Copywriter Współpraca, Formalnie od Copywritera Expert, Bloggera, Freelancera

Cena i dodatkowe koszty

Spójrz na nasz aktualny Cennik

Skontaktuj się z nami, a uzyskasz dokładne koszty pracy nad Twoim zleceniem.

Podajemy Ceny Netto, do których należy doliczyć podatek Vat.

Współpraca – Termin

Zlecenie realizujemy w terminie do 7 dni od mailowego porozumienia i akceptacji kosztów. Jeśli zamówienie jest większe – uprzedzamy i podajemy najbliższy czas realizacji.

Obsługujemy Klientów, którzy potrzebują tekstów, usług pozycjonowania i stron www „na wczoraj” czy „na już”. Chętnie wykonujemy takie zlecenia ekspress – wieczorami oraz w weekendy. Koszt zlecenia wzrasta wtedy o minimum 30%.

Prawa Autorskie i Klauzula Poufności

Zapłata za zakupione teksty oznacza, że przechodzą one na własność klienta. W razie potrzeby podpisujemy umowę o „przekazaniu praw autorskich”.

Kiedy klient nie zastrzeże poufności, na stronie i w mediach społecznościowych informuję o pracy nad danymi tekstami. Oczywiście nie podaję większych szczegółów!

Na życzenie klienta podpisujemy klauzulę poufności na kwotę stanowiącą dwukrotność wartości zlecenia, maksymalnie na 2000 zł.

Forma współpracy:

  • Faktura
  • Rachunek
  • Umowa
  • Oświadczenie o przekazaniu praw autorskich

Warunki współpracy zostały przygotowane na bazie wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam dopasowywać się do jeszcze większej grupy klientów i zleceniodawców. Agencja reklamowa CopywriterExpert zaprasza Państwa do szybkiego kontaktu, w celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy. Jesteśmy otwarci na różne propozycje z Waszej strony. Dzięki nim udaje nam się jeszcze bardziej trafić w Wasze potrzeby i oczekiwania. Swoim klientom oferujemy przeniesienie praw autorskich. Dodatkowo jesteśmy w stanie podpisać się pod swoje teksty.

Po owocnej współpracy zapewniamy dodanie informacji o wykonanych tekstach na naszych stronie i Fanpage’u. Odbywa się to tylko za Waszą zgodą. Już wielu naszych klientów i zleceniodawców wyraziło taką zgodę, o czym dowiadujecie się w zakładce „Opinie„. Takie działanie pozwala nam na bieżąco promować strony internetowe oraz sklepy naszych klientów. Natomiast dla nas samych stanowi ważną promocję pracy i oferty, którą ukazujemy nowym Klientom 🙂