artykuły sponsorowane cennik

Artykuły sponsorowane to możliwość skutecznej promocji i pozycjonowania swoich stron firmowych, sklepów internetowych, blogów czy serwisów www. Jaki jednak cennik za artykuły sponsorowane jest dla nas najlepszy?!

Poznaj cennik za artykuły sponsorowane z różnych miejsc w Internecie.

Dzięki temu łatwiej będzie Ci zadecydować, w jakich miejscach warto skutecznie promować swoją stronę firmową, sklep online czy blog. Oto kilka możliwości!

Artykuły sponsorowane z naszej oferty

Posiadamy 315 serwisów tematycznych, w których regularnie publikujemy nowe artykuły sponsorowane naszych Klientów. W naszym zespole posiadamy Copywriterów, którzy odpowiadają za dokładne przygotowanie odpowiednich tekstów(artykuły sponsorowane mają długości 2000 znaków bądź 4000 znaków i są bogate w wybrane przez Klienta słowa kluczowe oraz linki).

Oferujemy atrakcyjny cennik za te 315 artykułów sponsorowanych:

  • 5 publikacji – 350 zł netto
  • 10 publikacji – 600 zł netto
  • 20 publikacji – 1000 zł netto

W cenie takich artykułów sponsorowanych jest wliczone także przygotowanie tych tekstów. Publikacje pozostają w serwisach na stałe, więc nigdy nie są usuwane.

Jeśli to Klient prześle nam teksty, to tutaj ceny minimalnie się zmieniają:

  • 5 publikacji – 325 zł netto
  • 10 publikacji – 550 zł netto
  • 20 publikacji – 900 zł netto

Wtedy Klient ma możliwość przesłania nam tekstów wraz ze zdjęciami o każdej długości, minimum 2000 znaków ze spacjami. Więcej informacji ukazuje nasz Cennik na Artykuły Sponsorowane, w którym przedstawiamy również naszą listę tych 315 serwisów tematycznych.

Ostatnio mieliśmy ciekawe zlecenie. 1 Klient zdecydował się na publikację w naszych wszystkich 315 serwisach tematycznych. Zlecenie to zrealizowaliśmy w przeciągu pół roku. Wyniki były zachwycające. Klient znacząco poprawił widoczność swojej strony www na najważniejsze dla niego słowa kluczowe!

Droższe artykuły sponsorowane

Nie uważamy, że posiadamy jedyną ofertę na artykuły sponsorowane. Są również inne miejsca, jak Linkhouse czy WhitePress. Tam również jesteśmy w stanie wykupić sobie publikację artykułu w popularnym serwisie, na blogu czy jeszcze w innym miejscu.

Natomiast tam musimy być już przygotowani na znacznie wyższe ceny. Za 1 publikację często zapłacimy od 100 do 1000 zł, a nawet jeszcze więcej. Wszystko zależy od popularności danej strony www i wytycznych jej właściciela.

Jeśli jednak uznamy, że pozytywnie wpłynie to na widoczność naszej witryny w Internecie i pozwoli dotrzeć do idealnej grupy docelowej, to na pewno warto z takiej opcji skorzystać. Zachęcamy jednak, aby w tym kierunku korzystać z publikacji w serwisach, które posiadają zweryfikowane statystyki z Google Analytics. Wtedy jesteśmy przekonani, że mają odpowiedni ruch na swojej stronie www i warto, aby pojawił się tam artykuł sponsorowany na temat naszej strony internetowej, z odpowiednim linkiem.

Co miesiąc warto inwestować w artykuły sponsorowane, dzięki temu nasza strona www uzyskuje coraz lepszą i stabilną pozycję w Google. Nasz cennik może okazał się dla Państwa interesujący. Jeśli tak, to zachęcamy do Kontaktu. Pomożemy w wyborze najlepszych serwisów tematycznych, pasujących do Państwa strony www!

Artykuły sponsorowane – Cennik na tańsze i droższe publikacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

×

Cześć!

Chcesz się z nami skontaktować? Kliknij poniżej, aby napisać do nas na nasz firmowy Whats'app.

× Jak możemy Ci pomóc?