Teksty SEO to wysokiej jakości treść, która skutecznie przyczynia się do pozycjonowania poszczególnych słów i fraz kluczowych. Są one pozytywnie odbierane przez wyszukiwarkę Google. Ale coraz częściej także treść przeznaczona dla użytkowników w Internecie posiada pewne cechy tekstów seo. Ttakie teksty seo zyskują na wartości, są o wiele częściej odwiedzane i publikowane dalej.

teksty seo

Gdzie spotykamy teksty seo:

 • zaplecze seo
 • artykuły na blogi
 • opisy produktów
 • artykuły sponsorowane
 • artykuły tematyczne
 • w social media

Jak tworzy się teksty seo?

teksty seo jak tworzy je copywriter i firma copywriterska

Dowiedzieliśmy się, że teksty seo przede wszystkim służą pozycjonowaniu stron internetowych. Zanim więc przechodzimy do ich utworzenia, to musimy mieć już listę najlepszych słów i fraz kluczowych, na które chcemy pozycjonować daną stronę firmową, blog czy sklep internetowy. W tym celu wykorzystujemy odpowiednie narzędzia bądź wsparcie, które zapewnia nam agencja copywriterska. Sam prowadzę jedną z nich i za pomocą Planera słów kluczowych i wielu innych ustalam, jak skutecznie zadbać o pozycjonowanie każdej strony internetowej.

Nie zaleca się wyboru słów i fraz kluczowych do pozycjonowania, na które pojawia się ogromna konkurencja. Wtedy pojawienie się w Top3 bądź Top1 okazuje się czasochłonne, a czasami nawet niemożliwe. W tym celu najlepiej jest wyszukać słowa i frazy kluczowe, na które pojawia się niska konkurencja. Takich fraz kluczowych jest naprawdę wiele i każda z nich jest w stanie przynieść nam każdego miesiąca od kilku do kilkuset potencjalnych klientów.

Co powinny posiadać teksty seo:

 1. nagłówki h1, h2 i h3
 2. słowa kluczowe w treści (na początku, w środku, na końcu, w nagłówkach)
 3. zdjęcia z tytułami
 4. unikalną treść
 5. punktowanie i numerację

powinny posiadać teksty seo

Dawniej teksty seo były dalej synonimizowane. Przez to na podstawie 1 tekstu seo uzyskiwało się blisko 10 do kilkudziesięciu unikalnych tekstów. Natomiast teksty synonimizowane nie są pozytywnie odbierane przez wyszukiwarkę Google. Ona już domyśla się, które teksty są do siebie bardzo podobne. Dlatego tak ważne jest, aby podczas pozycjonowania każdy tekst seo tworzyć od podstaw.

Widzimy, że teksty seo rozwijają się na przestrzeni lat. Liczy się ich jakość, unikalność, a zarazem możliwość dostosowania do danej grupy odbiorczej. Spełnienie tych warunków jest w stanie zapewnić prawdziwy sukces w promocji każdej strony internetowej.

Potrzebujesz teksty seo? Poznaj mój aktualny Cennik za Teksty SEO 

i zapraszam do Kontaktu!

Teksty SEO przygotowane by podnieść strony www w Google
×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?