Artykuły sponsorowane na blogach w 2019-2020 roku
Artykuły sponsorowane na blogach i serwisach tematycznych

Aktualnie dla wyszukiwarki Google i wielu innych znaczenie mają mocne linki prowadzące do naszej strony www. Jeśli więc posiadamy stronę, bloga czy sklep internetowy, to następnie link do tej naszej strony musimy pozostawić na silnych stronach www. W jaki sposób?! Wystarczy do tego wykorzystać popularne serwisy tematyczne i blogi, które już istnieją. I właściciele oferują, że są w stanie pozostawić na swojej stronie artykuł sponsorowany, który dodatkowo będzie prezentował link do naszej strony www. Wtedy Google potraktuje to jako mocny link SEO, który na pewno podwyższy pozycję naszej strony w wyszukiwarce na najważniejsze słowa kluczowe.

Artykuły sponsorowane na blogach warto wykorzystać do promocji naszej strony www!

Jeśli znaleźliśmy pewne blogi, które tematycznie pasują do tematyki naszej strony www, to skontaktujmy się z ich właścicielami. I przekonajmy się, ile kosztowałaby nas taka współpraca. Dajmy znać, że liczą się dla nas artykuły sponsorowane na stałe, bez żadnego abonamentu co rok.

Artykuły sponsorowane na blogach tematycznych

To kolejna rzecz, o której musimy pamiętać. Czyli wszystkie blogi, na których ma pojawić się link do naszej strony, powinny być dopasowane tematycznie.

Jeśli więc prowadzimy sklep internetowy obuwniczy, to nie musimy umieszczać linku takiego sklepu na blogach o tematyce biznesu online, marketingu, rynku it. Bardziej chcielibyśmy tutaj poszukać blogi o tematyce moda, obuwie bądź podobne.

Gdy na takich blogach tematycznych pojawi się link i artykuł o naszej stronie www, to okaże się te działanie silne pod względem SEO!

Artykuły sponsorowane w serwisach tematycznych

Kolejna rzecz, nad którą warto się pochylić, aby skutecznie promować naszą stronę www to tematyczne serwisy. Jest ich także bardzo wiele. Już w naszej ofercie mamy do zaprezentowania Państwu ponad 315 serwisów tematycznych.

Tematyka tych serwisów to: Moda, Uroda, Sport, Fitness, Wakacje, Praca, Biznes, Technologie, IT, Finanse, Budownictwo, Dom i wiele innych.

Zainteresowany, by w takich serwisach pojawił się artykuł sponsorowany o Twojej stronie www na stałe, z linkiem DoFollow. My przy okazji dbamy o utworzenie takiego artykułu w cenie. I zapewniamy atrakcyjne ceny za pakiety 5 artykułów, 10, 20 i jeszcze więcej. Zachęcamy, by skorzystać przechodząc do „Oferty na Artykuły Sponsorowane„.

Artykuły sponsorowane na blogach i serwisach tematycznych to dobra inwestycja. Znacznie lepsza, niż budowanie słabego zaplecza SEO na darmowych platformach blogowych, które już nie mają zbytnio znaczenia dla Google i innych wyszukiwarek. Liczą się te blogi i serwisy, na których jest naturalny ruch organiczny i są one tematycznie ułożone i regularnie dobrze prowadzone.

Artykuły sponsorowane na blogach w 2020 i 2021 roku
×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?