Mocne linki SEO pozycjonujące czyli artykuły sponsorowane 2020

By każda strona www znalazła się wysoko w serpach, a przez to wysoko w wyszukiwarce Google na ważne słowa/frazy kluczowe, potrzebne jest jej skuteczne i regularne linkowanie zewnętrzne. W tym wszystkim pomagają mocne linki SEO, które należy znaleźć i właściwie wykorzystać. Poniżej wyjaśniamy, jak powinno to wyglądać w praktyce!

Mocne linki SEO to połowa sukcesu w pozycjonowaniu stron www

Mocne linki SEO przez tematyczne Artykuły Sponsorowane

Jest w Internecie wiele serwisów o konkretnej tematyce, na przykład: biznesowe, finansowe, lifestyle, o życiu, dla kobiet, mężczyzn, dla dzieci, marketingowe, it, turystyczne, motoryzacyjne itp. Do takich serwisów regularnie, każdego miesiąca, zagląda od kilkuset do miliona unikalnych użytkowników. Warto więc, aby w takich najlepszych portalach pojawiły się mocne linki SEO prowadzące do naszej strony firmowej, bloga czy sklepu internetowego.

I staje się to możliwe. Od razu wpisując w Google hasło typu „mocne linki SEO” czy „artykuły sponsorowane” bądź hasła związane ze „skutecznym pozycjonowaniem stron www”, otrzymamy firmy i serwisy, które oferują pewne linki pozycjonujące. Natomiast często ceny tych linki seo są naprawdę wysokie, które przekraczają nas budżet. Zdarza się, że za 1 link w danym serwisie zapłacimy kilkaset, a nawet kilka tysięcy zł. A nie mamy pewności, jak to wpłynie na naszą witrynę. Dlatego lepiej jest poszukać prostszego rozwiązania. Patrz poniżej!

Tańsze Mocne linki SEO – 315 serwisów tematycznych

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom wielu właścicieli stron www, blogów i sklepów, którzy rozsądnie inwestując swoje pieniądze, mogą sukcesywnie poprawiać widoczność swoich stron w Google i Social Media. A zarazem są w stanie poprawiać widoczność swojej wizytówki w Mapach Google. W tym wszystkim pomagają nasze najlepsze portale.

Poniżej widzisz tylko zdjęcie, ale gdy w nie klikniesz, przejdziesz do całej listy 315 najlepszych portali, w których mogą pojawić się mocne linki SEO prowadzące do Twoich stron www. A jeśli chcesz pobrać taką listę w pliku excel, to kliknij w „Artykuły sponsorowane – lista 315 najlepszych portali„.

Czemu ta oferta jest wyjątkowa? Otóż za publikację w 5 serwisach tematycznych płacisz 350 zł netto. Za publikację 10 serwisach = 600 zł netto, a za publikację w 20 serwisach = tylko 1000 zł netto. Nikt jak dotąd nie przebił naszej oferty!

I dodatkowo w cenie tej dbamy o przygotowanie unikalnych tekstów, w których pojawia się mocny link SEO prowadzący do Twojej strony www. Tak więc płacisz nie tylko za samą publikację, ale również za to, że realizujemy dla Ciebie usługę Copywritingu. A jeśli to Ty nam prześlesz swoje teksty, które mamy opublikować, to zapłacisz jeszcze mniej!

Pamiętaj: Mocne linki SEO, w tematycznie pasujących serwisach, bloga, do Twojej strony, mogą przynieść wspaniałe wyniki. Musisz pamiętać także o tym, aby te nowe mocne linki pozycjonujące zdobywać każdego miesiąca. W ten sposób pokonasz konkurencję na rynku. Działaj w ten sposób, a jeśli potrzebujesz wsparcia, to daj nam znać, a chętnie Ci pomożemy!

Mocne linki SEO pozycjonujące czyli artykuły sponsorowane 2020
×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?