Wysoka pozycja w Google Top
Zespół marketingowy ustala nowe pomysły na wysoką pozycję stron swoich Klientów w wyszukiwarce Google i w Social Media

Czy możemy zagwarantować, że Państwa strona znajdzie się w Top 3 na wybrane słowo kluczowe? To częste pytanie, które otrzymujemy od Klientów. Spora część z nich nie ma większego doświadczenia w marketingu i Internecie. Jakiej odpowiedzi staramy się im udzielić?

Otóż nie mamy możliwości dać takiej gwarancji – utrzymanie pozycji TOP 1-3 w Google. Dlaczego?

Zależy to od wielu czynników. Różne realia rynkowe, działania SEO, algorytm Google, mogą sprawić, że gdy wcześniej uzyskamy dla Państwa wysoką pozycję, to z czasem może się ona zmienić. Chociaż zadbamy o to, aby nie było tutaj diametralnych zmian.

A co możemy zagwarantować zapewniając skuteczne pozycjonowanie stron www?

Zapewniamy, że będziemy podejmować co miesiąc przeróżne i aktualne działania SEO, które na pewno będą pozytywnie wpływać na podwyższenie pozycji Państwa strony na ważne słowa kluczowe.

Dodatkowo zadbamy o promocję Państwa biznesu w Mapach Google, poprzez właściwą promocję wizytówki Google Maps. I postaramy się, aby popularność Waszej strony i firmy była widoczna również w Social Media(szczególnie na Facebooku).

Proszę także pamiętać, że pozycja Państwa strony zależy również od zewnętrznych czynników. Od tego, jak Państwo dbają o realizację swoich usług, o jakość produktów itd. Jeśli rozwój jest widoczny, to również coś takiego chętnie wykorzystujemy do skutecznej promocji firmy i strony www w Internecie. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, to zapraszamy do Kontaktu!

Wysoka pozycja w Google Top 1-3 – czy możemy ją zagwarantować?