielu lat jesteśmy właścicielami kilkuset serwisów tematycznych. Dzielimy się na nich przydatną wiedzą, a zarazem promujemy tam(w postaci artykułów sponsorowanych) poszczególne firmy, produkty/usługi, strony www i sklepy internetowe. Wiele tych serwisów posiada już bogatą historię, zostały założone kilka bądź kilkanaście lat temu. Uzyskują dobre wyniki w Google, więc nasi klienci decydujący się na promocję swoich stron www w takich serwisach tematycznych, mogą liczyć na bardzo mocne linki SEO.

Podobnie część naszych Klientów wybiera jeszcze mocne linki SEO na forach internetowych. Posiadamy bazę ponad 200 for internetowych, na których mamy utworzone konta z dobrą historią, dobrze opisane, bez żadnego spamu. Wiemy, jak publikowąć posty na takich forach z linkiem, aby zostały zaakceptowane przez moderatorów. W ciągu miesiąca realizujemy do kilkunastu zamówień na takie zlecenie linkowania na forach(zazwyczaj Klienci wybierają od 50-200 sztuk, ponieważ wtedy mogą liczyć na atrakcyjne ceny). Publikujemy takie posty po kilka na dzień, aby okazało się to naturalne dla wyszukiwarki Google.

Poniżej przykłady naszych realizacji, zarówno w zakresie publikacji artykułów sponsorowanych, jak i linków na forach internetowych. Zachęcamy, aby je sprawdzić i tym bardziej przekonać się do naszej oferty!

Przykłady artykułów sponsorowanych w serwisach tematycznych

Artykuły sponsorowane to aktualnie jedne z najsilniejszych linków SEO, które mogą poprawić ranking każdej witryny w wyszukiwarce Google. Dlatego właściciele stron www są zobowiązani do tego, aby każdego miesiąca inwestować w ten rodzaj reklamy, najlepiej z uwzględnieniem serwisów tematycznie pasujących do ich strony www. Dzięki temu sukcesywnie będzie widoczna w Google na nowe słowa kluczowe i na coraz wyższą pozycję, nawet na TOP 1. Mieliśmy klientów, którzy zdecydowali się na promocję swojej strony na wszystkich naszych serwisach tematycznych. Rozłożyliśmy to w czasie, aby było odebrane przez Google jako naturalne. I jaki był efekt? Dana strona klienta po kilku miesiącach wskoczyła na TOP 1 do TOP 3 na najważniejsze dla nich słowa kluczowe. Dzięki temu dalej udaje się nam z nimi współpracować. Poniżej przykłady kilku artykułów sponsorowanych naszych Klientów w naszych serwisach tematycznych:

Poniżej lista naszych 315 serwisów tematycznych. Chętnie pomożemy w wyborze tych serwisów, które będą tematycznie pasować do promocji Państwa strony www. W naszych serwisach tematycznych promujemy strony klientów o tematyce: Finanse i Biznes, Marketing, IT i Technologie, Sport i Uroda, Turystyka, Motoryzacja itp.

serwisy tematyczne na artykuły sponsorowane

Mogą Państwo otworzyć całą Najlepszych serwisów tematycznych na Artykuły Sponsorowane online, w naszym pliku Dropbox. Tam dokładna lista wszystkich serwisów tematycznych z opisem ich tematyki, ceną publikacji, popularnością i dodatkowymi parametrami. Można także kliknąć w listę serwisów tematycznych, aby ją pobrać na swoje urządzenie w formacie formularza xls!

Atrakcyjne ceny już za 5, 10, 20 i więcej publikacji. Stali klienci mogą liczyć na jeszcze dodatkowe promocje! Proszę poznać naszą ofertę na Artykuły sponsorowane!

Przykłady linków SEO na forach internetowych

Posiadamy atrakcyjne ceny za linki na forach internetowych. Szczególnie, gdy zdecydują się Państwo na całe 100 sztuk, wtedy cena jednostkowa z 5 zł spada do 3,5 zł. Więcej w ofercie Mocne Linki SEO na Forach internetowych. Zapraszamy!

Artykuły sponsorowane i linki na forach internetowych – przykłady realizacji
×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?