Najlepsze portale na mocne linki pozycjonujące i artykuły sponsorowane

Poszukiwanie miejsc na mocne linki pozycjonujące, to właściwe założenie rozsądnie myślących i działających właścicieli stron www. Jeśli więc masz pewien biznes, który dodatkowo promujesz w Internecie, przez swoją stronę firmową, blog, sklep, kanał społecznościowy, to także i Ty musisz zadbać o mocne linki SEO. Okazuje się, że odpowiednie w tym kierunku są najlepsze portale tematyczne. Dlaczego? Otóż mogą one tematycznie pasować do naszej strony www, a zarazem znajduje się na nich ruch unikalnych użytkowników(potencjalnych Klientów). Poza tym…

Google pozytywnie ocenia linkowanie w najlepszych portalach tematycznych / serwisach sponsorowanych!

Najlepsze portale – kilka przykładów

Nasze najlepsze portale - serwisy i artykuły sponsorowane

Ważne, aby najlepsze portale posiadały każdego miesiąca unikalny ruch użytkowników. Liczy się również to, na jak różne frazy/słowa kluczowe dany portal uzyskuje TOP pozycje w Google.

To przykładowe najlepsze portale z naszej listy:

 • rodzicdziala.pl – aktualnie ok. 6500 wizyt co miesiąc
 • gpmapa.pl – aktualnie ok. 600

Nie zapewniamy publikacji w portalach, w których ruch miesięczny wynosi kilkadziesiąt czy milion unikalnych odsłon. Za publikację w 1 takim serwisie musiałbyś zapłacić od kilku do kilkunastu tysięcy zł. U nas możesz liczyć na publikację w mniej popularnych serwisach tematycznych, gdzie ruch miesięczny wynosi od kilkuset użytkowników do 10 tysięcy. I wiedz, że są to już mocne linki SEO, w które warto rozsądnie inwestować!

Najlepsze portale na mocne linki SEO – co nas wyróżnia?

najlepsze portale na mocne linki SEO pozycjonujące

Odpowiednie portale / serwisy tematyczne, są w stanie sprawić, by strony www naszych Klientów znalazły się wyżej w Google na ważne dla nich słowa kluczowe. My dodatkowo chętnie doradzamy im, które serwisy tematyczne z naszej listy najlepiej pasują do ich stron www.

Co wyróżnia nasze najlepsze portale:

 1. Przedstawiamy do wyboru ponad 315 najlepszych portali / serwisów, o tematyce: Elektronika/Gry/Technologia/RTV/AGD, Motoryzacja, Marketing/IT, Turystyka, Dziecko/Ciąża/Mama, Dom/Ogród/Budowa, Biznes/Finanse, Zdrowie i Uroda.
 2. Publikujemy jedynie unikalne artykuły, których długość minimalna wynosi 2000 znaków ze spacjami bądź dłuższe minimum 4000 zzs.
 3. W cenie publikacji artykułów zapewniamy także przygotowanie artykułów dopasowany do danej tematyki, słów/fraz kluczowych i strony www Klienta.
 4. Oferujemy Klientom możliwość przesłania własnych artykułów, co automatycznie zmniejsza koszt publikacji.
 5. W 1 artykule umieszczamy 1 link DoFollow(w przypadku dłuższych artykułów, możliwość umieszczenia do 2 linków). Dostępne linki to: do strony www, blogów, kanałów społecznościowych, wizytówek google itp.
 6. Możliwość linkowania ze zdjęć, obrazów i banerów
 7. Możliwość wrzucenia / embedowania filmu z Youtube i Vimeo
 8. Nasze najlepsze portale są postawione na domenach o końcówce .pl, z wieloletnią historią w archive.org
 9. Wszystkie portale uzyskują wysokie wskaźniki SEO i generują ruch organiczny z wyszukiwarek internetowych
 10. Artykuły sponsorowane pozostają na stałe!
 11. Wszystkie artykuły są także publikowane w Social Media(Facebook, Twitter, Google+) tworzonych do każdego serwisu tematycznego.
 12. Nie publikujemy treści erotycznych i hazardowych itp.

Widzisz więc, że dbamy także o jakość wszystkich serwisów tematycznych. To sprawia, że gdy na nich pojawi się link prowadzący do Twojej strony www, to jest to mocny link pozycjonujący. Poznaj więc tą całą naszą „Listę 315 serwisów tematycznych – artykuły sponsorowane„.

Pamiętaj: Te najlepsze portale to dobra inwestycja w przyszłość Twojego biznesu, lokalnego i biznesu online. Zadbaj więc regularnie o nowe mocne linki SEO, które prowadzą do Twojej strony internetowej. A to sprawi, że uzyskasz Top Pozycje w Google na ważne słowa kluczowe.

Najlepsze portale na mocne linki pozycjonujące i artykuły sponsorowane