Jak pisać teksy na bloga w roku 2019 i 2020 Copywriting!
Jak pisać teksty na bloga?

Blogi cieszą się wielką popularnością, a liczba osób, które za ich pomocą starają się promować wiedzę na temat swych usług lub produktów, konsekwentnie wzrasta. Dobry blog może stać się przepustką do sukcesu i z pewnością warto poświęcić mu więcej uwagi. Warto jednak pamiętać, że choć każdy może założyć bloga, nie każdy ma szansę go wypromować. Od czego zależy sukces? Od treści, które będą się tu pojawiały. Ważne są teksty na bloga, o które należy zadbać pod różnymi względami. Jakimi?!

Teksty na bloga muszą być jakieś, a nie takie sobie!

Jak pisać teksty na bloga? Kilka wskazówek!

Teksty na bloga mają swą specyfikę, a ich pisanie może się dla wielu osób stać wielkim wyzwaniem. Ciekawa treść to nie wszystko. By blog stał się miejscem popularnym i chętnie odwiedzanym przez internautów, należy zadbać o to, by pojawiały się na nim odpowiednie słowa kluczowe.

Muszą się one pojawiać w sposób naturalny, a ich umiejętny dobór wymaga dokonania wcześniejszej analizy wyników wyszukiwania z popularnych wyszukiwarkach.

Optymalizacja pod kątem SEO to ważna kwestia, o której nie można zapominać. Ważne jest też unikanie kopiowania treści.

Teksy na bloga muszą być ciekawe i unikalne – inaczej o powodzeniu takiej strony można zapomnieć. Nie można tworzyć tekstów zbyt krótkich (nie mają one większego sensu), nie można też koncentrować się tylko na swoich przeżyciach.

Ludzie w sieci szukają konkretnych wiadomości, ciekawych porad oraz informacji, które pozwolą im rozwiązać dany problem. Jeśli zasypiemy ich długimi opisami własnych przeżyć, na dłużej ich uwagi nie przyciągniemy.

Dobry blog to miejsce, które jest chętnie odwiedzane przez czytelników. Kusi ich ciekawa szata graficzna i wartościowa treść. Im lepiej dopasujemy ją pod potrzeby wyszukiwarek, tym lepiej i dla nas, i dla prowadzonej przez nas strony.

Teksty na bloga – Cennik

Nie zawsze my musimy odpowiadać za przygotowanie takich tekstów na blog. Możliwe, że nie posiadamy na to czasu. A innym razem nawet umiejętności. Nie każdy z nas musi mieć talent do pisania, to naturalne.

W takim momencie mimo wszystko warto jest prowadzić bloga firmowego, który poprawi pozycję naszej strony w wyszukiwarce Google. Jego prowadzenie można zlecić firmie copywriterskiej, jak nasza. Dbamy wtedy każdego miesiąca o przygotowanie od 4-8 artykułów na bloga, w zależności od potrzeb danego Klienta.

Cennik za teksty na bloga jest uzależniony od ilości zamówionych artykułów. A dodatkowo liczy się długość tych tekstów i jeszcze inne wymagania związane z prowadzeniem bloga. Jeśli Klient chce, abyśmy zadbali o ciągłą aktualizację bloga postawionego na WordPressie, to również się tym zajmiemy.

Poznałeś kilka naszych rad, jak pisać teksty na bloga, więc życzymy powodzenia, jeśli się decydujesz. Ale pamiętaj, że takie teksty na bloga przygotowujemy regularnie dla naszych Klientów. Nie tylko takie. Zapewniamy również promocję ich stron www przez nasze Artykuły Sponsorowane. Wszystko po to, aby ich strony firmowe uzyskały wysoką pozycję w Google i zapewniały im jeszcze więcej Klientów!

Jak pisać teksy na bloga w roku 2019 i 2020? Copywriting!
×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?