Czym są i co obejmują usługi copywriterskie?! Okazuje się, że są one związane z realizacją zamówień na pewne teksty. Często to teksty na potrzeby reklamy, marketingu, internetu czy pozycjonowania stron internetowych. Z względu względu firmy copywriterskie mogą działać tylko w jednej konkretnej branży bądź dostarczać swoim klientom różnorodne teksty. Przyjrzyjmy się popularnym usługom copywriterskim.

usługi copywriterskie

Popularne usługi copywriterskie:

  • oferta handlowa – przydatna handlowcom i wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą skutecznie promować swój biznes klientom bądź partnerom biznesowym. Oferta handlowa powinna w krótki i przejrzysty sposób przedstawiać główny zakres naszej działalności, a zarazem zachęcać do kontaktu. Posiada cenną treść, a zarazem bogata jest w odpowiednie elementy graficzne.
  • teksty na strony www – tworzone są bardzo dokładnie na nowoczesne strony typu Landing Page i wiele innych. Mają szybko i przejście przedstawiać ofertę strony, jej zalety i dodatkowe informacje. Ważne, aby były pisane językiem odbiorców, którzy będą na nią zaglądać.
  • opisy produktów do sklepu internetowego – wpływają pozytywnie na poprawę pozycji sklepu online w wyszukiwarce Google. Dzieje się tak, gdy opisy produktów są w pełni unikalne, posiadają w treści cenne słowa kluczowe, są również odpowiedniej długości. Takie opisy są tworzone również na rzecz klientów, którzy dzięki nim bliżej poznają produkt bądź usługę. Warto więc, aby te opisy były napisane zgodnie z oczekiwaniami takiej grupy odbiorczej.
  • prowadzenie bloga – to regularne wpisy na blogu, o odpowiedniej długości, z cennymi słowami kluczowymi. Bogate w odpowiednie elementy graficzne i wideo. Najczęściej tworzone dla konkretnej grupy docelowej, czytelników bądź klientów. Dodatkowo przyczynia się do pozycjonowania głównej strony firmowej bądź sklepu internetowego.

To najczęstsze usługi copywriterskie, które są realizuje Copywriter z minimum wieloletnim doświadczeniem. Dopiero wtedy jest w stanie utrzymywać poziom tekstów, które są akceptowane przez większość klientów. Czasami zajmuje się on przygotowanie jeszcze innymi zamówieniami na teksty. Poniżej kilka przykładów.

Profesjonalne usługi copywriterskie:

profesjonalne usługi copywriterskie Copywritera

Naming – kilka słów, a mogą odgrywać tak ważne znaczenie. To na przykład nazwa firmy, domeny bądź hasła reklamowe, które później mają identyfikować się z daną firmą, sklepem bądź ofertą.

Artykuły sponsorowane – to teksty, które najczęściej są pisane w formie poradnikowej i dodatkowo w tle przedstawiają usługi pewnej firmy. Tworzone są na tematycznych serwisach internetowych. Przyczyniają się do promocji stron firmowych i poprawienia ich pozycji w Google na odpowiednie słowa kluczowe.

Takie i inne usługi Copywriterskie tworzymy od blisko 10 lat.

Jeśli więc potrzebują Państwo z nich skorzystać, to zapraszamy do Kontaktu!

Usługi copywriterskie wykonane w CopywriterExpert na wysokim poziomie
×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?