Profesjonalne pozycjonowanie stron lokalnych firmowych
Profesjonalne pozycjonowanie stron lokalnych

Masz firmę lokalną działającą w pewnym mieście, województwie, a może w całej Polsce, zapewniając konkretne usługi czy produkty?! Jeśli tak, to zapewne potrzebna jest Ci skuteczna reklama firmy w Internecie. Okazuje się, że posiadanie strony firmowej nie wystarczy. Należy regularnie decydować się na profesjonalne pozycjonowanie stron lokalnych, aby były one coraz częściej wyświetlane przez potencjalnych Klientów. Jeśli jednak jesteś właścicielem firmy i nie znasz się na tym, to zadanie te powierz doświadczonemu Specjaliście SEO. Do niego zaliczam się właśnie ja, Szymon Owedyk, który chętnie zatroszczy się o wysoką pozycję Twojej strony firmowej w Internecie. Zobacz poniżej, jak staram się o to dbać, o te profesjonalne pozycjonowanie strony.

Profesjonalne pozycjonowanie w Social Media

Aktualnie bardzo często reklama pojawia się w mediach społecznościowych. Przez to mogłoby wydawać się, że zwykłe prowadzenie Fanpage firmowego, poprzez dodawanie nowych postów, filmów, zdjęć, nie ma już tak dużego znaczenia. Okazuje się jednak, że w kwestii pozycjonowania strony ma ogromne znaczenie.

Jeśli Twój Fanpage nawiązuje do Twojej strony firmowej, jest na nim do niej link i co jakiś czas umieszczasz go w różnych postach wraz z odpowiednimi słowami kluczowymi, to takie pozycjonowanie przynosi dobre wyniki. Jest pozytywnie odbierane przez Google. A przy okazji możesz tak prowadzić Fanpage, że podoba się on coraz więcej użytkownikom. Przez to wzrasta liczba obserwujących.

By na początek rozkręcić Fanpage, można posłużyć się reklamę FB bądź zakupić gdzieś polubienia Fanpage(ale tutaj najlepiej polubienia Facebook z Polski). Wtedy mamy pewność, że nasz Fanpage polubią prawdziwy użytkownicy mieszkający w Polsce i to okaże się bardziej wiarygodne dla FB. A zarazem dla Google.

Profesjonalne pozycjonowanie stron w Mapach Google

Aplikacja Google Maps na telefonach jest w ciągłym użytkowaniu przez miliony osób każdego miesiąca w Polsce. Dzieje się tak, ponieważ w wyszukiwarce Google Maps szybko wyszukują interesujące ich firmy. A następnie mogą otrzymać dane kontaktowe i drogę dojazdową.

Warto więc zadbać o to, aby nasza firma posiadała własną wizytówkę w Mapach Google. Gdy ktoś wpiszę nazwę naszej firmy do Google Maps czy inne słowa kluczowe dotyczące naszych produktów / usług, to otrzyma naszą wizytówkę jako najlepszą propozycję.

Wymaga to sukcesywnego pozycjonowania i promowania wizytówki Google Maps. Ale na pewno warto!

Profesjonalne pozycjonowanie stron lokalnych w Google

By dana strona internetowa była wysoko w wyszukiwarce Google na ważne słowa kluczowe, to należy dbać o jej optymalizację SEO. Musimy przyjrzeć się stronie głównej, meta tagom, a zarazem wielkości takiej strony i jej szybkości ładowania się. Uwzględniamy jeszcze inne czynniki optymalizacyjne, by strona została już niedługo(za kilka dni, tygodni), lepiej oceniona przez Google. Wtedy poszybuje znacznie wyżej na te słowa kluczowe.

Pozycjonowanie przez Artykuły Sponsorowane

Do promocji stron lokalnych i firmowych przyczynia się skuteczne linkowanie. Natomiast może powstawać pytanie, gdzie uzyskać mocne linki do naszej strony www. Najlepsze w tym wypadku, co sprawdziłem już na przykładzie setek stron www, okazuje się linkowanie przez Serwisy tematyczne. W nich można uzyskać możliwość opublikowania artykułu sponsorowanego na temat naszej strony www. Jest on zawsze unikalny i posiada link do naszej strony. Są to często serwisy tematyczne często odwiedzane przez unikalnych użytkowników zainteresowane konkretnym tematem. Google będzie więc cenić, że zdobyliśmy takie mocne linki SEO, a zarazem doceni fakt, że na naszą stronę pojawiają się potencjalni Klienci, którzy są zainteresowani ofertą.

My również oferujemy Pozycjonowanie przez Najlepsze Artykuły Sponsorowane, których jest ponad 300. Dokładnie ukazujemy ich parametry(datę domeny, ilość backlinków itp.).

Postaw na profesjonalne pozycjonowanie stron lokalnych u mnie, a będziesz w pełni zadowolony. Serdecznie Zapraszam!

Profesjonalne pozycjonowanie stron lokalnych w Polsce